Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl Zagraża Męskosci


kukis666

Rekomendowane odpowiedzi

przegladajac dzisiaj gazete "motor" natknelem sie na dziwny art. mianowiscie " zle wiadomosci dla motocyklistow, jazda na jednosladzie moze powodowac impotencje, bezplodnosc , a nawet raka. wedłóg Randalla Dale Chipkara, autora ksiązki "Rak Motocyklisty", wszytskiemu winne jest pole elektromagnetyczne wytwarzane przez instalacje elektryczna czesto znajdujaca sie pod siedzeniem motocykla. Pole niszczy znajdujace sie w organizmie jony cynku, co prowadzi do licznych komplikacji." i co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, są różne wytyczne jeżeli chodzi o szkodliwość w różnych krajach ( mowie o polach magnetycznych, elektrycznych, elektro-magnetycznych itd ) Nie są one obojętne !! - przez krótki okres np komórka nie jest szkodliwa - ale zdajcie sobie sprawę z tego iż jest tam częstotliwość prawie 2 GHz tylko że sygnał jest w małych impulsach, mimo wszystko nie jest on obojętny ... organizm reaguje np: długą rozmową przez GSM wzrostem temperatury mózgu ( nie jest to pożądany efekt ), to samo tyczy się pól w okół okablowania, nie jest to również obojętne dla organizmu na dłuższą metę.... Tego typu artykuły nie są pisane przez osoby z podstawówki, ale są one potwierdzone testami, wstrząsy, przegrzewanie, promieniowanie na narządy nie wpływają dobrze, może to również potwierdzić każdy dobry lekarz Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu artykuły nie są pisane przez osoby z podstawówki, ale są one potwierdzone testami, wstrząsy, przegrzewanie, promieniowanie na narządy nie wpływają dobrze, może to również potwierdzić każdy dobry lekarz Pozdro ;)
my tu mamy na forum jednego dobrego lekarza. On nam nic nie mówił , jak by co to zwalimy wszystko na niego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu mamy na forum jednego dobrego lekarza. On nam nic nie mówił , jak by co to zwalimy wszystko na niego .
Hehe , nie wiem, ja napisałem swoje zdanie, z tego co mówiono i wpajano mi na studiach, oraz z rad usłyszanych od lekarza . Jeździć raczej nie przestane, ale pola i wstrząsy nie są obojętne ... Przykładzik na szybko ... - CE - na większości urządzeń, które mamy w domu powinno posiadać taki znaczek .... - jest to Kompatybilność elektromagnetyczna - np komórka która leży obok głośniczka, w którym jest wzmacniacz, gdy przychodzi połączenie powoduje dziwne odgłosy z głośnika wiec pola nas otaczają .... różne, niektóre są mniej szkodliwe, niektóre bardziej w długich ramach czasu Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tam nie wiym.jak dlo mnie , to najbardziej szkodliwy jest czas. Im żech jest starszy tym brzydszy...... głupszy.... .Promieniowanie jest wszyndzie , i na mopliku nie ma tego wcale wiyncejA co do sprawdzania męskości , to bych woloł żeby raczej dochtórka mi sprowdzała , a nie dochtór .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.