Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tory Wyścigowe


slusar_o2

Rekomendowane odpowiedzi

WojtekA4, wiesz z czym kojarzy mi sie ta wypowiedz z baranami? Jakby jakis uczen z podstawowki focha strzelil. Ale wrocmy do merytorycznej rozmowy. Troche zahacze moze o SRT, ale napiszcie, czy dlugo jezdzicie, jaka historie na torze mieliscie. Jakie sa wasze ulubione tory? No i co zamierzacie w przyszlym sezonie. Jakies zawody czy tylko treningi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WojtekA4, wiesz z czym kojarzy mi sie ta wypowiedz z baranami? Jakby jakis uczen z podstawowki focha strzelil. Ale wrocmy do merytorycznej rozmowy. Troche zahacze moze o SRT, ale napiszcie, czy dlugo jezdzicie, jaka historie na torze mieliscie. Jakie sa wasze ulubione tory? No i co zamierzacie w przyszlym sezonie. Jakies zawody czy tylko treningi?
Wiesz, pomimo tego ze obrazil wiekszosc z nas ten koles powdwojnie, to ja to przyjalem jako jedna epitet w moja strone. Jestem zodiakalnym baranem, wiec mi to rybka, co to dziecko mowi ;)Odnosnie planow... Sa solidne. Maszyna solidne przygotowana, zapas opon pod sam sufit, mojej ostatniej historii na torze nie pamietam Crazy i Zbynio wiedza o co chodzi, choc bylo to juz jakis czas temu Przyszly sezon od poczatku treningi, a potem pretendent. A co dalej, zycie pokaze, a raczej laptimer (ktorego notabene nie udalo mi sie dzis zakupic )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze ambitnie podchodzicie do tematu ;) Ja jak juz wczesniej pisalem, albo i nie, w tym roku zaczalem powazne sciganie. Rozpoczalem dosyc madrze, bo od 125cc. W pucharze Honda CBR 125R Cup zajalem 6. miejsce w klasyfikacji generalnej, ale juz na drugiej rundzie okazalo sie, ze jestem za duzy na ten motocykl i nie ma szans na walke o czolowe lokaty.Za rok bede sie scigal w Rookie 600? Na jakim motocyklu. Tego na razie nie wiem. Jezeli znacie osobe chetna do kupna CBR 125R gotowej do pucharu, dajcie znac. Przyspieszy to troche przygotowania moje do sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a róbta co chceta, jak wicie lepiej, znaFcy , powodzenia. Coś tam, od kogoś słyszeli i kozaczą,, jedź zobaczysz co trzebatylko sie nie zdziw ,że cie nie wpuszczą przez zupełnie coś innego o czym tu nikt nie wspomniałJa bede jechał a ty bedziesz sie oblizywał, tak więc słuchaj dalej pierdoł o jakis zółwiach
Mocne słowa jak na kolesia który lata pierwszy sezon, NIGDY nie był w Poznaniu na torze, NIGDY nie był w Kisielinie na torze, i nigdy nie był na torze w BRNIE ani nawet nie jeździł na Wyrazowie Sorka ze tak bez przywitania ale natknąłem się na te brednie w guglach, a że znam gościa z mojekawasaki.pl gdzie kawior figuruje jako marek760i to troche o nim wiem, zresztą nie tylko ja.Koleś nigdy nie przytarł sliderów, nigdy nie był na żadnym torze i nawet opon nie pozamykał.ŻAL.Potega internetu jest ogromna i tacy ludzie fałszują wszystkie informacje które mogą być miarodajne.Ktoś go naciskał zeby pokazał slidery , bo na kawasaki.pl też tak kozaczył i zwlekał z tym ogrom czasu a że sytuacja była już podbramkowa to pokazał nam te: http://img687.imageshack.us/img687/2306/slider.jpg http://img687.imageshack.us/img687/slider.jpg/1/w640.pngŻAL.Pozdrawiam NORMALNYCH.kilka postów z końca 2008' "kawiora"marek760iOdpowiedzi: 29Wyświetleń: 1591 PostForum: HydePark Wysłany: 11 Grudzień 2008, 16:56 Temat: Glupota??? Czy... odwaga???Nie jechałem R1 ale za to dzisiaj jechałem :mrgreen: dzisiaj :mrgreen: moim moturem. Dałem po gazie ciach ciach a tu 240 ojojoj pryyy. to niewiem jak coś może szybciej jechać jak przy każdym biegu ten wariat na koło idzie.ps w czechach to są drogi pozazdrościćTemat: kącik torowymarek760iOdpowiedzi: 97Wyświetleń: 6715 PostForum: Technika jazdy Wysłany: 21 Grudzień 2008, 23:33 Temat: kącik torowyno nie wiem nie wiem. jak kiedys dawniej jeździłem jawoxem to miało znaczenie kto czym lata mzeta była dobra ale szybko puchła a jawox szedł jak czołg i nikt na winklach nie umiał mnie dogonic bo kładłem motur jak Rossi :mrgreen: Niech no ja sie wprawie po tylu latach i przypomne jak to leciało to podkrecimy te czasy :mrgreen: marek760iOdpowiedzi: 112Wyświetleń: 4369 PostForum: Technika jazdy Wysłany: 13 Styczeń 2009, 00:10 Temat: dystanse na koniec sezonu... ile tys km?A ja do końca roku czyli do 31 12 08 zrobiłem 81,3 km :mrgreen: Temat: Jeden z najwa?niejszych chyba - hamowaniemarek760iOdpowiedzi: 59Wyświetleń: 4576 PostForum: Technika jazdy Wysłany: 1 Grudzień 2008, 22:23 Temat: Jeden z najwa?niejszych chyba - hamowanieDzisiaj była fajna chwilka słonecznie i ciepło. Skorzystałem z niej szybciutko odpaliłem moto ubrałem kombi i szybka przejażdżka. No i własnie hamowanie; mam kurna jakies lęki co do przedniego hamulca ze 160 km/h hamowałem jak Titanik , nie umiem go wyczuć. więc naciskam tylni hamulec no i oczywiste tył zaczyna zażucać. wiem,że to głupi pomysł z tym tyłem ale sie boje ,że przednie koło mi sie uśliźnie albo sam nie wiem co albo, kurna sie wywale. dzie w krzaki jakieś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty skurwysynu, ja nie byłem na Brnie ,tylko tam przyjedź to cie kurwa rozjade, śmieciu jebany
Byłes, chyba popatrzeć Dawaj zdjęcia z toru, taki kozak jak ty na 100 procent miał swojego fotografa , albo jakiś krótki filmik, no musisz coś mieć , możesz też dać foty swoich styranych opon, po takich treningach powinny być chyba jakieś ślady Co dalej netowy kozaku? Prawisz morały ludziom z pojęciem a sam nie masz nawet bladego na temat jazdy po obiekcie Swoją drogą niezły progres przez rok czasu , czyt. jeden sezon stałeś się wybitnym ekspertem do spraw jazdy na motocyklu, co więcej nauczył byś jeździć po nitce w Poznaniu nawet Adama Badziaka (choć jej nawet nie widziałeś na oczy) Jeszcze raz napisze - ŻALObudź się, to nie PSP czy inna gierka, twoje rady ktoś nieopacznie może wziąć sobie do serca i może go to drogo kosztować. W moto GP na peceta pewnie byłeś Rossim i jeździłeś po wszystkich obiektach, moze nawet stałeś na podium ale to jest PRAWDZIWE ŻYCIE i nie wszyscy budzą się zmoczeni po tym jak śniło im się ze jeździli po torze. Niektórzy po prostu jeździli.ŻAL, jeśli Twoja fantazja jest tak wybujała w stosunku do kobiet to pewnie spałeś ze sławnymi aktorkami i topowymi modelkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie lansuje tylko zapierdalam ,do poznania nie gonie bo moje moto nie przejdzie przez te wiesniackie przepisy DB,ale na Brnie bede czerwoną R1 jezeli wgóle masz moto pajacu. to przyjeź skopie ci dupsko i po krzyku
BĘDZIESZ , czy byłeś, jeżeli już byłeś to dawaj wspomniane wcześniej zdjęcia czy filmiki twardzielu a może te foty dojechanych opon ? uderz w stół a nożyce się odezwą ŻALi przestań w końcu katowac PSP bo fikcja miesza ci sie z rzeczywistością
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak rzeczywiście to ta sama osoba to niezłe jaja, a tak pozatym to naprawdę zawodowo zjechane pilnikiem slajdery
No faktycznie. Te slidery sa jak nowki. Jezeli to ze zuzyte slidery, to chyba koles w ogole na kolano nie schodzil . Po jezdzie na torze w Brnie, czy jakimkolwiek innym obiekcie, tych oczu Berika nie powinno byc tak wyraznie widac, skoro tak wymiata.W moim kombiku mam bardzo twarde slidery i po sezonie to polowy z nich juz nie ma. Wiec przy porzadnej jezdzie ( a przeciez niejednemu tutaj chce skopac dupsko ) powinien miec tak samo starte. STI ma racje - ZAL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - dlaczego tego Kawiora nie da sie wypierdzielić z forum za takie chamskie wpisy?Chociaż z drugiej strony mamy z kolesia niezły ubaw
Dokładnie...Trochę dziwne,że można używać takich słów na publicznym forum gdzie nawet 12 latek może to czytać i nawet ostrzeżenia nie dostać...Moderatorzy chyba śpią i wolą walić ostrzeżenia tak jak mi za to (ŻE W ZŁYM UMIEŚCIŁEM DZIALE PRZEDMIOT NA SPRZEDAŻ). A tu można sobie ku....ać hu...ać do woli za free bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buaahaha dobre Najbardziej mnie rozwalilo: taa, byłes w Brnie. Chyba popatrzec po prostu prawie umarlem ze smiechu. Ale ogolnie jak macie jakies pytania to walcie, moj wojek Rossi Wam odpowie hahaha.... nie moge ;) moze poscigamy sie na rowerach? ?A co do tematu. To w tych amatorskich zawdoach może tak od startowac czlowiek z ulicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PostForum: Technika jazdy Wysłany: 1 Grudzień 2008, 22:23 Temat: Jeden z najwa?niejszych chyba - hamowanieDzisiaj była fajna chwilka słonecznie i ciepło. Skorzystałem z niej szybciutko odpaliłem moto ubrałem kombi i szybka przejażdżka. No i własnie hamowanie; mam kurna jakies lęki co do przedniego hamulca ze 160 km/h hamowałem jak Titanik , nie umiem go wyczuć. więc naciskam tylni hamulec no i oczywiste tył zaczyna zażucać. wiem,że to głupi pomysł z tym tyłem ale sie boje ,że przednie koło mi sie uśliźnie albo sam nie wiem co albo, kurna sie wywale. dzie w krzaki jakieś
i wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu. To w tych amatorskich zawdoach może tak od startowac czlowiek z ulicy?
Musisz miec kombinezon jednoczesciowy, zolw, rekawice skorzane i buty skorzane. Co do moto, to musisz sie pozbyc lamp i innych czesci drogowych. Na pzm.pl znajdziesz regulaminy techniczne. Ale najlatwiej po prostu zakupic owiewki torowe i je zamontowac. (to sa wymogi na zawody)Na treningi mozesz leciec w cywilnym moto. A jezeli chodzi o ciuchy, to tu wymagania sa mniej rygorystyczne. Tu wystarczy kombinezon z materialu trudnoscieralnego i moze byc dwuczesciowka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.