Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomysły


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro nie można zobaczyć wizerunku, bo mało osób by oglądało forum - to może upublicznimy adresy IP z ktorego napisany zostal post ? Nie wiem czy ktoś nie kontroluje podwójnych kont, ale czasem by to odniosło skutek, i ktoś zamiast pisać głupoty z innego konta odpuści sobie, bo mu się nie będzie chciało z innego kompa pisać, albo i zmieniać IP za pomocą HideIP platinium - chyba to też można jakoś obejsc ? ( rapid potrafi ;/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm . Państwo policyjne się zrobi niebawem . Nie w ilości Modów tkwi problem ( jeżeli zakładamy ,że problem jakiś istnieje ) bo ja uważam że pisać można o wszystkim i w sposób bardziej agresywny nawet niż się tu czasami dopuszcza . Ale trzeba rozróżniać bezczelność czy brak podstaw kultury od sarkazmu czy zwyczajnej krytyki lub innego zdania niż moje ( czy to moda czy to usera) . Tu procenty lecą czasami za takie sprawy że śmiać się chce a czasami przechodzą takie akcje , że śmiechu się odechciewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można zobaczyć wizerunku, bo mało osób by oglądało forum - to może upublicznimy adresy IP z ktorego napisany zostal post ? Nie wiem czy ktoś nie kontroluje podwójnych kont, ale czasem by to odniosło skutek, i ktoś zamiast pisać głupoty z innego konta odpuści sobie, bo mu się nie będzie chciało z innego kompa pisać, albo i zmieniać IP za pomocą HideIP platinium - chyba to też można jakoś obejsc ? ( rapid potrafi ;/ )
W zamierzchłych czasach, jak forum było młode i piękne, dostałem banana za podwójne konto, którego nie posiadałem No ale szanowne moderatorstwo nie pomyślało o tym, że neostrada ma zmienne IP i moje IP mogło się pokryć z IP lewego konta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem komentarz jednego z modów brzmiał mniej więcej tak..." nikt kto obrażał inną osobę w tym temacie nie dostanie upomnienia bo powinni je dostać wszyscy..." i co z tego że wszyscy, jeśli łamią regulamin powinni dostać nawet bana!!! albo wszyscy jestesmy równi na forum albo są święte krowy którym wszystko uchodzi na sucho, dziwię się tym bardziej że większość tych zaśmieczaczy to młode plemniki jednopostowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" nikt kto obrażał inną osobę w tym temacie nie dostanie upomnienia bo powinni je dostać wszyscy..." i co z tego że wszyscy, jeśli łamią regulamin powinni dostać nawet bana!!!
o tuż to! tych wszystkich było może nastu na kilkaset aktywnych. po tygodniowym banie... i jak ręką odjął. mają narzędzie a nie korzystają.... to tak jak zaprosi Cie koleżanka na kawę, a ty nic nie działasz, tylko np. instalujesz nowe sterowniki do grafiki bo ona się na tym nie zna. czy jak to tam można inaczej nazwać lepiej ode mnie.powinni być bardziej pewni siebie. dobry kierownik to taki skur***n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy tak się dopraszacie o te kajdany i policyjny nadzór ????? Nie chytam tego . Akurat w/w przykład uważam za bardzo dobrą zróznoważoną reakcję ,dobrze myślącego Moderatora . Nie kierował się uprzedzeniami , lubieniami itp duperelami , posprzątał po cichu i mądrze opierdol*ł . Mądry zrozumiał a durnemu nawet młotem nie wbijesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie też masz racje Giemul. choć z drugiej strony jest regulamin, choć z trzeciej strony jak policja złapie to cieszymy się jak od regulaminu odstępuje, choć z czwartej strony powinni być wszyscy równi wobec prawa. pierona, ile tych punktów patrzenia na jedno zagadnienie. piejdola, zdrowie wszystkich nasuwa mi się jedno... życie jest prostsze, im prostrze stawia się reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat przypisany przez kawasaki to chyba moje słowa, choć nie do końca tak to brzmiało.Więc napiszę Ci, że zrobiłem dokładnie jak Giemul pisze. Nie jestem tu po to żeby karać. Co ja k***a jestem? Strażnik teksasu? uważam, że moderowanie tutaj nie zawsze powinno kojarzyc sie z banami. Jesli widze jeden i ten sam nick ciągle popełniający ten sam błąd to dam ostrzeżenie, jeśli nicki się zmieniają to po prostu edytuję ich posty nawet nie informując.A z tym przeklinaniem to jest tak ze ja tego nie zauwazam doputy, dopoki ktos nie zaraportuje. Ot co. Przeciez to nie koło gospodyń wiejskich, tylko forum motocyklowe. No chyba ze juz ktos perfidnie przegina .Dodam że nie siedze tu za pieniadze i jak w weekend wyjade sobie z dupeczka nad jeziorko to tez nie rozumiem frustratów zarzucajacych ciagle "gdzie moderatorzy są". Jeśli chcecie mozemy tu wprowadzic rygor, ale to nikomu na dobre nie wyjdzie.\PozdrawiamA tymczasem pytam po raz kolejny: - co z filtrowaniem/ograniczeniem nowych userów?- czy przybedzie moderatorów służbistów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slowa nie powiem. Po prostu brak konsekwencji.dwa razy napisane bylo ze ktos pierdoli i mozna wyskoczyc z ostrzezeniem i straszyc banem.za to jak sa same ku*wy i ch*je a do tego grozby karalne to nalezy poglaskac i oblaskawic zeby wiekszej chryji nie bylo. Wniosek ?Bluzgac jak najwiecej i obrazac ile sie da bo jak bedzie za malo to wyrzuca.Obrazek ponizej wyjasni o czym mowilem powyzej.PS. Sorry Bilek za ironie ale tak wlasnie to wyglada w tej chwili.post-13614-1259620610.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiscie raportowalem nie raz i efektu nie bylo Poza tym jest mi to obojetne. Jak sam napisales to forum motocyklistow a nie dzieciakow na motorowerach. Jeszcze nie bylo zlotu, imprezy itd gdzie by ku*wy i ch*je nie lecialy. I czego tu sie wstydzic. Kazdy klnie. Jeden mniej inny wiecej.Natomiast na grozby karalne nalezy reagowac zdecydowanie a nie wmuszac sobie ze z forum sie robi Panstwo policyjne.Btw. nie zrozum mnie zle nie mam o tamto pretensji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi napisac co mi w glowie siedzi, ale sprobuje.Mianowicie, wracam sobie zza miasta, gdzie spedzilem weekend, wchodze na forum, nieprzeczytanych 13PW, wszystkie z jednego tematu założonego przez P.Dudka,myśle co jest, i się zagłębiam.Czytam i oczom nie wierze, niezły gnój się zrobił myślę, to posprzątam, bo admin pewnie tego nie widział, moderatorka Manka i moderator Dako czy Kudłaty pewnie też, a moderatorka Anushka zamyka temat zostaiwjąc to całe gówno z wyzwiskami i zastraszaniami. Po czym usuwam około 50% postów, temat otwieram strasząc banami. i teraz prosze wytlumacz mi jak malemu dziecku gdzie ja tu nie zareagowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.