Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Slovakia Ring - Kto Sie Wybiera?


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera sie ktos w marcu/kwietniu na Slowacje? Ceny wygladaja tak:- bike full day: 135 € (4.067,00 Sk)- bike half day: 80 € (2.410,10 Sk)- bike 15 minutes: 20 € (602,50 Sk)Dane zaczerpniete ze strony: http://slovakiaring.sk/kalendar.php?sub=pr...my〈=engMysle, ze mozna by sie bylo wybrac jak tylko pojawi sie info ze sa organizowane wolne treningi? Ja jade na 100%, ktos jeszcze? Jestem tez chetny na wyjazd w inne strony, wiec jak ktos cos organizuje to niech sie tutaj wpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie rozłożenie cenowe, 15 min to mało czasu za 20 euro, szkoda ze nie jest to za 20-30 min, zaś wykupić 4 godziny za 80 euro to myślę ze nie da się rady wyjeździć w 1 godzinie więcej niż 30-35 min odpocząć i znowu, ale chyba po 3 takiej turze nie będzie sie już miało siły ani koncentracji na dalszą jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie piszę zawsze i wszędzie! Sam będe cos planował. Myślałem coś również o Hiszpani , koniec Stycznia lub Luty. WojtekA4 Dobry posmysł i z tą Słowacją więc też napewno polece! Więc można się spiknąć. Buli trzeba być twardym nie miantkim ;) Mi marzy się lecieć w 24h LeMans i to jest wycisk na który bardzo chętnie bym sie pisał ;P Pozdrawiam #87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiedzieć ile można będąc w tej kwestii twardym zgruzujesz sprząta jadać tym tempem co na początku treningu, chyba ze lubi sie jeździć po torze w stylu emeryta , nie mowie ze tak będzie, każdy ma inna kondycje ja znam swoja i przypuszczam ze nie dał bym rady jechać więcej niż 3 takie tury z prędkości którą bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wstepnie ustawiamy sie na pierwszy mozliwy termin jaki bedzie na slowacji. Pewnie bedzie od groma ludzi, wiec jeszcze dzisiaj napisze tam maila z pytaniem, czy mozna jakos wczesniej bukowac tam sobie bilety.I jeszcze jedno... Z slovakia ring na Panonie jest 119km, wiec moze jakby sie udalo jakos to poukladac, mozna by wyjechac na troche dluzej i odwiedzic 2 tory za jednym razem, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubi się jeździć w stylu tego niedoszłego diabełka widniejącego przez chwilę na logo SRT ;) Ja osobiście kondycję mam wyśmienitą, z racji tego że cały czas staram się nad nią pracować by później na zawodach był cały czas full trotyl I znów Panie Wojtku jestem na TAK! I gdy tylko będę miał miejsce jestem skłonny zaproponować transport... Czekam na info co i jak. #87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja transport tez mam wiec z tym jest ok. Wazne zebysmy jakas grupa pojechali, bo tak jak np w moim przypadku, nie znam zwyczajow jakie panuja na innych torach i fajnie byloby jechac z kims, zeby nie stresowac sie niepotrzebnie.No to na biezaco musimy sledzic kalendaria torow i bedziemy sie ustawiac. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na SR napewno tez zawitam w tym roku. Ale jestem raczej daleki od wszesniejszego bukowania terminow. Wole sie zebrac z dnia na dzien ale znac prognoze niz potem kisic na parkingu w deszczu. Panonie napewno mozna jakos polaczyc w jednym wyjezdzie. Tam tez imprezy sa wlasciwie przez caly tydzien. Trzeba wejsc w kalendarz na ich stronie PANONIA , sprawdzic kto aktualnie organizuje impreze i juz w konkretnej firmie wykupic sobie udzial. Na Panoni chyba nie ma za bardzo wolnych treningow w czasie sezonu, glownie sa to imprezy organizowane przez roznych dilerow, producentow itd ale z wkreceniem sie nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktos w marcu/kwietniu na Slowacje? Ceny wygladaja tak:- bike full day: 135 € (4.067,00 Sk)- bike half day: 80 € (2.410,10 Sk)- bike 15 minutes: 20 € (602,50 Sk)
jeśli utrzymaja ceny na tym poziomie to git i długo na Poznaniu nie zawitam, 80 euro za pół dniówki to taniej niz ten badziewny "dzień motocyklisty" na poznaniu gdzie puszczają sesje po 10 minut i ściemnają że to 15 minut no i jeszcze kwestia klasy torów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne odbywają się sesje, inaczej byłby bajzel, i pewnie nie puszczają non stop tylko może co drugą sesję, trzeba by się dowiedzieć ale do kwietnia ogarniemy co i jak Nawet gdyby wpuszczali co trzecią sesję 20-minutową i w tym półdniowym bilecie byłoby pięć godzin, to 5x20 minut jazdy to jest więcej niż Ci pozwolą na poznaniu podczas "całodniowego" dnia motocyklisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moze byc, ale koszta koszta koszta przedstawcie. Najlepiej sciepa na paliwo, kilka moto na pake i jada. Dysponuje ktos takimi mozliwosciami?
Koszta podobne do Poznania (biorac pod uwage dojazd ze Slaska). Odleglosc praktycznie ta sama, a koszt wjazdu na tor, za jeden dzien to ok 100 ojro. Dobrze miec tylko swoje paliwko. Coprawda na torze jest stacja ale ceny maja tam z kosmosu, a do pierwszej komercyjnej poza torem jest kawalek. Na torze jest bar z fast foodem i restauracja dla bardziej majetnych ;) Jest serwis opon z mozliwoscia kupna nowych lackow, a nawet dwu pietrowy salon ducati.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek nie za wczesnie??? bedzie jeszcze zimno
Mnie tam zimno nie straszne Byleby sucho i przyczepnie bylo Ja mam jedno miejsce w razie czego, wiec moge pomoc. 199euro za dwa dni przez opiumracing. Mozna by sie zapisac, co Wy na to?A tutaj krotka informacja o tym jak wyglada taki dzien jesli skorzystamy z opiumracing:Typical daily programme:At 8am the Opium Racing welcomes you with a cup of coffee free for all participants.Ater 8am, administrative control takes place in the reserved pit.At 8.30 there is a short safety briefing for all participants.Shortly after 9 am the three riding categories are determined: beginner, advanced and expert. Depending on the different track options, the number of riders that can ride at the same time ranges from 40 to 70 for each category.During each day: 5 twenty-minute rides for each category, two hours free riding in the evening for all categories simultaneously, and, if conditions allow, organisation of the Opium Run Compare race for two categories: up to 600cc and over 600cc.Yves Morel and his team will be present all day and willing to answer any of your questions.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.