Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Michael Jackson Nie Żyje


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze byl gwiadorem, krolem popu - czy czegos tam.Ale najbardziew wqrwi4 mnie jak na portalach internetowych piersze kilka wiadomosci jest o "Majkelu" a dopiero potem wzianka o wypadku polskiego autobusu w niemczech czy 4 ofiarach smiertelnych w czechach. A powodz na poludniu to juz kompletna nuda. Troche umiaru.
A ja otwarłem Interię i owszem Michael na 1 miejscu - zasłużonym ale następne to:# Ciężarówka zderzyła się z busem - wielu rannych# Niemcy: Wypadek polskiego autokaru - są ofiary# Alarmy powodziowe na południu - 1 osoba nie żyje# Czechy: Czterej Polacy zginęli w wypadku# Paweł Samecki tymczasowym komisarzem w KE# Papież nie wyklucza zbadania grobu św. Pawła# Polsat: Policjantka z pejczem w lateksie wideoWięc nie chwytam o co Ci chodzi... Król POPu zasługuje na 1 miejsce!!! Nie jest moim idolem bo wolę Freddie'go Mercury ( jeśli chodzi o dawne lata ) ale szacun dla Michela się należy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie prawdziwy i jedyny król popu. Znał się na muzyce, jego rytmy wprawiają w dobry i taneczny nastrój. Żałosne było jedynie to, kiedy wokół jego osoby zrobiono tyle afer w sprawie molestowania nieletnich. Wielu fanów odwróciło się przeciwko niemu. Wtedy popadł w depresję. Gdy oczyścili Go z zarzutów raptem powrócili. W dość młodym wieku odszedł od nas... Odszedł ciałem a Jego dusza zawsze pozostanie w sercach fanów, Jego muzyka, będzie nadal rozbrzmiewać w naszych domach. [*] spoczywaj w spokoju Michael http://www.youtube.com/watch?v=nvWMLAWrEjU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

król popu i nie tylko, prekursor, idol i autorytet dla wielu innych gwiazd, zrobił tyle dla muzyki że masakra, kto wie czy gdyby nie on to mielibyśmy teraz tak różne odmiany muzyki popularnej, i nie tylko, do tego układy taneczne "kocie ruchy" połaczenie popu z rockiem, no poprostu elvis w innym wydaniudla mnie był kimś mega wielkim, i jako muzyk i jako człowiek i w dupie mam tych co zjebali my zycie od 2005 bodajże roku, oskarżeniami o molestowanie dzieci, i itp. sam jestem a raczej byłem muzykiem i jego dyskografia dużo mi dała natchnienia mimo ze grałem muze bardziej rockową to że operacje i liczne powikłania i choroby sie nagromadziły w nim to juz jego wybór i mozna było przewidzieć ze jego organizm wkońcu tego nie uciągnie...a co do wielkiego halo i tego ze wiadomosci o jego śmierci są na 1wszych miejscach wcale mnie nie dziwi i do tego śmiem twierdzić ze jego pogrzeb może być większy i liczniejszy jeszcze niz pogrzeb samego papieża [*] rest in peace M.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze masz dobry gust.
A to jak ktos preferuje Jacksona to znaczy ze nie ma gustu? K*rwa chlopie jaki ty jestes ograniczony... Nie jestem fanem Jacksona, poprostu uwielbiam jego muzyke tak samo jak Queenow. Zreszta ogolnie lata 80 - 90 to dla mnie okres najlepszej muzyki. Damiano ci napisal wiecej wyrozumialosci.. u ciebie jest zero wyrozumialosci tak samo jak tolerancji... kiedys czytalem co piszesz na tym forum ale od dluzszego czasu przestalem bo rece opadaja i wole sie nie wdawac w dyskusje bo to jak gadka ze sciana ale w tym wypadku mnie obraziłeś..."A powodz na poludniu to juz kompletna nuda" jesli nie jest to sarkazm w stosunku do Jacksona (ciężko stwierdzić) to radze ci zebys sie porządnie czymś twardym w łeb pie*dolnął ... ludzie traca swój dorobek a nawet zycie a dla ciebie to nuda? Jeśli tak do tego podchodzisz to jesteś bezczelny a jeśli źle zrozumiałem intencje to w tym wypadku przepraszam.Wiem ze ten temat sie przerodzi w łótnie, jak to tu bywa zawsze ale mam prawo do wyrażenia własnej opini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio pytać,ale jaki tytuł ma ta piosenka?;d
billi jean (czy jak to sie tam pisało)ogólnie... to chłopacy weźcie się uspokójcie! A M.J. i tak będzie w radiu puszczany na zawsze i kropka. Ar2rM a co Ci przeszkadza ze media trąbią? Po to są. I tak swoim gadaniem nic nie zmienisz, zachowania czy podejścia do życia każdego z nas tym bardziej. Ludzie są jacy są i ch*j. Olej to, idź sie poskładać w zakręty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

billi jean (czy jak to sie tam pisało)
Dokładnie Billy Jean jeden z lepszych kawałków ja tam fanem Michaela nie jestem ale kilka jego kawałków milo sie słucha i trzeba mu oddać ze był fenomenem muzyki http://kogucica.wrzuta.pl/audio/7EMKSaJowh...on_-_billy_jeanhttp://kwiatek362.wrzuta.pl/audio/00KvoXr2...smooth_criminalhttp://kwiatek362.wrzuta.pl/audio/5zzaUa45...l_jackson_-_badhttp://hobbymusic.wrzuta.pl/audio/5Is8xkJY...-triller_-_5.57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie nie znam osobiscie Artuditu (ZARCIK ;) ) tylko oceniam poprzez to co piszesz na forum wiec nie wiem czy faktycznie cie to wkurzylo czy to ironia, bo ogolnie wiem ze wszystko w zyciu co nie zwiazane z motocyklami ci przeszkadza a narzekanie to cos co uwielbiasz takze bo ja wiem co autor mial na mysli dlatego jasno i wyraznie napisalem to w 2 akapicie. I nie wklejaj mi linkow z wikipedi tylko skup sie jeszcze raz na 2 akapicie. A najlepiej dla swojego spokoju i spokoju innych zaloz osobny temat o tych katastrofach lub o chamstwie w mediach i tam sie żal. Ja wiem ze Jacksona nigdy nie zabraknie w mojej kolekcji Najlepsze zaraz po muzyce byly jego "kocie ruchy" :

Jego moonwalk to jest mistrzostwo nad mistrzostwami!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mój gust muzyczny nie trafił wiec dla mnie to zadna strata. zawsze uwazalem ze jego operacje doprowadzą do tego że bedzie pierwszym czarnym facetem,który umrze jako biała kobieta...
BIELACTWO NABYTE to się nazywa. A nie operacje. Powiedz mi jak Ty chcesz operacjami zmienić kolor skóry? Przeszczep? 100% skóry? Bez jaj. Nigdy nie zmieniał sam koloru. Operacje na twarz ---> tak. Bo biały człowiek z murzyńskimi rysami głupio by wyglądał. Tu za bardzo chciał zmienić twarz, a ktoś mu to spartolił. Poczytajcie se jak to wyglądało. Gościu tracił pigment. Poszukajcie, na necie są zdjęcia z koncertów gdzie widać jak jego ręka wygląda. Wszystko pokryte fluidem, żeby nie było widać plam na skórze. Małe kropki "jeszcze czarnej" skóry.A rękawiczka na ręce? Moda? Czy plami na dłoniach?Co do muzyki. Byłem mały i słuchałem tego. Potem mi przeszło. Ale jako muzyka, kompozytora, wokalistę, choreografa trzeba mu ten szacunek okazać. Zrobił bardzo dużo w muzyce. Naprowadził cała dzisiejszą muzykę na właściwy tor. Pierwsze teledyski w formie "teledysku" były jego. Każdy teledysk to film. Rewelacyjnie nakręcony. Ile jego gestów, ruchów tanecznych itd do dziś jest powtarzanych. A ile z nich jest symbolem wykorzystywanym w filmach, kabaretach. MTV jechało na jego teledyskach.Dużo zrobił. Media chciały go zniszczyć. Tak jak ten śmieszny proces. Dzieciak nakręcony przez prawników i rodziców. Dużo by gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.