Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nick - Co To W Ogóle Jest ? ? ?


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój nienormalny nick został wymyślony na poczekaniu bo Krzyśki, Krzyszofy, Krzychy zawsze są w milionach kombinacji i nie umiałem utrafić jakiegos dla siebie. A ponieważ nikt tak bzdurnego nicku nie wymyslił, to na każdym forum nie mam problemów z rejestracją W realu zdarzyło mi się, że ktoś tak do mnie mówił i wtedy pomyślałem o zmianie ale leniwy jestem.EDIT: No już zmienione. W robocie sie nudzi, wiec zmusiłem się do przejrzenia dostepnych nicków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj nick.. wynikł z racji tego ze koope lat temu jak zaczynałam obcowac z internetem i zakładalam maila to potrzebne było wymyślenie jakiegoś nicku, a że Ania było zajete dodałam szalona(bo kiedys bardzo taka byłam) + anka ( moje imie) wiec w sumie wszystko w moim nicku wyłozone jak na tacy i niczego domyslac sie nie trzeba A tutaj taki dałam, bo stwierdziłam, ze po co wszedzie miec inny nick i od zawsze jestem szalonaanka i tyle, chodz bardziej sie przyjeło chyba szalona poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj nick pochodzi od polaczenia diabla tasmanskiego z czlowiekiem ;)uzywam go od 95 roku, gdy siedzialem na IRC`u (swoja droga zastanawiam sie w ogole czy ktos jescze pamieta IRC`a? - to nie z czasow 2001 gdy zaczynal przypominac czata i jedne z pierwszych zdan jakie tam padalo to "czesc, jak masz na imie, ile masz lat i skad jetes?", tylko z czasow gdy zajmowali sie tym naprawde pasjonaci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...u mnie z kolei zaczęło się w podstawówce. Znajomy na przerwie chciał do mnie zawołać "Tomek, to Ty!", a że przerwy zawsze krótkie były i mu się śpieszyło to zawrzeszczał "Toti" ....i tak zostało. Wielu myśli, że od piłkarza, a tu od zwykłego przejęzyczenia się małolata. Przez te parenaście lat dorobiłem się swojej czcionki, która stanowi moje logo.
" T O T I ?" to musiało być wesoło:DNa mnie wołają KILER ci co mnie znają lepiej wiedzą dlaczego:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawno temu, będąc operatorem jednego sex-chata miałem nick "Road.Runner",, ale że ciężko się wymawiało, laski pieszczotliwie się zwracały do mnie "Struśku" I tak już pozostało. Liczba to rok urodzenia. Wstawiłem, bo nie chciało mnie tu przyjąć bez, a chętnie bym się tego pozbył. Nie będzie widać jaki jestem stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, więc i ja się wypowiem. Zawsze i wszędzie używałem pierwszej litery mojego nazwiska i całego imienia oddzielonych od siebie w różny sposób. Kilka lat temu z powodu zakończenia pewnej znajomości potrzebowałem nowego nicka i zmieniałem... stanęło na Grus, na bardzo wielu forach tak się właśnie nazywam. Grus to z łaciny "żuraw", a że jestem chudy jak żuraw (tylko wdzięku mam mniej) i podobnie płochliwy, to do mnie pasuje. Mam też ksywkę od nazwiska, ale jej używają tylko najbliżsi znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja opowiem historie mojego nick-a No więc tak jestem Krystian i mam 23 lata z moją ksywką/nickiem jestem związany przez większą część mojego życia A wszystko zaczęło się jak byłem malutki i wiedza moja na niektóre tematy była znikoma pewnego dnia wybrałem się do starszego kumpla pograć na kompie wchodząc okazało się że nie grają tylko oglądają fotki gołych babek wiec i ja zacząłem oglądać no i po pewnym czasie na monitorze ukazała się fotka pewnej laski w wibratorem w ręce no i oczywiście JA wyskoczyłem do kumpli z tekstem "hehehe badajcie laskę PROTEZE ma" i tyle wystarczyło żeby cieszyć się taką ksywą do teraz na początku pamiętam że mnie to wkur-nerwowało , ale teraz już się do tego przyzwyczaiłem i lubię jak tak na mnie mówią to tyle jeśli chodzi o mój wyjątkowy nick pozdro dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla czego Messjah? ot tak po prostu... wymyślone dla potrzeb gier komputerowych, gdzie od kilku lat używam tego bądz jeszcze kilku innych nicków...Oczywiście w rl było kilka ksywek, ale jakoś żadna znich nie wywarła na mnie mocnego wrażenia.Ksywki "Toma" (z francuskiego od imienia), Jeepsey(w młodości lubiłem wypić tanie winko;p na które to własnie mowiliśmy jeep(dżep)) było kilka innych, których nie zdradzę a ostatnio mówią do mnie "Krakers" MODLISZKA... Chciałem sie z Toba umówić, ale patrze Sosnowiec tylko, że ja paszport zgubiłem, a polsatowskiego to nigdy nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.