Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tory Wyścigowe


slusar_o2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Hallo

 

Czy ktoś tu z obecnych był może na szkoleniu z Duszan Team??

Jeśli tak proszę o opinie :) te pozytywne jak i negatywne.

Czy ktoś się może wybiera na najbliższe szkolenie (22 czerwiec)?

Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem (laweta lub bus) a w kilka osób łatwiej się zorganizować.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

 

Czy ktoś tu z obecnych był może na szkoleniu z Duszan Team??

Jeśli tak proszę o opinie :) te pozytywne jak i negatywne.

Czy ktoś się może wybiera na najbliższe szkolenie (22 czerwiec)?

Pytam bo zastanawiam się nad wyjazdem (laweta lub bus) a w kilka osób łatwiej się zorganizować.

 

Pozdrawiam

Byłem kilka razy na Kisielinie z Duszanem (Mirek Bożek). Zdecydowanie polecam:) Gościu jest zaje(fajny) - szczególnie jak popije:D

Tor jest mały, ale dość wymagający technicznie - w zupełności wystarczy nie tylko na początek. W ciągu dnia jest z reguły 8 sesji (bardzo rzadko 7) - dodatkowo wprowadza szkolenia 2-dniowe: 1 dzień jazda po torze, nauka, szkolenie techniki; 2 dzień wyscig endurance (osobiście jeszcze nie bralem w tym udziału, ale z tego co słyszałem super zabawa:) Za pierwszym razem byłem bardzo sceptycznie nastawiony do jazdy po torze i wogóle nie chciałem jechac, ale już po jednej sesji wiedziałem, że to będzie stały element sezonu. Podstawa to transport na lawecie a nie jazda na kołach - ja leżałem 2 razy(za pierwszym razem zero szkód: oparło sie na crashpadzie; niestety za drugim razem sprzęt nie nadawał się do dalszej jazdy.) No ale Mirek wział na warszat i na nastepne szkolenie bedzie gotowy:) POLECAM

 

btw. Mirek organizuje przewóz motocykli, ale wiele osób przywozi maszyny na swoich lawetach.

btw 2. z każdego szkolenia są super fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.