Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rajdy Enduro W Polsce Lub W Europie Dla "amatorów" ?


Zbyszek59

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są organizowane, jakieś imprezy dla motocyklistów chcących pojeździć po drogach gruntowych ?Gdzie znaleźć jakiś kalendarz rajdów, wycieczek, itp. lub jakieś informacje o enduro, ale dla "amatorów", a nie dla zawodników z licencjami ?Pozdrowionka i połamania tylko szprych w 2010 roku życzę,Zbyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie u nas ale nie aż tak daleko ... "RED BULL ROMANIAC " Chyba najtrudniejszy kilkudniowy rajd enduro którego ukończenie jest naprawdę wielkim sukcesem I nie powiem jest to moje marzenie by kiedyś w nim wystartować w amatorskiej klasie oczywiście .Zresztą zobaczcie sami tam nie ma zmiłuj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cross Country to zawody dla amatorow. W sosnowcu jest co roku (startowalem na premierowych w zeszlym roku - moje pierwsze zawody, nie zapomne do konca zycia), w Sidzinie tez sa (w tym roku ze wzgledu na pogode niestety nie bylo... a szkoda bo zaje*iste), na Gorze zar sa organizowane i ogolnie jest tego troche w okolicy. Trzeba szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie info.Ale chyba, nie o takie imprezy mi chodzi, być może źle sformułowałem pytanie.Z przyjemnością zobaczyłem filmy, ale mój źrebaczek nie sprawdzi się na tego typu zawodach. Ja chyba też, bo tak to "prawie" pomykam na moich kółkach z dwoma pedałkami, które ważą niecałe 8 kg, a 200 kg mojego motorku może mnie powalić na kolana na tym torze "niesprawności". A po za tym, moje kości już się tak szybko nie zrastają.Bardziej mnie interesują imprezy, na których motorem jeździłoby się i po drogach, i po szutrze, i po duktach leśnych, i po piachu (nie za dużym), i po dróżkach górskich (ale z niezbyt dużymi kamolami), np. w Bieszczadach, po Mazurach lub gdzieś po w dużych kompleksach leśnych - Kaszuby, Tuchola itp. A także wziąłbym z chęcią udział w jakiś rajdach motocyklowych według wyznaczonej trasy na mapie, np na orientacje, czy coś podobnego. Tylko czy takie allroudowe jedno lub wielodniowe imprezy są w naszym kraju lub sąsiednich organizowane, ponieważ nie mogę się doszukać tego w necie. Ale mam życzenia, co ? Ale tak mi się "ubzdurało". Chcę właśnie w tym roku zwiedzić i poznać Bieszczady z "siodełka" motocyklowego, i tak sobie właśnie pomyślałem, że gdyby w tym pięknym terenie była jakaś impreza motocyklowa, to miałbym dwa w jednym.Połamania tylko szprych,Zibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to naprzeciw.... i znalazłem:http://www.imprezysportowe.pl/imprezy,Fest...09,85,2959.htmlhttp://ak-rzemieslnik.pl/Rzemieslnik_web/tekst.php?id=80dzięki Waszym podpowiedziom. Chyba się wybiorę na jedną z tych "Pogoni za Lisem", by zobaczyć "czym się to je". Krótki dystans co prawda, ale może być przednia zabawa.A może wybierzemy się razem, będzie raźniej.Ahoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.