Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp 2010


kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I co z tego ze w lutym jest w mega formie? Nie zapominajcie, ze do pierwszego wyscigu zostalo ponad dwa miesiace. Takie testy nie sa dowodem na to, ze Rossi jest w super formie, a raczej potwierdzeniem tego, ze reszta jeszcze wogole formy nie ma... Moze i lepiej, bo przyjdzie wtedy kiedy u Rossiego jej juz braknie Oby tak sie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze w lutym jest w mega formie? Nie zapominajcie, ze do pierwszego wyscigu zostalo ponad dwa miesiace. Takie testy nie sa dowodem na to, ze Rossi jest w super formie, a raczej potwierdzeniem tego, ze reszta jeszcze wogole formy nie ma... Moze i lepiej, bo przyjdzie wtedy kiedy u Rossiego jej juz braknie Oby tak sie stalo
Jesteś BOGIEM wszechwiedzącym ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś BOGIEM wszechwiedzącym ?
A czy Ty masz jakis problem? FORUM jest od tego aby mozna bylo wyrazac swoje opinie, a nie od tego zeby nabijac puste posty debilnymi prowokacjami... Skomentuj to co napisalem, jesli Ci sie nie podoba, a nie przypier...aj sie... Jeszcze mam Ci odpowiedziec na jakies pytanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze w lutym jest w mega formie? Nie zapominajcie, ze do pierwszego wyscigu zostalo ponad dwa miesiace. Takie testy nie sa dowodem na to, ze Rossi jest w super formie, a raczej potwierdzeniem tego, ze reszta jeszcze wogole formy nie ma... Moze i lepiej, bo przyjdzie wtedy kiedy u Rossiego jej juz braknie Oby tak sie stalo
I tu sie Wojtek zgodze, jeszce troszke czasu na podreperowanie formy i doprowadzenie maszyn do odpowiedniego stanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że jak czyta się newsy związane z moto gp to ja np. zaczynam żałować, że nie panuje tam taka atmosfera jak w WSBK. Ściany oddzielające boksy, brak wymiany informacji pomiędzy zawodnikami, jakieś dziwne zgrzyty jak np Toesland-Edwards w zeszłym sezonie. Lorenzo i VR też widać, że się tolerują i szanują ale nic więcej. Może to złudne wrażenie ale nawet w F1 widać jakoś więcej przyjaźni i więzi pomiędzy zawodnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze. To jaka atmosfera panuje w boksach mnie nie interesuje. Interesuje mnie atmosfera na trybunach i kibice a tych wg mnie jest więcej na wyścigach motogp. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. W motogp kasa jest na pewno większa niż w WSBK. Nie chodzi o same nagrody za zwycięstwa, ale przede wszystkim o profity od sponsorów. A jeśli chodzi o F1 to wg mnie nie złudne wrażenie a złudna przyjaźń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku dlaczego życzysz innym źle ?
Ja nikomu absolutnie zle nie zycze! Niech wygra najlepszy, ale niech nie bedzie to Rossi, bo zaczyna sie nudno robic... EDIT:Odnosnie tego ktora seria jest lepsza... Chyba nie da sie odpowiedziec jednoznacznie... Tak jak ktos napisal, atmosfera na MotoGP jest jedyna w swoim rodzaju, pelne trybuny w kolorach zawodnikow... Rewelacja. Ale jesli chodzi o samo sciganie, ja dalej obstaje przy swoim, ze duzo lepsza od motogp jest WSBK... I ku temu sklania mnie to, dlaczego nie kibicuje Rossiemu... Jak nie jedzie Stoner, to Rossi nie ma rywala i jest nudno (licze ze ten rok bedzie duzo lepszy pod wzgledem konkurencji w czolowce), natomiast w wsbk jest kilku chlopakow ktorzy moga wygrac wyscig: Rea, Haga, Fabrizzio itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kibicuje Rossiemu... Jak nie jedzie Stoner, to Rossi nie ma rywala i jest nudno
Czyli wszystkie wielkie gwiazdy motosportu są do dupy ?Mick Doohan , Noriyuki Haga , Colin McRae , Schumacher BOGÓW SIĘ CZCI WSBK jest lepsze od MotoGp bo więcej się dzieje Ile było takich wyścigów MotoGp gdzie wszyscy się rozjechali i nikt nie wyprzedzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.