Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Tory Wyścigowe

Recommended Posts

• Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Małe kompendium miejsc do szybkiej bezpiecznej jazdy.     Biłgoraj Tor w Biłgoraju ma 1150 metrów, a jego szerokość waha się od 8 do 12 metrów. Zarządzany jest przez Regionalne Centrum Edukacji Zawod

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hallo

Czy ktoś tu z obecnych był może na szkoleniu z Duszan Team??

Jeśli tak proszę o opinie :) te pozytywne jak i negatywne.

Czy ktoś się może wybiera na najbliższe szkolenie (22 czerwiec)?

Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem (laweta lub bus) a w kilka osób łatwiej się zorganizować.

Pozdrawiam

Hallo

Czy ktoś tu z obecnych był może na szkoleniu z Duszan Team??

Jeśli tak proszę o opinie :) te pozytywne jak i negatywne.

Czy ktoś się może wybiera na najbliższe szkolenie (22 czerwiec)?

Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem (laweta lub bus) a w kilka osób łatwiej się zorganizować.

Pozdrawiam

Byłem kilka razy na Kisielinie z Duszanem (Mirek Bożek). Zdecydowanie polecam:) Gościu jest zaje(fajny) - szczególnie jak popije:D

Tor jest mały, ale dość wymagający technicznie - w zupełności wystarczy nie tylko na początek. W ciągu dnia jest z reguły 8 sesji (bardzo rzadko 7) - dodatkowo wprowadza szkolenia 2-dniowe: 1 dzień jazda po torze, nauka, szkolenie techniki; 2 dzień wyscig endurance (osobiście jeszcze nie bralem w tym udziału, ale z tego co słyszałem super zabawa:) Za pierwszym razem byłem bardzo sceptycznie nastawiony do jazdy po torze i wogóle nie chciałem jechac, ale już po jednej sesji wiedziałem, że to będzie stały element sezonu. Podstawa to transport na lawecie a nie jazda na kołach - ja leżałem 2 razy(za pierwszym razem zero szkód: oparło sie na crashpadzie; niestety za drugim razem sprzęt nie nadawał się do dalszej jazdy.) No ale Mirek wział na warszat i na nastepne szkolenie bedzie gotowy:) POLECAM

btw. Mirek organizuje przewóz motocykli, ale wiele osób przywozi maszyny na swoich lawetach.

btw 2. z każdego szkolenia są super fotki:)

• 4 weeks later...
  • 1 month later...