Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Michael Jackson Nie Żyje


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Wielka strata dla muzyki. Przypominał mi lata dzieciństwa... pamiętam filmy z jego udziałem. Też kiedyś był moim idolem echh... 50 lat
W filmach to on raczej nie grywał ;) ale rzeczywiście początki jego teledysków z lat 80 to prawie jak filmy fabularne były Pierwsza kaseta jaka dostałem na 5 albo 6 urodziny do kasprzaka mojej siostry to był Jackson własnie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmach to on raczej nie grywał ;) ale rzeczywiście początki jego teledysków z lat 80 to prawie jak filmy fabularne były Pierwsza kaseta jaka dostałem na 5 albo 6 urodziny do kasprzaka mojej siostry to był Jackson własnie ;)
na nawet pamietam półtoragodzinny film co zamieniał się w pantere , robota , auto i chyba motocykl. Ale to widziałem dobre +-15 lat temu wiec juz niewiele pamietam . za dziecko miałem jego kasete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmach to on raczej nie grywał ;) ale rzeczywiście początki jego teledysków z lat 80 to prawie jak filmy fabularne były Pierwsza kaseta jaka dostałem na 5 albo 6 urodziny do kasprzaka mojej siostry to był Jackson własnie ;)
Grywal a sam zrobil 2
na nawet pamietam półtoragodzinny film co zamieniał się w pantere , robota , auto i chyba motocykl. Ale to widziałem dobre +-15 lat temu wiec juz niewiele pamietam . za dziecko miałem jego kasete
Pierwszy to Moonwalker musical z '88 roku z budzetem 50mln dolarow !!!Drugi to HISTORY w 2 czesciach HISTORY ON FILMTrzeci to CAPTAIN EO w tecvhnologii 3D !! Czwarty to MICHAEL JACKSON: THE LEGEND CONTINUESPiaty to GHOSTS nagrodzony w cannes w '96ze nie wspomne o wczesniejszych czyli:MOTOWN 25: YESTERDAY, TODAY, FOREVER ze Steve Wonderem, Diana Ross Lionelem Richiealbo:THE WIZ (Czarnoksieznik z OZ) takze z Diana Ross i innymiZagral kupe epizodow w filmach miedzy innymi w Faceci w Czerni 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje kasety kupione za zaoszczędzone pieniądze to włąśnie wydania Michaela Jacksona album BAD, DANGEROUS i jakiaś skłądanka najlepszych hitów.[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Dokladnie to samo u mnie! Kieszonkowe pooszczedzalo sie, kupowalo kasety i sluchalo godzinami zapodajac kocie ruchy... Ehhh Szkoda faceta Z jednej strony kompletnie mu odpier*olilo przez kase i slawe ale z drugiej strony nikt w zyciu juz nie stworzy tak pieknych utworow!! Nawet jak dzis sie slucha jego muzy to czuc klimat tamtych czasow. A tak pare dni temu mnie natchnelo zeby przesluchac jego swietne utwory jak "They Don't Care About Us" "Smooth criminal" "Black or White" i wiele wiele wiele innych... To co teraz leci w radiu to jest poprostu syf, zenujace covery, przerobki starych za*ebistych utworow na jakis chlam, zero oryginalnosci... dobrze ze sie ciagle trzyma stare plyty i kasety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywal a sam zrobil 2 Pierwszy to Moonwalker musical z '88 roku z budzetem 50mln dolarow !!!Drugi to HISTORY w 2 czesciach HISTORY ON FILMTrzeci to CAPTAIN EO w tecvhnologii 3D !! Czwarty to MICHAEL JACKSON: THE LEGEND CONTINUESPiaty to GHOSTS nagrodzony w cannes w '96ze nie wspomne o wczesniejszych czyli:MOTOWN 25: YESTERDAY, TODAY, FOREVER ze Steve Wonderem, Diana Ross Lionelem Richiealbo:THE WIZ (Czarnoksieznik z OZ) takze z Diana Ross i innymiZagral kupe epizodow w filmach miedzy innymi w Faceci w Czerni 2
Zwracam honor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich chwilach to zawsze jest przykro . Każdy z nas chyba ma jakieś wspomnienia z tym ziomkiem z czasów zanim były te afery z pedofilią i odpadającym nosem. Gostek zrobił kawał dobrej muzyki i taka jest prawda, a potem mu się życie pokomplikowało i tyle...RIP Michał...
To, że zrobił kawał dobrej roboty w branży muzycznej i nie tylko, nie podlega żadnej dyskusji. Nikt mu tego nie odbierze. Wystarczy sam fakt, że sprzedał 750 mln płyt. Zauważ, że muzyka POP'owa zawsze ocierała się i ociera nadal o kicz, a jego działalność jakby temu zaprzecza, za co należy mu się szacunek.Z pewnością jego śmierć jest wydarzeniem porównywalnym(a może i większym) z odejściem Elvisa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze byl gwiadorem, krolem popu - czy czegos tam.Ale najbardziew wqrwi4 mnie jak na portalach internetowych piersze kilka wiadomosci jest o "Majkelu" a dopiero potem wzianka o wypadku polskiego autobusu w niemczech czy 4 ofiarach smiertelnych w czechach. A powodz na poludniu to juz kompletna nuda. Troche umiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.