Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rodzice A Dziewczyna


PAWELOO

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny zarabisty temat na forum motocyklistow, bo tata nie chce puscic dziewczyny na skuter...... czy to forum opanowaly dzieci ?? nie masz kolego kolegi zeby pogadac co Cie boli ? nie chce puscic to nie pusci pewnie dlatego ze sam jezdzi i wie ze to niebezpieczne.... tez bym nie puscil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zarabisty temat na forum motocyklistow, bo tata nie chce puscic dziewczyny na skuter...... czy to forum opanowaly dzieci ?? nie masz kolego kolegi zeby pogadac co Cie boli ? nie chce puscic to nie pusci pewnie dlatego ze sam jezdzi i wie ze to niebezpieczne.... tez bym nie puscil.
Też byś nie puścił ?? a co wolisz zeby twoje dziecko zamiast dzieciństwa grało na kompie cały czas?? Tak wogóle to motocyklista na skuterze to też motocyklisa. Sam dziecko jesteś. Albo jest to forum dla posiadaczy dwoch kółek albo nie??tak na marginesie czy jedziesz skuterem czy ścigaczem dajmy te 60 km/h i z tą prędkością jednym czy drugim walniesz w mur to taka sama plama zostanie i po ścigaczu jak i po skuterze. To tak na marginesie. jak masz coś przeciwko to lepiej nie miej:) Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes, czy ja gdzies napisalem ze skuter nie ma dwoch kol? czytaj dokladnie a jesli nie potrafisz to wroc do podstawowki. Nie bede tlumaczyl tego co napisalrm poniewaz kazdy normalny czlowiek chyba to zrozumie. Jestem dzieckiem - taaak, dosyc duzym ale jednak mam mame i tate wiec dla nich bede dzieckiem zawsze - dla ciebie jednak nie, Pozostane jednak przy swoim - tak mialbym cos przeciwko i twoj sugerujacy wpis tego nie zmieni nawet jesli bys napisal referat na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzes sorki ze Ci sie w parade wpierrdykam ale BadMan hyba ma problemy ze swoja osobowoscia, albo ja zle czytam.. a do PAWELOO nie chce adresu czyt.-problemow. sam mam core ma dopiro 8 lat, ale jak dorosnie nie zabronie Jej NIGDY wsiasc na COKOLWIEK. AWE!!!!!!!TAK MI DOPOMOZ BUG....!!!!!!! OCZYWISCIE TO JEST PROWOKACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadzić swoje dziecko na czyimś motocyklu to oddać jego życie w cudze ręce... na pewno będzie prowadzili jakąś selekcję, zanim pozwolicie swoim pociechą z kimś jeździć.Nasz "Małolat" tej selekcji nie przeszedł... szkoda ;)Ja Ci radze kupić porządny kask i ciuchy, to może pokażesz ojcu, ze masz trochę oleju w głowie. Potem kupcie coś dziewczynie, żeby widział, że o nią dbasz... na razie tylko tyle mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadzić swoje dziecko na czyimś motocyklu to oddać jego życie w cudze ręce... na pewno będzie prowadzili jakąś selekcję, zanim pozwolicie swoim pociechą z kimś jeździć.Nasz "Małolat" tej selekcji nie przeszedł... szkoda ;) Ja Ci radze kupić porządny kask i ciuchy, to może pokażesz ojcu, ze masz trochę oleju w głowie. Potem kupcie coś dziewczynie, żeby widział, że o nią dbasz... na razie tylko tyle mozesz
zgadzam się z Tobą 'kowaleon mam córek 16 lat i nie wiem czy bym jej też  pozwoliła  ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Myślałem, że na tym forum są Motocykliści a nie dresy jeżdżące na Motocyklach... Oczywiście nie mowie o wszystkich!!! Jeśli jeżdżę na skuterze to znaczy że gorszy??? A może po prostu traktuje go jako pojazd przejściowy na coś większego po zdaniu prawka??? No ale "motocykliści" uważają, że na skuterze jeżdżą tylko dzieciaki, którym się nie chce pedałować na rowerze. Ja coraz częściej mam takie wrażenie, że to właśnie "motocyklistom" na szlifierach nie chce się pedałować i jeżdżą... Zastanówcie się może, czy należy się Wam miano motocyklisty... Wszyscy na tym forum się denerwują jak się generalizuje i pomiata mianem Motocyklisty, tak samo jest z gośćmi jeżdżącymi na skutach (nie chodzi tu tylko o mnie). zgodzę się, że są tacy którzy jeżdżą żeby szpanować przed kolegami. ale są też tacy, którzy skutery mają po to, żeby jeździć do czasy zdania prawka i zakupu większej maszyny.Zastanówcie się...Nie chciałem w tym poście urazić PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTÓWPS. Dzięki wszystkim którzy chcieli pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.