Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Samouczek, Dla Początkujących Na Forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukiwanie wiadomości

1. Chcąc przeszukać forum nie musimy przeglądać każdego tematu z osobna w poszukiwaniu interesujących nas wiadomości, nie musimy także powielać istniejących już tematów. Wystarczy, że użyjemy opcji SZUKAJ, znajdującej się w lewym górnym rogu forum.

W wolne miejsce wpisujemy szukaną frazę lub słowo.Dostępny mamy tam także link "Zaawansowane opcje wyszukiwania" po kliknięciu na niego zostaniemy przeniesieni do zaawansowanego wyszukiwania.Tu do wyboru mamy zaznaczenie opcji pokazania najtrafniejszego bądź najlepiej ocenionego jako pierwsze wyszukania. Na dole znajduje się przycisk "Więcej opcji", po kliknięciu na niego pokazuje nam się więcej opcji wyszukiwania. Jak na przykład szukanie po użytkowniku, po dokładnej lub przybliżonej dacie.

Wybieramy sortowanie malejące lub rosnące i wybieramy typy wyników. Możemy także wrócić do "Prostego trybu wyszukiwania"

Po kliknięciu na opcję "Szukaj" wyświetli nam się taki o to komunikat:a po nim nasze wyszukane posty, bądź tematy.

Cytowanie

2. Czasami chcemy zacytować wypowiedzi innych użytkowników forum. Oto proste sposoby na "Cytowanie".

a. Cytujemy jedną wypowiedź:Klikamy na "Odpisz" znajdujący się w prawym dolnym rogu postu.Po czym możemy odpowiedzieć na dany post.

Na dole strony mamy dwa przyciski "Podgląd posta" (sprawdzamy jak będzie wyglądał opublikowany post) i "Dodaj odpowiedź"

b. Cytujemy wiele wypowiedzi:Zaznaczamy przycisk "Cytuj" znajdujący się w prawym dolnym rogu postu (obok "Odpowiedz") pod każdym zaznaczonym postem na jaki chcemy odpowiedzieć.Następnie klikamy na umieszczony na samym dole strony przycisk "Odpowiedz". I już możemy odpowiedzieć na kilka postów

.Autor: Anushka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pytanie może prozaiczne, ale... wolę zapytać- dlaczego pod moim avatarem nie widać ikonki PW?

U niektórych userów widoczna jest data przyłączenia, a u innych nie- czym to jest spowodowane?

Proszę się nie denerwować... świeżak jestem :)

Nie widzisz jej tylko Ty - bo po co miałbyś ją widzieć? żeby wysłać do siebie PW ? :) nie widzisz nikogo PW jeśli nie jesteś zalogowany.

Daty przyłączenia nie są widocznie u niektórych userów zarejestrowanych przed awarią forum. Po przywróceniu i odzyskaniu bazy niestety gdzieś sobie poszły i już nie wrócą. Nowe osoby mają już daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Nosz kurczak nie ma >.< Są jakieś ograniczenia co do ilości jej zmian albo jakiś błąd forum? Ost jak zmieniałem nie miałem problemu ze znalezieniem.

Przeszukałem każdą opcję, nawet wyszukiwałem za pomocą CTRL + F i nie ma. Podobną sytuację miałem na początku (tj. jak miałem poniżej 50postów), natomiast doczytałem, że dopiero później można mieć sygnaturkę. Co robić?

 

P.S.

Grigori : (06 marzec 2014 - 10:13 ) Zajarany ja też nie mogę zmienić sygnatury coś się posypało i brak takiej opcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.