Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Srt - Moze Cos Zaczniemy Dzialac?


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

To sprecyzujmy nieco Napis i ogólny kształt zostaje ? wywalamy Diabła, rozwinięcie skrótu Klasyczną czcionką PS:czy kształt też zmieniamy, a dla lepszego efektu kombinujemy już coś wokół tego skrótu SRT. Co by się jasno prezentowało (dobrze, że jest progres w pracach, metoda małych kroczków i dojdzie się do jakiegoś sensownego efektu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jestem za motocyklistą, ale motyw z szachownicą też jest dobry, może coś pokombinować z dwoma skrzyżowanymi flagami startowymi ? Kształt jest ok, choc może kiedyś ktoś próbować kpić porównując nas do supermenów więc gdyby dalo się coś innego, może trójkąt podstawą do góry ? Mam kompa po czyszczeniu i brak jakichkolwiek programów do grafiki bo chętnie sam bym sie pobawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszedl w takim kierunku. Logo wzialem z jakiejs reklamowki wyscigow mazdy redbul czy cos. Pousuwalem jakies tam gwiazdki, loga firmowe itp. Mysle ze jest dobre na baze od ktorej mozna zaczac rzezbienie ostatecznej wersji. http://lh5.ggpht.com/_Zkq1pJE1dXk/SyecQfcsxAI/AAAAAAAAAW8/DgbkjHYoP7U/SRT.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo WojtkaA4 jest mistrzowskie i w tej ocenie jestem obiektywny...BTW Zbynio masz do mnie kom...to nie kosztuje zbyt wiele żeby zadzwonić i zapytać co i jak, no ale jak wszystko mierzy się jedną miarą $$, to i owszem, taniej drwić na 4um...A pomysł z SRT popieram, bo najwyższy czas pokazać, że z naszego forum silna ekipa torowa lata...i że plastiki nie zostały skonstruowane do taniego lansu uliczno zlotowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak bedziemy na torze tak szybcy jak w wyborze logo, to nie widze tego ;)Proponuje wybrac cos konkretnego i dzialamy. Moze zrobimy na poczatek sobie koszulki i naklejki na motocykle? Co Wy na to?Dodałem sonde do tematu, wiec kazdy niech zaglosuje i szybko rozwiazemy problem Ja oczywiscie zaglosowalem sam na siebie, bo takie rodzaj logo mi sie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiscie zaglosowalem sam na siebie, bo takie rodzaj logo mi sie widzi
aniołek się znalazł ;) Ale muszę Wojtuś przyznać, że Twoje rzeczywiście jest super. Proste, nie przekombinowane, z klasą. I jest dobrym motywem, łatwym do umieszczenia na koszulkach, naklejkach itp. co jest ważne.Poza tym tworzy całość, elementy pasują do siebie. To jak już ruszycie na tor, będzie komu zdjęcia robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek się znalazł ;) Ale muszę Wojtuś przyznać, że Twoje rzeczywiście jest super. Proste, nie przekombinowane, z klasą. I jest dobrym motywem, łatwym do umieszczenia na koszulkach, naklejkach itp. co jest ważne.Poza tym tworzy całość, elementy pasują do siebie. To jak już ruszycie na tor, będzie komu zdjęcia robić
Dziekuje za argumentacje Widzicie Panowie, kolejna osoba do zespolu sie deklaruje Marta, bedzie uwieczniac nasze pobyty na torze i za rok wydamy kalendarz SRT z fotkami made by Gaudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się, że logo powinno mieć nieskomplikowane kształty, być czytelne i rozpoznawalne. Logo Wojtka jest profesjonalne, pierwsze spojrzenie i widzę motocykle, zespół i profesjonalizm. A chyba o to Wam chodzi.Logo Tibera jest fajne, ale to bardziej motyw na naklejkę, koszulkę, na logo jest myślę zbyt nieregularne i poza tym nie jest "proste". Takie moje trzy grosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem dla wojtka i dla jego trudu wniesionego w sprawe logo to jestem za odrzuceniem jego propozycji (bez urazy )jesli SRT to ma byc nowy twór to niech logo też bedzie nowe a nie wierną kopią i kojazone juz z jakąś ekipą niepotrafie operowac grafiką tak jak wy panowie i tylko pozostało mi ocenianie, zdaje sobie sprawe ze poswiecacie czas i dzieki wam za to ale niech to niebedzie kopia juz istniejących motywów to tak jakbyśmy wzieli 46 (czcionke i kolory) a zrobili 45 niby coś innego ale skojarzenie odrazu sie nasuwają same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje, wiec odrzucamy moja propozycje, ale tak dla jasnosci, czy kiedykolwiek widziales i slyszales o teamie Spice Racing Team?
prawda jest tak ze niewidziaem ani nie syszałem ale moze kiedys trafi sie okazja wyjazdu na łotwę a tam ktos moze słyszał i jak sie zajwimy to niechciałbym być kojazony z ich grupą ale to tylko moje zdanie wiecj jesli wiekszosc jest za to ja tez bede za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.