Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tory Wyścigowe


slusar_o2

Rekomendowane odpowiedzi

Sa jacys chetni na dunlopy d211 gp racer? Nowe nie naprawiane. Mieszanki do wyboru soft, medium i endurance.120 + 180 = 1090zl120 + 190 = 1150zlBylyby do odbioru za jakies 2 tygodnie ale to jeszcze jest do potwierdzenia. Wszelkie info na pw. Na ewentualne zamowienia czekam do konca tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja wtrące swoje 3 grosze ale w troszke innym klimacie troszke brudniejszym ;)weic tak jeśli jest ktośchetny na zaliczenie całej rundy mistrzostw polski supermoto a szuka transportu albo kogoś do podziału kosztów transportu to zapraszam.. posiadam  własne zaplecze techniczne któe tacham ze soba na tor (narzedzia ,namioty, itd...) do dyspozycji w zalezności od odległosći i ilości zabieranego oporzadzenia do dyspozycji bus  lub pickup z laweta...chetni na pokazanie co potrafi slask zapraszam na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja wtrące swoje 3 grosze ale w troszke innym klimacie troszke brudniejszym ;)weic tak jeśli jest ktośchetny na zaliczenie całej rundy mistrzostw polski supermoto a szuka transportu albo kogoś do podziału kosztów transportu to zapraszam.. posiadam  własne zaplecze techniczne któe tacham ze soba na tor (narzedzia ,namioty, itd...) do dyspozycji w zalezności od odległosći i ilości zabieranego oporzadzenia do dyspozycji bus  lub pickup z laweta...chetni na pokazanie co potrafi slask zapraszam na pv
Hmm Twoje pierwsze wyścigi??? Masz coś wspólnego może z ekipą Damiano/Chochół/Cempel???Jak nie to sporo pomocy na owocowej/Yamaha custom bikes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Twoje pierwsze wyścigi??? Masz coś wspólnego może z ekipą Damiano/Chochół/Cempel???Jak nie to sporo pomocy na owocowej/Yamaha custom bikes
pierwsze nie ... ale w tym roku chce zaliczyc cała runde bo cześci i całe badziewie ja grube $$ juz leża i czekaja za zdewastowanie ich ;] tylko pogody brak ;(poza ty mze wiem o kim piszesz i kojrze tych ludzi to nie mam z nimi nic wspólnego czego zmiany ofc nie wykluczma bo mam do nich blisko ;) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegówWłaśnie lecze kolanko-wiązadło ACL (piłka halowa-skutki) mam trochę czasu i przeglądam sieć co nowego i ciekawego w temacie moto.Już dawno chodziło mi po głowie zakosztować toru, w związku z tym mam do Was pytanie, a nawet kilka:1. Czy z moją CBR1000F z 89r i oponami 110 i 140 mam czego szukać na torze?2. Czy jest jakiś dziki tor w okolicy by chociaż troche potrenować co by za dużego obciachu nie było? (jestem doświadczony, ale nie uważam się za Rossiego czy Hage )3. Będziecie w Bielsku 22 maja Nie pod Zaporą co by pogadać (może już nóżka będzie na chodzie i CBR-ę przepale)z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Czy jest jakiś dziki tor w okolicy by chociaż troche potrenować co by za dużego obciachu nie było? (jestem doświadczony, ale nie uważam się za Rossiego czy Hage )
Heh nie ma w Pl normalnych torow, a co dopiero dzikie. Co najwyzej mozna spotkac dzikich ludzi Chyba kazdym sprzetem mozna sie pakowac na tor i co cie obchodzi co inni beda myslec? Zaloz tylko pozadne kapcie i moze zregeneruj zawieche. Zapisz sie najlepiej na jakas calodniowa impreze na slovakiaringu albo pannonia ringu do grupy poczatkujacych i bedzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegówWłaśnie lecze kolanko-wiązadło ACL (piłka halowa-skutki) mam trochę czasu i przeglądam sieć co nowego i ciekawego w temacie moto.Już dawno chodziło mi po głowie zakosztować toru, w związku z tym mam do Was pytanie, a nawet kilka:1. Czy z moją CBR1000F z 89r i oponami 110 i 140 mam czego szukać na torze?2. Czy jest jakiś dziki tor w okolicy by chociaż troche potrenować co by za dużego obciachu nie było? (jestem doświadczony, ale nie uważam się za Rossiego czy Hage )3. Będziecie w Bielsku 22 maja Nie pod Zaporą co by pogadać (może już nóżka będzie na chodzie i CBR-ę przepale)z góry dzięki za info
łee chłopie luzik , obciach to jet ostatnia rzecz która sie przejmować powinienes, tor to miejsce gdzie nikomu nie trzeba nikomu nic udowadnia jeśli robimy to amatorsko , ma dawać przyjemność jeźdzcy i pozwolić sie "wyżyc" a nieszpanować i pokazywać kozctwo ;)  pożądne lacki wciepuj do moto i sie nawet nie zastanawiaj 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.