Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Pracy !


diobol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, szukam pracy na pełny etat Mam świeżo zrobionego licencjata z finansów na specjalizacji finanse i zarządzanie w biznesie. Magistra robię aktualnie na AE w trybie zaocznym. Jakiegoś super doświadczenia brak bo byłem na dziennych, ale przy zaproponowaniu dogodnych warunków jestem do przeszkolenia na długie lata. Nie ukrywam zaczepić się teraz jest ciężko. Codziennie wysyłane CV coraz bardziej odbiegają od tego co chciałbym robić, byle już pracować na etat. Z dnia na dzień myślę że minąłem się z powołaniem. Z racji ciśnienia na rachunki, opłaty za studia i inne tym podobne (pomijam już moto), zaczepię się o cokolwiek, ostatnio coraz częściej szukam w handlu i sprzedaży (ale nie produktów, bankowych ani finansowych bo teraz to jest wielkie G). Nie oczekuje że ktoś z forumowiczów załatwi mi pracę. Bardziej liczę na cynk o procesie rekrutacji w danym miejscu pracy. Napisałem także tu bo skoro motocykle są wszędzie to motocykliści także się gdzieś znajdą. Portale i ogłoszenia śledzone na bieżąco ale tak naprawdę najciekawsze ogłoszenia (w których mam szansę) najciężej znaleść. Możliwość pracy od zaraz. W razie jakiegoś info podaję dane kontaktowe: 1. PW2. gg: 27560503. e-mail: [email protected] POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 13 lat później...

A może jakieś okoliczne fora internetowe, portale informacyjne z Twoich okolic? Tam się często pracodawcy ogłaszają. Ja często przeglądam taką stronę [SPAM] Może w Twoich okolicach jest podobna strona i znajdziesz tam czego szukasz? Albo na facebooku lub olx? Bo na urząd pracy nie ma co liczyć :) lepiej samemu znaleźć pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.