Jump to content
slusar_o2

Tory Wyścigowe

Recommended Posts

Będzie ktoś leciał na Jastrząb w najbliższym czasie (oczywiście jeśli pogoda się unormuje powyżej 20 stopni)? Na kołach nie jadę ;)

Będzie ktoś leciał na Jastrząb w najbliższym czasie (oczywiście jeśli pogoda się unormuje powyżej 20 stopni)? Na kołach nie jadę ;)

Niech jest co raz głośniej  (na przekór)

mega zajawka !!! ale żal dup* ściska jak się ogląda takie obrazki

... wyganiają nas na słowacje, węgry, czechy ... a siano mogłoby zostać u nas :-/

Hallo

Czy ktoś tu z obecnych był może na szkoleniu z Duszan Team??

Jeśli tak proszę o opinie :) te pozytywne jak i negatywne.

Czy ktoś się może wybiera na najbliższe szkolenie (22 czerwiec)?

Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem (laweta lub bus) a w kilka osób łatwiej się zorganizować.

Pozdrawiam

Hallo

Czy ktoś tu z obecnych był może na szkoleniu z Duszan Team??

Jeśli tak proszę o opinie :) te pozytywne jak i negatywne.

Czy ktoś się może wybiera na najbliższe szkolenie (22 czerwiec)?

Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem (laweta lub bus) a w kilka osób łatwiej się zorganizować.

Pozdrawiam

Byłem kilka razy na Kisielinie z Duszanem (Mirek Bożek). Zdecydowanie polecam:) Gościu jest zaje(fajny) - szczególnie jak popije:D

Tor jest mały, ale dość wymagający technicznie - w zupełności wystarczy nie tylko na początek. W ciągu dnia jest z reguły 8 sesji (bardzo rzadko 7) - dodatkowo wprowadza szkolenia 2-dniowe: 1 dzień jazda po torze, nauka, szkolenie techniki; 2 dzień wyscig endurance (osobiście jeszcze nie bralem w tym udziału, ale z tego co słyszałem super zabawa:) Za pierwszym razem byłem bardzo sceptycznie nastawiony do jazdy po torze i wogóle nie chciałem jechac, ale już po jednej sesji wiedziałem, że to będzie stały element sezonu. Podstawa to transport na lawecie a nie jazda na kołach - ja leżałem 2 razy(za pierwszym razem zero szkód: oparło sie na crashpadzie; niestety za drugim razem sprzęt nie nadawał się do dalszej jazdy.) No ale Mirek wział na warszat i na nastepne szkolenie bedzie gotowy:) POLECAM

btw. Mirek organizuje przewóz motocykli, ale wiele osób przywozi maszyny na swoich lawetach.

btw 2. z każdego szkolenia są super fotki:)

Wybiera się ktoś na motocyklową środę na tor Jastrząb 08 lipca 2015, jazdy w godz. 16-20. Jak utrzyma się pogoda to chciałbym jechać na kołach.

Kojarzycie czy na torze w Radomiu wymagają gmoli lub crash padów? Kiedyś słyszałem że robili problemy jak ktoś nie miał i wyganiali z toru. Planuje się wybrać ale nie chcę jechać na darmo jak okażę się, że mnie nie wpuszczą.