Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rajd Dakar 2010


bikers

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Widzę że jest temat Paryż -Dakar to sie pochwale ,w ubiegłym roku w pazdzierniku byłem na saharze i jechałem małym fragmentem trasy ( niewiem czy obecnej) ale frajda kosmiczna 120 km/h po pustyni gdzie niema normalnej drogi tuman kuzu, wydmy,strome podjazdy i jeszcze bardziej strome zjazdy oczywiscie to autem toyotą landcruserem ale i tak totalny odlot zdecydowanie przebija przejazdzkę na cameli pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje za dużo to na tvp nie pokazują jak zawsze zresztą.Wiem że Sonik jedzie pod patronatem tvp sport i ciekawa jestem czy coś na tym kanale pokazują?Rafał Sonik ma swoją stonke na youtube link dla zainteresowanych http://www.youtube.com/user/RafalSonikOfficial http://www.atvpolska.pl/dakar2010/ http://www.rafalsonik.pl/pl,start,index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak podniecacie Panem Sonikiem. Ten Pan to stary pozorant. Znam temat ATV od innej strony i wiem jaką Sonik ma w Polsce zdanie wśród "kolegów" startujących w zawodach w Polsce czy Europie. I on będzie mówił że chce w polsce młodych ludzi zaszczepić ATV, a na zawody do Francji bierze dwóch amerykańców który kółka za niego robią, a on siedzi w camperze ma swojego kamerzystę, fotografa bandażuje robie ręce do to niby będzie jeździł hehe. Lanser taki że głowa boli. Śmiać mi się z niego chce. Niemniej jednak jedzie w barwach polski i życze mu jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozef Machacek i Sonik ciekawy rzeczy mówią: "Słuchaj, przy tym, co tutaj się dzieje szansa na wygranie tego rajdu jest równa zeru, a raczej była od początku zerowa, natomiast, jeśli będziesz jechał swoim dobrym tempem to jesteś w stanie przyjechać 5,6,7…. Może 4, ale raczej 5,6”. Ja absolutnie nie chcę mówić nic na ten temat, bo rajd jest nie do wygrania po prostu – tu są takie relacje na miejscu, że z wielu różnych powodów Argentyńczycy wygrają ten rajd. Pytanie tylko kto?? Tak się od początku ułożyło, nie ma co podawać jakiś sensacyjnych szczegółów, trudno tak jest i już……""......Dlatego nie można usiłować być szybszym od Argentyńczyków, ale można usiłować doprowadzić do tego, aby oni między sobą jak najbardziej konkurowali."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak podniecacie Panem Sonikiem. Ten Pan to stary pozorant. Znam temat ATV od innej strony i wiem jaką Sonik ma w Polsce zdanie wśród "kolegów" startujących w zawodach w Polsce czy Europie. I on będzie mówił że chce w polsce młodych ludzi zaszczepić ATV, a na zawody do Francji bierze dwóch amerykańców który kółka za niego robią, a on siedzi w camperze ma swojego kamerzystę, fotografa bandażuje robie ręce do to niby będzie jeździł hehe. Lanser taki że głowa boli. Śmiać mi się z niego chce. Niemniej jednak jedzie w barwach polski i życze mu jak najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym stał za Dąbrowskim i Czachorem jak pierwszy raz pojechali na Dakar to w dzien jechali a w nocy przy latarkach naprawiali swoje motocykle. Dopiero później się Orlen nimi zainteresował. No cóż Sonikowi można wszystko zarzucić ale musi coś potrafić skoro tam jedzie i to nie najgorzej co faktu nie zmienia że jest lanserem i sieje propagandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie widziałem Pana Sonika na żywo, ale to co się działo we Francji i ten jego cały film promujący ATV w Polsce to wielka ściema. Swoja opinie opieram o to co mówili mi znajomi(z jednym się wychowałem wiec to info pewne) którzy byli na miejscu i widzieli jak to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.