Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przyznać Się Kto Był Gwiazdą?


funio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dostaniesz 2 mandaty po 300 pln ze zdjęcia straży miejskiej zrobione "od tyłu" to sam o czymś takim pomyslisz.
zgadzam sie z kolega lub jak np - jakis pozadny obywatel zobaczy moto wyprzedzajace w miejscu niedozwolonym itp wyciagnie tel i nagra ciebie i twoje tablice po czym odwiedzi cie dzilnicowy lub -kiedy ktos ci wymusi np jakies pedalki i civikui zamiast slowa przepraszam powiedza ci ladnie s... a ty nie wytszymasz i zrobisz cos...bes szczegolow a oni spisza twoj numer to wtedy bedziesz mial jeszcze milsza wizyte dzilnicowego w trybie natychmiastowym...przykladow dlaczego jest wiele... pozd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz 2 mandaty po 300 pln ze zdjęcia straży miejskiej zrobione "od tyłu" to sam o czymś takim pomyslisz.
zgadzam sie z kolega lub jak np - jakis pozadny obywatel zobaczy moto wyprzedzajace w miejscu niedozwolonym itp wyciagnie tel i nagra ciebie i twoje tablice po czym odwiedzi cie dzilnicowy lub -kiedy ktos ci wymusi np jakies pedalki i civikui zamiast slowa przepraszam powiedza ci ladnie s... a ty nie wytszymasz i zrobisz cos...bes szczegolow a oni spisza twoj numer to wtedy bedziesz mial jeszcze milsza wizyte dzilnicowego w trybie natychmiastowym...przykladow dlaczego jest wiele... pozd
No goście mają troche racji bo ścierwa z straży gejowskiej sie rozkładają gdzie sie da!Ale to ku...wa przez naszych ustawodawców i radnych danych miast! Lepią sobie budżety mandatami.latwo jest dać sie złapać.Problemem jest to że jedziesz 70/80 km/h na spokojnie bez dzidowania jak kultura gośc a tu już przewaliłeś o 20 km/H I juz jesteś 200 zł w ..upe.I to jest poważny problem w sprawie szmatławców z przenośnymi fotoradarami.....Ale zaginać ? mhhhh niebardzo ........troche siara....AA edit:Właśnie Ci z tej straży dziś ładnie i kulturalnie ustąpili nam (3 moto)przejazdu w korku,zjeżdżając blisko pobocza byśmy sobie mogli spokojnie środeczkiem myknąć dalej ...woow .Tak poprostu bez chamówy było..... wooow X2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz 2 mandaty po 300 pln ze zdjęcia straży miejskiej zrobione "od tyłu" to sam o czymś takim pomyslisz.
zgadzam sie z kolega lub jak np - jakis pozadny obywatel zobaczy moto wyprzedzajace w miejscu niedozwolonym itp wyciagnie tel i nagra ciebie i twoje tablice po czym odwiedzi cie dzilnicowy lub -kiedy ktos ci wymusi np jakies pedalki i civikui zamiast slowa przepraszam powiedza ci ladnie s... a ty nie wytszymasz i zrobisz cos...bes szczegolow a oni spisza twoj numer to wtedy bedziesz mial jeszcze milsza wizyte dzilnicowego w trybie natychmiastowym...przykladow dlaczego jest wiele... pozd
mi raczej chodziło o to ze po co mi zagieta tablica jak jade przepisowo? sam sobie przypal wtedy robisz, co innego miec to zrobione tak ze w danej chwili jak chce pozapier... to sobie ja chowam i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi raczej chodziło o to ze po co mi zagieta tablica jak jade przepisowo? sam sobie przypal wtedy robisz, co innego miec to zrobione tak ze w danej chwili jak chce pozapier... to sobie ja chowam i tyle
... ale HAYKA niezła. Swoją droga jakby przyp... w czajnik to by mu mogli nastukać. 3 paczki na blat i podśmiechujka z Policji na TVN Turbo gotowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaginać ? mhhhh niebardzo ........troche siara....
siara to była jak go cała Polska zobaczyła na Hayce w dzinsach , trzewikach i jasnych skarpetkach...... czemu jeszcze nikt nie grzmi, że nieprawidłowo ubrany i co by się stało jakby się wypierd.lił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze,mijałam kilka razy już tego gościa na A4 jak śmigał na tej ładnej,wiśniowej Hajce No cóż,jak już chciał być anonimowy,to lepiej sobie naklejke dać na blachy
Hmmm stringi to tez nie glupi pomysl Byle ładne
o widze za duzo youtuba ogladasz Nie uciekł by tej vectrze tak łatwo.
na A4 ? hmmm w 30 sekund by im zniknol z pola widzenia nie przekraczajac przy tym 150kmh przynajmniej w tamtym miejscu tak czy owak to rydzykowne :> wole pomysł ze stringami na tablicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.