Jump to content
slusar_o2

Tory Wyścigowe

Recommended Posts

Sa jacys chetni na dunlopy d211 gp racer? Nowe nie naprawiane. Mieszanki do wyboru soft, medium i endurance.120 + 180 = 1090zl120 + 190 = 1150zlBylyby do odbioru za jakies 2 tygodnie ale to jeszcze jest do potwierdzenia. Wszelkie info na pw. Na ewentualne zamowienia czekam do konca tygodnia.

Tak, ja jestem chetny... Szukalem tych opon i tylko w jednym sklepie internetowym znalazlem... Tiber, bierzesz dla siebie MEDIUMY? Dowiadywales sie jakie cisnienie do 190tki pompowac?

Cisnienia wezmiemy ze strony www, albo juz od samych zawodnikow. To sa oficjalne gumy w gsxr i bmw cup w tym roku wiec nie bedzie problemu z informacja.Co do mieszanek to biore medium i mysle, ze bedzie najlepsza.

teraz ja wtrące swoje 3 grosze ale w troszke innym klimacie troszke brudniejszym ;)weic tak jeśli jest ktośchetny na zaliczenie całej rundy mistrzostw polski supermoto a szuka transportu albo kogoś do podziału kosztów transportu to zapraszam.. posiadam  własne zaplecze techniczne któe tacham ze soba na tor (narzedzia ,namioty, itd...) do dyspozycji w zalezności od odległosći i ilości zabieranego oporzadzenia do dyspozycji bus  lub pickup z laweta...chetni na pokazanie co potrafi slask zapraszam na pv

teraz ja wtrące swoje 3 grosze ale w troszke innym klimacie troszke brudniejszym ;)weic tak jeśli jest ktośchetny na zaliczenie całej rundy mistrzostw polski supermoto a szuka transportu albo kogoś do podziału kosztów transportu to zapraszam.. posiadam  własne zaplecze techniczne któe tacham ze soba na tor (narzedzia ,namioty, itd...) do dyspozycji w zalezności od odległosći i ilości zabieranego oporzadzenia do dyspozycji bus  lub pickup z laweta...chetni na pokazanie co potrafi slask zapraszam na pv
Hmm Twoje pierwsze wyścigi??? Masz coś wspólnego może z ekipą Damiano/Chochół/Cempel???Jak nie to sporo pomocy na owocowej/Yamaha custom bikes

Hmm Twoje pierwsze wyścigi??? Masz coś wspólnego może z ekipą Damiano/Chochół/Cempel???Jak nie to sporo pomocy na owocowej/Yamaha custom bikes
pierwsze nie ... ale w tym roku chce zaliczyc cała runde bo cześci i całe badziewie ja grube $$ juz leża i czekaja za zdewastowanie ich ;] tylko pogody brak ;(poza ty mze wiem o kim piszesz i kojrze tych ludzi to nie mam z nimi nic wspólnego czego zmiany ofc nie wykluczma bo mam do nich blisko ;) 

Mała modyfikacja planów:Wyjazd 30.04 - 02.05 / 3 dni Slovakiaring.Jest ktos zainteresowany?Nastepny wyjazd to 03.06 - 06.06 / 4 dni Slovakiaring.Oplacilem juz obie imprezy, wiec raczej planow nie zmienie Mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos kto pojedzie w tych terminach na slowacje?

Ja bym pojechał tyle ze na drugi termin bo na pierwszy jestem akurat na Brnie. jesli mozna to jakies szczególy bym prosił, chodzi mi na miejscu co i jak bo reszte wszystko mam swoje

Ja bym pojechał tyle ze na drugi termin bo na pierwszy jestem akurat na Brnie. jesli mozna to jakies szczególy bym prosił, chodzi mi na miejscu co i jak bo reszte wszystko mam swoje
A ja myślałem, że Ty wszechwiedzący jesteś

Witam kolegówWłaśnie lecze kolanko-wiązadło ACL (piłka halowa-skutki) mam trochę czasu i przeglądam sieć co nowego i ciekawego w temacie moto.Już dawno chodziło mi po głowie zakosztować toru, w związku z tym mam do Was pytanie, a nawet kilka:1. Czy z moją CBR1000F z 89r i oponami 110 i 140 mam czego szukać na torze?2. Czy jest jakiś dziki tor w okolicy by chociaż troche potrenować co by za dużego obciachu nie było? (jestem doświadczony, ale nie uważam się za Rossiego czy Hage )3. Będziecie w Bielsku 22 maja Nie pod Zaporą co by pogadać (może już nóżka będzie na chodzie i CBR-ę przepale)z góry dzięki za info

2. Czy jest jakiś dziki tor w okolicy by chociaż troche potrenować co by za dużego obciachu nie było? (jestem doświadczony, ale nie uważam się za Rossiego czy Hage )
Heh nie ma w Pl normalnych torow, a co dopiero dzikie. Co najwyzej mozna spotkac dzikich ludzi Chyba kazdym sprzetem mozna sie pakowac na tor i co cie obchodzi co inni beda myslec? Zaloz tylko pozadne kapcie i moze zregeneruj zawieche. Zapisz sie najlepiej na jakas calodniowa impreze na slovakiaringu albo pannonia ringu do grupy poczatkujacych i bedzie git.

Witam kolegówWłaśnie lecze kolanko-wiązadło ACL (piłka halowa-skutki) mam trochę czasu i przeglądam sieć co nowego i ciekawego w temacie moto.Już dawno chodziło mi po głowie zakosztować toru, w związku z tym mam do Was pytanie, a nawet kilka:1. Czy z moją CBR1000F z 89r i oponami 110 i 140 mam czego szukać na torze?2. Czy jest jakiś dziki tor w okolicy by chociaż troche potrenować co by za dużego obciachu nie było? (jestem doświadczony, ale nie uważam się za Rossiego czy Hage )3. Będziecie w Bielsku 22 maja Nie pod Zaporą co by pogadać (może już nóżka będzie na chodzie i CBR-ę przepale)z góry dzięki za info
łee chłopie luzik , obciach to jet ostatnia rzecz która sie przejmować powinienes, tor to miejsce gdzie nikomu nie trzeba nikomu nic udowadnia jeśli robimy to amatorsko , ma dawać przyjemność jeźdzcy i pozwolić sie "wyżyc" a nieszpanować i pokazywać kozctwo ;)  pożądne lacki wciepuj do moto i sie nawet nie zastanawiaj 

No to jestem "podbudowany" thx Tiber&Cross :) niepozostaje nic innego jak szybka rehabilitacja przygotowanie moto troche kaski nazbierac i wyprawa po doświadczenie torowe.PS. spoko - niezwykłem się przejmować opinią innych - jazda ma dawać frajde i to jest kurna prawda Cross!