Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Podwójny Apel...


Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga !!! Prośba do wszystkich Organizatorów Zlotów Jeśli na Waszej imprezie jest ustalone ,że nie wolno umieszczać fotek z danej imprezy -lub fotki mogą umieszczać tylko dane osoby - bardzo proszę o poinformowanie nas - uczestników danego Zlotu o tym fakcie ,bo nie miłe jest posądzenie o nadużycie - skoro wszyscy pstrykają naokoło sceny lub miejsca konkursów ... Jeśli macie jako organizator " dane zdanie " na ten temat - proszę o tym powiadomić ,bo zamiast pstrykać te fotki można popstrykać więcej fotek krajobrazom a szczególnie gdy są tak piękne Jeszcze jedno - do wszystkich Klubów czy innych Organizacji ,które zajmują się pomaganiem innym - napiszcie proszę kto kim się opiekuje zamiast " atakować " że się ktoś " zastępczo " zaopiekował danymi potrzebującymi... Jest wiele Domów Dziecka i nigdzie nie jest ogłoszone kto kim się opiekuje , a po co " tłoczyć się " wokół jednego Domu Dziecka - skoro inny w ogóle nie ma pomocy... przecież chcemy pomagać wszystkim dzieciom - i choć to nie możliwe jednej osobie - to wspólnie jest łatwiej....P.S. Może i nie tu ,może i nie do WSZYSTKICH -ale "działanie " wobec mojej osoby przez co "niektórych " zmusiło mnie do napisania tych dwóch Apeli ... Pierwszy wiąże się z umieszczeniem na NK przeze mnie dwóch fotek ze Zlotu "słoników " w Żywcu br .... Wyjaśniam iż pierwsza fotka " obejmowała " 3 osoby na scenie podczas koncertu Jana Skrzeka ( dziękczynnego "słonikom " ).... Druga obejmowała prowadzącego konkursy i okoliczną gawiedź... czyli biorących udział w konkursach i obserwatorów tego ... Gdyby nie fakt iż podczas obu wydarzeń były pstrykane fotki przez wiele innych osób - odebrałabym to zwyczajnie ,że to była impreza "zamknięta " i co się dzieje w "środku " to " poza " nie obchodzi... ale to Forum jest też ogólnie dostępne - tak jak NK - więc dlaczego jednych fotki nie są " nadużyciem " a moje te dwie tak ? Uprzedzam ,że nie chodzi tu o Janka Skrzeka bo osobiście go pytałam na Zlocie o zgodę... ( zresztą otrzymał wszystkie fotki i wie ,które poszły " w eter " ) ... a fakt ,iż scena jest symbolem " wyjścia w eter " -więc wtedy na Zlocie gdy robiono te fotki - nie pomyślałam ,ze trzeba mieć osobistą zgodę organizatorów na robienie im fotek i umieszczanie ich na innym portalu - Ci co widzieli te fotki i czytali moje opisy - mogą potwierdzić iż nie były umieszczane w żłym celu , a wręcz odwrotnie - jako pochwała Zlotu...Drugi Apel wiąże się z zaproponowaniem kolejnej Wizyty w Rodzinnym Domu Dziecka w Bielszowicach i w Domu Dziecka w Bytomiu... Tym razem to ja proszę o " ujawnienie się " OPIEKUNÓW obu Placówek - ponieważ w zeszłym roku "KTOŚ" Klubowy zarzucił mi iż robimy wielkie halo , i chwalimy się wizytami w Bytomiu... gdy " ONI " mają tą Placówkę pod swoją OPIEKĄ OD LAT i nie robią takiego zamieszania... Po Akcji "Mikołaje na Moto - Śląsk " jako mieszkanka Rudy Śląskiej - mając na uwadze " tamtą dyskusję - proszę o "ujawnienie " się Opiekunów tych Domów Dziecka z Akcji Mikołaje ponieważ uważam ,ze po co robić " tłum " w jednej Placówce kiedy tych Placówek jest masa ... Wiśnia - Ty mnie wtedy poprosiłeś o " zastąpienie " więc powinieneś mieć takowe informacje...................................................................................................................... Pozdro dla tych KLUBÓW z którymi mogę normalnie " rozmawiać " i do następnego Sezonu Dla pozostałych - życzę Wszystkim szczęśliwego zakończenia sezonu - LEWA w GÓRĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tymi klubami. Nie znam szczegółów wiec sie nie bedę rozwodził, ale na mój rozum nawet jeśli jakis dom dziecka faktycznie jest pod czyjąś "opieką" to i tak chyba dobrze, że jeszcze ktoś chcie sie do tej pomocy odrzucic. To tylko z pozytywnym skutkiem dla takieggo Domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!! Prośba do wszystkich Organizatorów Zlotów Jeśli na Waszej imprezie jest ustalone ,że nie wolno umieszczać fotek z danej imprezy -lub fotki mogą umieszczać tylko dane osoby - bardzo proszę o poinformowanie nas - uczestników danego Zlotu o tym fakcie ,bo nie miłe jest posądzenie o nadużycie - skoro wszyscy pstrykają naokoło sceny lub miejsca konkursów ... Jeśli macie jako organizator " dane zdanie " na ten temat - proszę o tym powiadomić ,bo zamiast pstrykać te fotki można popstrykać więcej fotek krajobrazom a szczególnie gdy są tak piękne P.S. Może i nie tu ,może i nie do WSZYSTKICH -ale "działanie " wobec mojej osoby przez co "niektórych " zmusiło mnie do napisania tych dwóch Apeli ... Pierwszy wiąże się z umieszczeniem na NK przeze mnie dwóch fotek ze Zlotu "słoników " w Żywcu br .... Wyjaśniam iż pierwsza fotka " obejmowała " 3 osoby na scenie podczas koncertu Jana Skrzeka ( dziękczynnego "słonikom " ).... Druga obejmowała prowadzącego konkursy i okoliczną gawiedź... czyli biorących udział w konkursach i obserwatorów tego ... Gdyby nie fakt iż podczas obu wydarzeń były pstrykane fotki przez wiele innych osób - odebrałabym to zwyczajnie ,że to była impreza "zamknięta " i co się dzieje w "środku " to " poza " nie obchodzi... ale to Forum jest też ogólnie dostępne - tak jak NK - więc dlaczego jednych fotki nie są " nadużyciem " a moje te dwie tak ? Uprzedzam ,że nie chodzi tu o Janka Skrzeka bo osobiście go pytałam na Zlocie o zgodę... ( zresztą otrzymał wszystkie fotki i wie ,które poszły " w eter " ) ... a fakt ,iż scena jest symbolem " wyjścia w eter " -więc wtedy na Zlocie gdy robiono te fotki - nie pomyślałam ,ze trzeba mieć osobistą zgodę organizatorów na robienie im fotek i umieszczanie ich na innym portalu - Ci co widzieli te fotki i czytali moje opisy - mogą potwierdzić iż nie były umieszczane w żłym celu , a wręcz odwrotnie - jako pochwała Zlotu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Snajperek Nie wstydzę się swojego imienia więc skąd taka uwaga ? A i na moim profilu jest jak byk moje imię I nie tylko tutaj A co ja innego zrobiłam - Dałam po prostu APEL aby Organizatorzy NAS o tym informowali na Zlocie przez mikrofon skoro go mają w ręku No i lepiej to zrobić przed " podobną " sytuacją niż " po " - bo mogłoby mnie nie być przy kompie nie wiadomo ile czasu póki bym nie wycofała tych 2-óch fotek - no i " szły " by se tak daaaalej w obieg... no i macie az tyle czasu aby każdemu z NAS odpisywać na NASZE pytania ? A MY mamy czas z kazdym zdjeciem do Was pytać ? No a nawet jesli Wam prześlę fotkę - to skad pewnośc ,ze jej nie "przechwyci " jakis haker - czy to na Waszym czy na Naszym komputerze ? Naokoło pełno jest DZIWNYCH prób szantażu i zastraszenia ... Ja nie mam męża wiec nie boje się o awanturę w domu ,ze z kimś tańczyłam itp , forsy też nie mam wiec tez się nie boję szantażu że ktoś coś ujawni Dochodzi do tego ,ze organizatorów trzeba pytać czy mozna zrobić im fotkę gdy sa " publiczni " na scenie ? Spoko - co do Waszego Kubu juz wiemy ,że Was nie mozna pstrykać i " pokazać " światu ,ze się ma tak fajnych kolegów i koleżanki To moze lepiej w ogóle Organizatorom nie robić fotek ? Dla SWOJEGO świętego spokoju - za to więcej fotek zrobi sie krajobrazom Dla info uczestników " moich " imprez - wyrażam zgodę - jesli ktoś uważa ,że zasługuję na ' obecność ' na ich fotkach - spoko Co do "drugiego " tematu - powiem krótko " uderz w stół a nożyce się odezwą " Snajperku Kochany - ani numeru buta ani nr konta bo mi to do rzeczy ,które robie nie są potrzebne- no a skoro tyle awantury o dwie fotki to co dopiero te dane ? A jak już się pytasz co bym chciała wiedzieć - to Pytam ( a ciekawi są i inni co naprawdę byli "ZA " ) i tak jak CHCESZ - pytam konkretne osoby : 1. Rok mija od propozycji Tomka z "Toka Motors " jako przedstawiciela Waszego Klubu - wejścia w organizację Zlotu w Rudzie Śląskiej ,2. ciut mniej od usłyszenia w Waszym Klubie ,ze chcieliście " wjechać i roz..ć " Pierwszy. Zlot.. 3. od października ubr w/w Tomek " zaginął "z Papierami do " Podpisu " - by dać je Waszemu Prawnikowi Klubowemu ( z papierami do UM - ustalenia z UM były Wasze - moje "Umowa z Klubem " - papiery te zresztą bez podpisu trafiły wcześniej d UM i były sprawdzane przez pracowników UM - i są tam nadal )4. od stycznia czekam na odpowiedź Prezesa Waszego Klubu na te pierwsze punkty... Tyle co dotyczy TYLKO ustaleń z ze mną... Pytania pozostałe : 1. czy Prezydent Miasta Ruda Śląska miał pytać Wasz Klub o zgodę na organizowanie tego Pierwszego Zlotu? czy Prezes Klubu jest Najważniejszą Władzą w naszym Mieście ,że uznają Miasto Ruda Śląska za swoją własność ? Czy Ośrodek Rekreacyjny "Przystań " oraz " KS " Slavia" są własnością Klubu ,że miałam się Klub pytać o zgodę na zrobienie tych imprez na tych terenach ?Wystarczy? czy jeszcze coś ? Chciałeś " konkretów " - masz... Sprawy dotyczące " tamtych " dwóch Klubów- 1. na Zlocie w Ortowicach w zeszłym roku uważałam ,że przedstawiłam " dość " faktów w " mojej obronie " ,że już nigdy nie dojdzie do " podobnej dyskusji . i naprawdę nie pamiętam z jakiego Klubu ta osoba była ale popytam przy okazji innych co siedzieli z nami - może oni zapamiętali ... 2. w Stanach jest "Orzeł Biały " http://www.orzelbialy.com/pages/kontakt.html i tam trafiłam z jako pierwszym kontaktem gdy zapragnęłam spełnić w 2006 r swoje " jedyne " wówczas marzenie - tam jak i również w " Mam Marzenie " ( tutaj na Forum jest prowadzona Akcja dla Kubusia włąśnie z tego " Mam Marzenie " - ja umieściłam moje ówczesne JEDYNE Marzenie - i tam opisałam wierszami moją radość ze spełnienia tego Marzenia.. z faktu iż otrzymałam propozycję zrobienia Parady i w Rudzie Śl. i na MTK w Katowicach. , potem Zlotu...sprawdźcie jak potraktowano moją radość , moją Miłość do Motorów - H-D- i do WAS... ( nie "Orzeł Biały " ale inni , sprawdzcie tam i na http://www.webchapter.pl/modules.php?name=Forums wszystkie posty i odpowiedzi na nie ( tematu " co robi modliszka za wielką wodą " możecie nie znaleźć - bo chyba został usunięty przez krisa po naszym niespodziewanym spotkaniu w Tychach na Ryśku) " modliszki " bo taki miałam nick do Zlotu w Karpaczu.... Jestem tutaj na Forum tez gdzieś od tego czasu - no trochę krócej i w powitalni napisałam o sobie dość obszerne informacje 9 nie wiem czy po tych awariach coś będzie , na innych Forumach i powitalniach również pisałam to samo - tak samo podaję wszędzie namiary na mnie Przez te kilka lat tutaj jak i tam wtedy pisałam i piszę wierszami wszystkie moje odczucia ,wzruszenia i załamania... Natomiast osoby ,które sa BAAAAAAARDZO blisko mnie znają wiedzą o mnie praaaawie wszystko.... stąd czasami hasła "Kinga jesteś wielka " i dziękuję im wszystkim za to- bo znając i moja sytuację - i sprawę " propozycji " i " pretensji " - nie dali się zastraszyć ,i nie udają ,że mnie nie znają ... i tak samo jak mnie wspierali tak i wspierają w tym co robię.... Chcesz Snajperku coś jeszcze ? Reszta - czyli bardziej " pikantne " materiały " są zabezpieczone w razie czego... I muszę przyznać , że przez tydzień czasu żyłam w strachu... Na naszej Klasie i czasami tutaj wspominam ,że mam kłopoty zdrowotne ... I znowu najbliżsi wiedzą o co chodzi... i Apeluję do takich samych jak ja - aby " walczyli z chorobą"... i aby realizowali swoje NAJSKRYTSZE Marzenia...i nie dali się zastraszyć... Dlatego dałam tylko propozycję zrobienia Akcji Mikołaje na Moto- Śląsk , i dlatego w Zabrzu się rozpłakałam gdy zaśpiewali " Nasz Dom " ,dlatego tak ważna jest dla mnie Pomoc Domom Dziecka... Dlatego robię to WSZYTKO - walczę z chorobą... z samą sobą ... I wierz Snajperku ( i inni )- oprócz pomimo tego wszystkiego na " NIE " - ja nadal będę to robić- dla tych co mi zaufali ,co trzymają za mnie kciuki... dla siebie... Nawet były takie chwile kiedy chciałam zrezygnować - ale ONI mi na to nie pozwolili i nie pozwolą... P.S. Łzy przez wiele lat mi płynęły łzy zmieszane z płynącą z serca krwią tamte rany nigdy się nie zabliźnią ale JUŻ NIGDY nie pozwolę na PONIŻENIE MNIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!! Prośba do wszystkich Organizatorów Zlotów Jeśli na Waszej imprezie jest ustalone ,że nie wolno umieszczać fotek z danej imprezy -lub fotki mogą umieszczać tylko dane osoby - bardzo proszę o poinformowanie nas - uczestników danego Zlotu o tym fakcie ,bo nie miłe jest posądzenie o nadużycie - skoro wszyscy pstrykają naokoło sceny lub miejsca konkursów ... Jeśli macie jako organizator " dane zdanie " na ten temat - proszę o tym powiadomić ,bo zamiast pstrykać te fotki można popstrykać więcej fotek krajobrazom a szczególnie gdy są tak piękneBędąc gościem na różnego rodzaju imprezach obserwuję niemal zawsze podobną sytuację. Zawsze znajdzie się ktoś kto nie potrafi się zachować ( sika z balkonu, bzyka dziewczynę kumpla, przykleja kanapki do sufitu, smaruje fekaliami toaletę ). I pomimo tego że zawsze coś podobnego może się wydarzyć nie słyszałem by gospodarz przemawiał do swoich gości z apelem by tego nie robili. Chyba dlatego zawsze takie sprawy załatwia się jak najdyskretniej z samym zainteresowanym. Robienie z tego sprawy publicznej wskazuje na chęć zwrócenia na siebie uwagi. Ale chyba o to chodzi. Dążysz to jak największego zamieszania wokół siebie. Masz skórzane spodnie i kurtkę z frędzlami, marzysz o motocyklu. Jeździsz z każdym kto ma ochotę cię przewieźć, lub nie wie jak odmówić nachalnej kobiecie. Jeżeli ktoś zwraca TOBIE delikatnie uwagę prywatną wiadomością to nie rozpisuj się na całą stronę na ogólnym forum. Oglądanie GP nie robi ze mnie zawodnika światowej klasy. Zachęcam do takiej samej pokory.Jeszcze jedno - do wszystkich Klubów czy innych Organizacji ,które zajmują się pomaganiem innym - napiszcie proszę kto kim się opiekuje zamiast " atakować " że się ktoś " zastępczo " zaopiekował danymi potrzebującymi... Jest wiele Domów Dziecka i nigdzie nie jest ogłoszone kto kim się opiekuje , a po co " tłoczyć się " wokół jednego Domu Dziecka - skoro inny w ogóle nie ma pomocy... przecież chcemy pomagać wszystkim dzieciom - i choć to nie możliwe jednej osobie - to wspólnie jest łatwiej.... Kim jesteś że kluby, organizacje, stowarzyszenia mają informować CIĘ o swoich działaniach? Jaką ORGANIZACJĘ reprezentujesz? Ślepa uliczka przy rondzie na chebziu pętli to nie Pępek Świata.Chcesz pomagać dzieciom to pomagaj. Ale nie wywieszaj transparentu ze swoim nazwiskiem przy każdym swoim działaniu. Są skromni ludzie którzy robią wiele dobrego dla potrzebujących i nikogo o tym nie informują. Ty tego nie rozumiesz ale nie dziw się że tak można. 1. Rok mija od propozycji Tomka z "Toka Motors " jako przedstawiciela Waszego Klubu - wejścia w organizację Zlotu w Rudzie Śląskiej ,2.ciut mniej od usłyszenia w Waszym Klubie ,ze chcieliście " wjechać i roz..ć " Pierwszy. Zlot..3. od października ubr w/w Tomek " zaginął "z Papierami do " Podpisu " - by dać je Waszemu Prawnikowi Klubowemu ( z papierami do UM - ustalenia z UM były Wasze - moje "Umowa z Klubem " - papiery te zresztą bez podpisu trafiły wcześniej d UM i były sprawdzane przez pracowników UM - i są tam nadal )INFORMACJE OGÓLNE ZE STRONY KONGRESOWEJJeździcie razem na motocyklach, jesteście zgraną paczką i chcielibyście założyć klub? Dojrzeliście do tego żeby swój klub nazwać i oznaczyć swoje kurtki barwami klubowymi? ZAPRASZAMY WAS DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ZASADAMI PANUJĄCYMI W ŚWIECIE KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z KONGRESEM POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH. Każdy klub, który chce należeć do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych, czyli de facto chce być respektowany przez wszystkie kluby zrzeszone w Kongresie, zarówno MC, jak i FG, musi poinformować o swoim istnieniu na Kongresie i zatwierdzić swoje barwy. Obrady Kongresu odbywają się dwa razy w roku, na wiosnę i jesień. Wcześniej, przed wizytą na Kongresie, zachęcamy do spotkania z najbliższym Wam klubem MC lub FG, w celu uzyskania szerszych informacji. A w następnej kolejności udania się na Kongres z projektem barw. Tam zostaniecie przyjęci przez Radę Kongresu, zaprezentujecie się, oraz swój pomysł na Wasze barwy, a następnie po ustaleniu szczegółów, rozpoczniecie swoją drogę jako prawdziwy klub motocyklowy. Akceptacja przez Kongres oznacza iż nawiążecie przyjaźnie i znajomości z innymi klubami motocyklowymi, a przede wszystkim razem z innymi będziecie tworzyć ruch motocyklowy w Polsce. NIKT NIKOMU NIE ZABRANIA JEŹDZIĆ MOTOCYKLEM. Ale przebieranie się w cudze piórka i organizowanie imprez motocyklowych przez osoby nie związane z ruchem motocyklowym to nadużycie. Twoja postawa i dotychczasowe działania umacniają mnie w przekonaniu że należysz do mniejszości której nie przeszkadza naruszanie zasad ogólnospołecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 NIKT NIKOMU NIE ZABRANIA JEŹDZIĆ MOTOCYKLEM. Ale przebieranie się w cudze piórka i organizowanie imprez motocyklowych przez osoby nie związane z ruchem motocyklowym to nadużycie. Twoja postawa i dotychczasowe działania umacniają mnie w przekonaniu że należysz do mniejszości której nie przeszkadza naruszanie zasad ogólnospołecznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może posłużę się przykładami:otwórz partię polityczną nie informując rząduzorganizuj pielgrzymkę bez zgody kościołazałóż klub sportowy bez zgody PZPNzroganizuj Święto Miasta bez zgody miastaitd............jak coś się stanie na prywatnej imprezie u pani Kingi to odpowiadać będzie tylko ona i media w to się nie wmieszająjak coś się stanie na zlocie motocyklowym u pani Kingi to będzie piętnowane całe środowisko przez media że zloty motocyklowe to takie niebezpieczne imprezy. Przecież zlot to zlot - wszystkie są takei same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper, pamietam jeszcze jak śmigałeś tym małym chińskim "chopperkiem". Obstawiali my cię w drodze na Chudów coby cie ktos nie zdmuchnął. Niezły był z ciebie herbatnik.....a zobacz jak skończyłeś ;) Nie wypowiadam sie w konkretnej sprawie, ale martwi mnie troche podejście klubowiczów. Jeszcze chwila i trzeba będzie prosic o pozwolenie na zrobienie ogniska z kumplami motocyklistami. Zaprosi sie kilku, oni przyprowadza swoich kumpli, zrobi sie z tego przypadkowo niby parada i już sie kluby zbulwersuja, że ktoś niezrzeszony robi parady po ich mieście a w przypadku nieszczęścia popsuje wizerunek motocyklisty. Niechcę was martwić, ale to właśnie MC mają "szemraną opinie" wśród ludzi nie zagłębionych w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam sie w konkretnej sprawie, ale martwi mnie troche podejście klubowiczów. Jeszcze chwila i trzeba będzie prosic o pozwolenie na zrobienie ogniska z kumplami motocyklistami. Zaprosi sie kilku, oni przyprowadza swoich kumpli, zrobi sie z tego przypadkowo niby parada i już sie kluby zbulwersuja, że ktoś niezrzeszony robi parady po ich mieście a w przypadku nieszczęścia popsuje wizerunek motocyklisty. Niechcę was martwić, ale to właśnie MC mają "szemraną opinie" wśród ludzi nie zagłębionych w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce zauważyć że w tej konkretnej sytuacji to nie KLUB MC przychodzi do pani Kingi robić z nią zlot. Stąd nie rozumiem obaw o swobodę działań. Proszę bardzo. Ale jeżeli ktoś przychodzi do MC i chce robić zlot wspólnie to powinien uszanować zasady jakimi kierujemy się my. Jeżeli informacja o zlocie ma się znaleźć na stronie kongresu klubów motocyklowych to uszanujmy zasady którymi się on kieruje. O rządaniach serwisu motocykla, zapewniania środka transportu, informowaniu o opiece nad domami dziecka czy innych inicjatywach klubów nikt nie pisze. Wygodne jest wyciąganie z kontekstu i pisanie nie w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , czytając toczącą się tu dyskusję można dojść do jednego wniosku-qrwidołek jak wszędzie w tym kraju-raju .Właściwie co mnie to ,na zloty już nie pomykam bo mnie to już nudzi,do Chudowa za blisko , ale zainteresował mnie inny aspekt tej sprawy,mianowicie to że na tablicy mam SRS a w UM dużo spraw załatwiam ,imprezy ,pokazy konkursy itp.Podpowiem Wam tylko tyle ,jeśli magistrat pozytywnie podchodzi do wszelkiego typu takich inicjatyw ,to dla dobra wszystkich powinno sie to uszanować, bo jak misio sie wqrwi to powie niet ! Niefajnie to wygląda jak UM jest świadom prania brudów i dostaje jakieś dziwne pisma.Dam Wam przykład ,festyn na 10tyś uczestników ,motory, militaria,modele itp ...nikt nie za złe że organizator lub strony uczestniczące umieszczają fotki, ba nawet jest spoko bo to reklama.Jednym słowem wszyscy sie fajnie bawili,ale tu widać ze jedna strona chce drugiej coś udowodnić.Jeśli podczas danej imprezy uczestnik nie podpisał regulaminu w którym to wyraznie napisano że ,fotki ,twarze, itd ..............,to nic nie stoi na przeszkodzie do tego by zgodnie z obowiązującym prawem je zamieścić. Powinno wszystkim motonitom zależeć na jak najlepszym wizerunku , a nasz do ideału nie należy, i w mieście gdzie ich pomyka kilkudziesięciu już widać rozp.....ol.Czytając wypowiedzi w tym temacie nie wiem co poeta miał na uwadze zarzucając komuś ze mieszka w Chebziu na dodatek przy ślepej ulicy , co to za argument może z dzieciństwa został kompleks familoka z kibelkiem na podwórku ???Przykro to czytać ,jak ktoś coś dobrego robi ,to fajnie , pomogę lub stoję z boku czyli nie szkodzę.A tak na marginesie to powiedzcie mi proszę ,jak to teraz z klubami jest ??Pamiętam kiedyś prześmieszny post z tego forum ,jak to jeden z Naszych szukał na szybko kamizelki ze skóry bo bo za 2 dni miał być pasowany na rycerza Kiedyś to trzeba było swoje odczekać i wykazać się nie tylko w gębie.Pozdrawiam Romul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.