Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Awaria Forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Timac nawet wszechmocny Bóg wybacza potknięcia to wydaje mi się, że Wszechmoderatorzy też mogli by pójść w jego ślady ;)A już tak na poważnie ale dalej o % to powinien być dany jakiś czas ważności ostrzeżenia - coś jak w pkt za wykroczenia drogowe - kasują się po roku. Uważam, że na FSM też powinno to tak działać. Nie bądźmy abrdziej papiescy niż Papież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaa! Forum w końcu działa! Już mi sie literki "f,o,r,u,m," powycierały na klawiaturze od ciągłego sprawdzania. Super! A to że od nowa... no cóż, szansa na nowy początek. No i tak jak napisaliście też wyżej, żal trochę postów tych których z nami nie ma, był to jednak jakiś rodzaj dziedzictwa... (tak,dziedzictwa, nie dziewictwa! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostołem przed chwilom esesmana na komóra od mojego najlepszego kolegi , prezidentka Leszka K , w kerym mi napisoł , że ta cało ściema z napadem na forum to jes richtig ściema fest. Tak serio na prowda , to wszyskie adminy i inne gady moderatorowe z naszego forum to som ukryte agenty forum samochodowego "KASZLAK 126 P jak PANY" . I oni sie tak perfidnie kamuflowali tutej żeby sie dorwać do naszych danych łosobistych , żeby sie dowiedzieć kaj my czymiemy nasze klucze do świec , bo im takie pasujom do autuf . Ale jo wom godom , padalce przebrzidłe samochodowskie chamy , że my już te klucze sprzedali wszyskie bo teraski jeżdzymy na serwis do Gienka na garaże , bo on mo chody w spożywczym i tam idzie brać na dowut.Widzicie Pierony -nic wom z tego mataczenia nie przijszło , a my i tak zawsze wiedzieli ,że wyście som jacyś tacyś ..........inksi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tymi procentami, wszystko wokoło zresetowane a to zostało! może by tak tez powywalać, nieuzywane nicki które np do miesiaca od awari sie nie zalogują?po 2 mój czas kwarantanny dobiega końca:PP.s. podjęte zostały jakies kroki aby ustalić "sprawce" tego zamieszani"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostołem przed chwilom esesmana na komóra od mojego najlepszego kolegi , prezidentka Leszka K , w kerym mi napisoł , że ta cało ściema z napadem na forum to jes richtig ściema fest. Tak serio na prowda , to wszyskie adminy i inne gady moderatorowe z naszego forum to som ukryte agenty forum samochodowego "KASZLAK 126 P jak PANY" . I oni sie tak perfidnie kamuflowali tutej żeby sie dorwać do naszych danych łosobistych , żeby sie dowiedzieć kaj my czymiemy nasze klucze do świec , bo im takie pasujom do autuf . Ale jo wom godom , padalce przebrzidłe samochodowskie chamy , że my już te klucze sprzedali wszyskie bo teraski jeżdzymy na serwis do Gienka na garaże , bo on mo chody w spożywczym i tam idzie brać na dowut.Widzicie Pierony -nic wom z tego mataczenia nie przijszło , a my i tak zawsze wiedzieli ,że wyście som jacyś tacyś ..........inksi.
Umarłem Cześć wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest Szkoda tych straconych postów, bo były bardzo pomocne. Troche czasu minie zanim forum napełni się pożytecznymi tematami. Z drugiej strony może teraz będzie większy pożądek, bo wcześniej trzeba było przekopać całe stosy postów żeby znaleźć odpowiedź na męczące pytanie. Panie i Panowie, zapełniamy forum na nowo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pod koniec stycznia serwer na którym stoi serwer został zaatakowany. z tego powodu niezbędne było odzyskiwanie z niego danych. Niestety nastąpił problem z baza danych forum, którą do wczoraj próbowaliśmy odzyskać.Niestety nie udało się odzyskać wszystkich danych, a te które się udało przenieśliśmy do podforum Archiwum które będzie jedynie do odczytu.Aktualnie są podejmowane działania mające na celu zabezpieczenie samego forum jak i serwera na którym ono stoi.To tyle zapraszam ponownie do dyskusji.Pozdrawiam,Michał
...a ja mam cicha nadzieje ze szanowni administratorzy, nauczeni powyzszym, backup forum beda wykonywac ... regularnie : P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.