Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forumowe Koszulki I Bluzy - Można Składać Zamówienia


Wymel

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt koszulek(bluzy będą miały takie same nadruki).38af59695f98765dmed.jpgZDJĘCIE W PEŁNYM ROZMIARZECeny:25zł - T-shirt męski http://www.textileurope.pl/article-50022zł - T-shirt damski http://www.textileurope.pl/article-47587zł - bluza męska http://www.textileurope.pl/article-20987zł - bluza damska http://www.textileurope.pl/article-221Płatność z góry na konto:94 1030 0019 0109 8552 0180 3662Szymon LazarPszczyńska 4741-809 ZabrzeW tytule przelewu proszę określić dokładnie jakie ciuchy Was interesują, korzystając z następującego kodu:1. Nick z forum2. NAPIS NA KOSZULCE3. ilość4. męski( M ) czy damski( D )5. T-shirt( T ) czy bluza( B )6. kolor (dostępne kolory wraz z ich kodami):męski T-shirt: czarny( C ), biały( B ), damski T-shirt: czarny( C ), biały( B )męska i damska bluza: granatowa( G )7. rozmiar (S-XXL)Slash?em oddzielacie kolejne punkty 1-7. 1 ciąg oznacza zamówienie pewnej ilości dokładnie takiego samego T-shirta bądź bluzy, w przypadku zamówienia dla siebie kolejnego ciuchu, różniącego się choćby kolorem, powtórzcie punkty 3-7.Jeżeli dodatkowo chcecie zamówić ciuchy dla kogoś innego, to powtórzcie procedurę z punktów 2-7, rozpoczynając od określenia jaki ma być na nich napis.Przykładowo: WYMEL //SZYMEK/1/M/T/B/XL//2/M/T/C/XXL//PLECACZEK/3/D/T/B/M//1/D/B/G/SCo oznacza:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że po edycji posta końcówka tekstu mi zniknęła i za cholerę nie mogę jej zamieścić w pierwszym poście, dlatego skończę to w nowym:Co oznacza:Zamówienie składane przez forumowicza o nicku Wymel1 męski T-shirt koloru białego, w rozmiarze XL z nadrukiem SZYMEK + 2 męskie T-shirty koloru czarnego w rozmiarze XXL z nadrukiem SZYMEK + 3 damskie T-shirty koloru żółtego, w rozmiarze M z nadrukiem PLECACZEK + 1 damska bluza koloru granatowego, w rozmiarze S z nadrukiem PLECACZEK.Jeżeli nie interesują Was spersonalizowane ciuchy, to w punkcie 2 tytułu wpiszcie SAME LOGO.Mam nadzieję, że wszystko jest jasne. PROSZĘ ? sprawdźcie 2 razy to co wpiszecie w tytule(znaki, ich kolejność), żeby się nie pomylić. Jeżeli będzie coś niezrozumiałe, to lepiej zapytać się mnie na PW, niż wstukać błędny tytuł?Wieczorem 30.03 zrobię listę wszystkich tych, którzy wpłacili kasę i następnego dnia złożę zamówienie. Przelewy, które przyjdą po 30.03 potraktuję jako darowiznę ;)Jeżeli wszystko pójdzie tak jak zapewniła firma zajmująca się nadrukami, to ciuchy będziecie mogli odebrać ode mnie w weekend: 9-11 kwietnia. Jeżeli coś się zmieni, to oczywiście poinformuję o tym.Więcej informacji znajdziecie w temacie:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=36930

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po utworzeniu tematu odnośnie możliwości zrobienia koszulek i bluz forumowych zapowiadało się na to, że zamówień będzie masa. Tyle ludzi się wypowiadało, że będzie brało ciuchy, że aż sam byłem w szoku. Tym czasem jak na dzień dzisiejszy jest Was raptem 7 - słownie: siedem. Co jest w Wami LUDZIE!? Ceny koszulek i bluz dałem tak niskie, że jeżeli nie zbierze się więcej chętnych, to jeszcze wyjdzie na to, że sam będę musiał dopłacić do tego interesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po utworzeniu tematu odnośnie możliwości zrobienia koszulek i bluz forumowych zapowiadało się na to, że zamówień będzie masa. Tyle ludzi się wypowiadało, że będzie brało ciuchy, że aż sam byłem w szoku. Tym czasem jak na dzień dzisiejszy jest Was raptem 7 - słownie: siedem. Co jest w Wami LUDZIE!? Ceny koszulek i bluz dałem tak niskie, że jeżeli nie zbierze się więcej chętnych, to jeszcze wyjdzie na to, że sam będę musiał dopłacić do tego interesu...
Widzisz gdybyś dał zrobić wzory z Chudowem to było by dużo więcej zamówień a że Wy braliście to za żarty i teraz klapa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kupię niestety koszulki czy bluzy jak deklarowałem bo jest błąd w adresie internetowym na plecach i nie podoba mi się pomysł z nickiem nad logiem. Wszystkim się nie dogodzi niestety. Ktoś chce taki wzór a ktoś inny to samo z kolorami i rodzajem bluzy. Temat bluz i koszulek chyba nigdy nie będzie skończony. A szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.motocykle.slask.pl to jest serwis, pod którym funkcjonuje nasze forum. Z resztą na przodzie pod logiem jest napis FORUM ŚLĄSKICH MOTOCYKLISTÓW. Chciałem tylko zaznaczyć, że w Broombastic'u sprzedawali T-shirty(nie wiem czy tak samo dobre jakościowo) za tę samą cenę, nie spersonalizowane. A te 4cm, to rzeczywiście katastroficzna odległość naklejki od nadruku! Marudy i tyle:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem dwie.Niestety smuci fakt że gro ludzi deklarowało zakup a teraz milczy. Tak to jest: najpierw luziska chcą potem znowu nie. Szkoda tylko Wymela który poswięcił czas na to a teraz sie go do wiatru wystawia - chyba nie tak sie sprawy załatwia droda braci motocyklowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak cos widza na zywca to kupują w zeszłym roku mieli koszulki ze rozpoczecia sezonu w raciborzu 01,05,2009 i szły jak ciepłe bułeczki wiec chyba problem w kupowaniu i zamawianiu przez neta
Otwórzcie stragan w czwartki na Chudowie to się rozejdą jak 2 kg golonka. Tak czy inaczej nie będzie to taki sukces jaki rokowały wzory z zamkiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tydzień czasu więcej na dokonywanie wpłat, tj. do 6. kwietnia(dla jasności: już edytowałem drugiego posta). Robię to z trzech względów:1) możliwe, że więcej osób się zdecyduje na zakup,2) nie będę musiał specjalnie jechać z Krakowa z koszulkami na 9.04, a w następny weekend tak czy siak muszę być na śląsku,3) 15.04 jeżeli pogoda dopisze, zjawię się z tymi koszulkami w Chudowie, a od piątku odbiór będzie możliwy u mnie w Zabrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się pochrzaniło i po kliknięciu na miniaturkę nie wyświetlało się zdjęcie w pełnym rozmiarze, więc dodałem nowy odnośnik do niego:ZDJĘCIE W PEŁNYM ROZMIARZEP.S.: Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących świąt. Zamawiając koszulkę i bluzę macie okazję sprawić prezent sobie albo znajomym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację od firmy zajmującej się robieniem naszych ciuchów, że mają problem z zamówieniem bluz i muszą je ściągać z Rajchu. Także w ten weekend na pewno ciuchy nie będą gotowe. Pogonię ich, żeby do czwartku się wyrobili, albo w gorszym wypadku przynajmniej do soboty...Siła wyższa. Jak będę miał te ciuchy dam znać gdzie i kiedy będą do odebrania.Zamówiłem jeszcze dodatkowo 10 białych T-shirtów z logo z przodu i z tyłu w rozmiarach: 6 x L; 2 x M; 2 x XLPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzy już są zamówione, więc jeżeli dojdą do wtorku, to w czwartek będę mógł odebrać towar i podjechać z nim na Chudów. Dam znać w środę, czy tak się stanie.Ciuchy będą do odebrania w czwartek! Jeżeli pogoda będzie taka jak zapowiadają(chłodno, ale bez opadów), to o 17 zapraszam na Chudów. Będę gdzieś tam siedział z dużym kufrem SHAD. Jak będziecie na miejscu, dzwońcie pod telefon: 504-524-464. Kto nie da rady wpaść na Chudów, to będzie możliwość odbioru w Zabrzu po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.Dla tych, którzy się nie zdecydowali wcześniej zamówić koszulek, czeka jeszcze 10 dodatkowych, białych T-shirtów z samym logo(przód+tył)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

grus @ 03.05.2010 20:16Witam,postanowiłem dodać własny projekt forumowej koszulki, starałem się w nim oddać zamysł administratorów dotyczący czytelności, układu i funkcjonalności nowej wersji forum.bbbae82b5ed27dd9a8f628396040d337.jpgkoszulka.JPGZamówienia na PM,Pozdrawiam :-)
Stary, zrób lepiej z tego jakiegoś demotywatora- może tam coś tyknie, bo mam wrażenie, że próbowałeś być zabawny, a to nie tykło.Najlepiej jednak........... nie wiem co Ci poradzić, to tak beznadziejny przypadek....Dobrej nocy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kowaleonie, w ten niezbyt poważy sposób chciałem zwrócić uwagę na to, że mimo próśb wielu użytkowników pewne poste rzeczy od zmiany wyglądu forum nadal się nie poprawiły. Nic tutaj nie musi tykać, nie każdemu musi się podobać, a że beznadziejny ze mnie przypadek to fakt.Dobrej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.