Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grafologia


Akatora

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze.Chciałabym Was prosić o drobną pomoc.Zajmuje się grafologią, mam możliwość zamieszczania artykułów do kwartalnika z tej dziedziny.Chcę stworzyć pracę w połączeniu grafologii i motocyklistów. Mam kilka pomysłów na nią i potrzebuje Waszej pomocy ;)Potrzebuję kobiet i mężczyzn w przedziale wieku 28-45 lat.Super jeśli macie jakieś kartki ze swoim pismem z okresu przed przygodą z moto i obecnie.Jeśli macie w swoim otoczeniu osoby, które nie posiadają prawa jazdy to też.Oraz kierowców samochodów, nie przyjaźnie nastawionych.Im więcej na kartce tym lepiej Oczywiście w zamian za pomoc, otrzymacie analizę grafologiczną swojego pisma nieodpłatnieCzekam na rozwój tematu Pozdrawiam serdecznieAki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze zabilas mi klina...cos naskrobac na kartce to kazdy potfi... ale znalezc cos z przed przygody z moto? Moze w dobie bezwzrokowej obslugi klawiatury znajdzie sie cos z wykladow na studiach ale bedzie o to kiepsko.Jak znajde jakis rekopis to dopisze do niego cos z "aktualnosci".pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to nie jest regula ze ma byc tylko z okresu przed moto i obecnie.Przyda sie kazda "próbka" pisma, w zależności ile materiału do analizy bedzie, taki powstanie material. Jak pisalam wczesniej mam kilka pomyslow na to. Wiec Panie i Panowie pomiedzy 28-45 rokiem zycia, zwracam sie o pomoc Wiec im wiecej Was tym lepiej.Podaje mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mlodszy jestes i chcesz sie zalapac? ;)Dlatego ze jak napisalam wczesniej, szukam tez osob, ktore nie maja prawa jazdy. W obecnych czasach prawko to prezent na 18...A nie o takie osoby mi chodzi, potrzebuje ludzi juz z wyksztalconym charakterem, nawykami itp.Poza tym, chce zrobic artykul o motocyklistach a nie o chloptasiach, ktorym rodzice kupili moto za zdana mature...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mlodszy jestes i chcesz sie zalapac? ;)Dlatego ze jak napisalam wczesniej, szukam tez osob, ktore nie maja prawa jazdy. W obecnych czasach prawko to prezent na 18...A nie o takie osoby mi chodzi, potrzebuje ludzi juz z wyksztalconym charakterem, nawykami itp.Poza tym, chce zrobic artykul o motocyklistach a nie o chloptasiach, ktorym rodzice kupili moto za zdana mature...
Wiek u mnie pasuje ale niestety nie jestem (jeszcze) motocyklistką...Jednak plany są ! pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mlodszy jestes i chcesz sie zalapac? ;)Dlatego ze jak napisalam wczesniej, szukam tez osob, ktore nie maja prawa jazdy. W obecnych czasach prawko to prezent na 18...A nie o takie osoby mi chodzi, potrzebuje ludzi juz z wyksztalconym charakterem, nawykami itp.Poza tym, chce zrobic artykul o motocyklistach a nie o chloptasiach, ktorym rodzice kupili moto za zdana mature...
Rozwaliłaś mnie tym tekstem. Prawo jazdy dostałem na urodziny, motocykl za zdaną maturę i muszę poczekać jeszcze 5 lat, żeby zostać motocyklistą. Do artykułu o motocyklistach bardziej nadawałbym się gdybym nie miał prawa jazdy i zastanawiał się nad zakupem motocykla. No nic koledzy chłoptasie, ja się stąd zabieram.PS.Ten szczyl Casey Stoner to dopiero lanser jeden. Rozbija się na litrówkach a na pewno żadnego moto sam nie kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłaś mnie tym tekstem. Prawo jazdy dostałem na urodziny, motocykl za zdaną maturę i muszę poczekać jeszcze 5 lat, żeby zostać motocyklistą. Do artykułu o motocyklistach bardziej nadawałbym się gdybym nie miał prawa jazdy i zastanawiał się nad zakupem motocykla. No nic koledzy chłoptasie, ja się stąd zabieram.PS.Ten szczyl Casey Stoner to dopiero lanser jeden. Rozbija się na litrówkach a na pewno żadnego moto sam nie kupił.
Skoro mam możliwośc coś stworzyć i jest to mój pomysł to mam prawo decydować o tym jakie maja być tego kryteria. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale nie będe ryzykowała swoją pracą...Prawda jest taka, że jeśli sam zarobisz na moto szanujesz je dużo bardziej niz to co z łatwością Ci przyszło. Znam ze swojego środowiska osoby, które dostały moto za mature zdaną na 31% bo rodzice obiecali, a teraz gdybyś spotkał je na swojej drodze, prosiłbyś o zalegalizowanie aborcji...Więc, skoro poczułeś się urażony to sorry, obys w rzeczywistości była takim motonitą za jakiego się uważasz...Co do Casey'a wykazałeś sie rozumieniem tematu jakt nikt inny...Ludzie pomiędzy 28 a 45 rokiem życia mają JUŻ wykształcony charakter... gdybys skrupulatniej przeczytał pierwszy post nie wyskoczyłbyś tak...Poza tym są osoby na forum o wieku niższym niż 28 lat, a mimo to chciałabym zawrzeć ich analizy...Pozdrawiam tych młodszych i tych starszych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję jeszcze raz:

Dlatego ze jak napisalam wczesniej, szukam tez osob, ktore nie maja prawa jazdy. W obecnych czasach prawko to prezent na 18...A nie o takie osoby mi chodzi, potrzebuje ludzi juz z wyksztalconym charakterem, nawykami itp.Poza tym, chce zrobic artykul o motocyklistach a nie o chloptasiach, ktorym rodzice kupili moto za zdana mature...
Właśnie wrzuciłaś wszystkich do jednego wora, jestem pewien, że takie wypadki o jakich piszesz to mniejszość, a nie większość motocyklistów na forum poniżej 24 roku życia. Rozumiem, że chcesz przygotować solidną pracę, jak najbardziej kryteria jakie obierzesz to Twoja sprawa. Natomiast taka generalizacja jakiej użyłaś w tym konkretnie cytowanym poście jest obraźliwa.Co do Casey'a to starałem się napisać równie głupio jak Ty w powyższym cytacie.PS.Motocyklistą jestem i uważanie nie ma nic do rzeczy, natomiast nie uważam się za żadnego dobrego/złego, prawdziwego/udawanego, itd./itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chce tego uniknąć. Nie muszę Ci się tłumaczyć z tego co uważam.Wcale nie taka mniejszość jak Ci sie wydaje... wystarczy spojrzeć na sprawę z boku.Wrzuciłam do jednego worka...Proszę spójrz jeszcze raz na posty, wyrażnie i przejrzysto napisałam o ludziach po 28 roku zycia BO MAJA WYROBIONY CHARAKTER, a Ty z uporem manika doczepiasz się chłoptasi...Wybacz, ale w grafologi robi mi to cholernie duże znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesław prześlij, sprawdzimy
puść mi na priv adres to zrobię ksera umów kupna sprzedaży pojazdów bo to jedyne w miarę porównywalne rękopisy z różnych okresów życia które mami kobitę swoją pomęczę żeby coś znalazła z przed i po.ciekawe zagadnienie.jak duża musi być próbka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 24 lata, prawka nie mam, bo założyłem, że nie jest mi potrzebne, choć dzisiaj jest uważane za coś tak naturalnego jak fryzura Motórka kupilem sam, zarobiłem na niego i jest to mój świadomy wybór - coś starego i ładnego.Moje pismo sprzed i po zakupie pierwszego motórka różni się na pierwszy rzut oka drobnym szczegółem. Od ponad roku nie zrobiłem żadnej notatki, która nie byłaby uwalana smarem Przyda się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 24 lata, prawka nie mam, bo założyłem, że nie jest mi potrzebne, choć dzisiaj jest uważane za coś tak naturalnego jak fryzura Motórka kupilem sam, zarobiłem na niego i jest to mój świadomy wybór - coś starego i ładnego.
Hehe mam nadzieje, ze niejestes urazony
Moje pismo sprzed i po zakupie pierwszego motórka różni się na pierwszy rzut oka drobnym szczegółem. Od ponad roku nie zrobiłem żadnej notatki, która nie byłaby uwalana smarem Przyda się?
Wiesz sprawdze sama i cie poinforumje ok? więc jeśli macie tylko próbki to przesyłajcie od notatek do całych stron A4 moze byc nawet kilka Bede z Wami w kontakcie oczywiscie i o nikim nie zapomne.[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel , przeciez wszyscy wiedza ze jestes złym i udawanym motocyklistąąąnie nadajesz sie i tyle , ja zreszta tez , mozemy jedynie isc pod gimnazium powyrywac lachony za motory kupione przez rodzicow co ja bym bez nich zrobil szkoda tylko ze nie wszyscy sa tacy jak myslisz droga Aktorooooo ;)EDIT: PS: rodzice nie kupili mi motoru za zdana mature - tacy z nich wredni ludzie. . no coz moze tylko dlatego ze jeszcze nie mialem matury . . hm?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.