Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Srt - Moze Cos Zaczniemy Dzialac?


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy spokojnie z tymi laptimerami. Jest poczatek zimy wiec czasu jak marazu. Ja w zeszlym tygodniu kupilem na niemieckim ebay'u AIMa za 500zl lacznie z baza. Coprawda uzywka ale kto by sie przejmowal. Jak bedziecie jezdzic razem to wystarczy jedna baza na cala grupe, a reszta lyka tylko odbiorniki i kasa zostaje na paliwo, opony i inne duperele. Jesli chodzi o koce to po ostatnim sezonie wydaje mi sie, ze warto w to zainwestowac. Raz - nie traci sie okrazen na grzanie gum, a jezdzenia nie ma za wiele. Dwa - ryzyko gleby na dogrzanej oponie jest duzo mniejsze. Trzy - podobno opona dogrzewana, a potem schladzana w kocu wolniej schodzi - ale to niepotwierdzona teoria . Z rozmowy z Damianem z Dynotechu wynika, ze warto zainwestowac w markowy produkt np Termorace. Kosztuja ok 1200zl ale ryzyko awarii jest zdecydowanie mniejsze niz produktow pt motogp itp, za ktore i tak trzeba wybulic 800-900zl. Co do SRT to jesli zebrala by sie jakas grupa w miare powaznych ludzi to warto by pomyslec o zbiorowych zamowieniach na taile - przedewszsytskim opony, ale i koce, sety, klocki itd mozna kupowac w kupie taniej. Ja w tej chwili rozgladam sie za owiekami do gixa k8. Jesli ktos jezdzil w cupie moze mam jakis kpl na zbyciu?
Dobrze mówisz!! Odnosnie laptimera, to chyba z dzymolem jednak kupimy w przyszlym tygodniu Co do reszty akcesoriow, jestem jak najbardziej za. Jak bedziemy kupowac hurtowo, to napewno na cenie sie uda cos ugrac Ja obecnie szukam dekli carbonowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, pozwolę się nieco dołączyć do tematu w pewnym sensie. Jakie macie wymagania dotyczące logo. Jakieś szczególne elementy powinno zawierać może jakiś kolor charakterystyczny, Miało by być skomplikowane graficznie, czy może bardziej proste ale czytelne co nie znaczy, że nie efektowne. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę się nieco dołączyć do tematu w pewnym sensie. Jakie macie wymagania dotyczące logo. Jakieś szczególne elementy powinno zawierać może jakiś kolor charakterystyczny, Miało by być skomplikowane graficznie, czy może bardziej proste ale czytelne co nie znaczy, że nie efektowne. pozdrawiam
Wydaje mi sie, ze logo powinno byc proste, przejrzyste i czytelne, ale tez efektowne Dobor kolorow to kwestia grafika i jego wyobrazni Potem mozna dostosowac sie do tego co juz bedzie stworzone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img215.imageshack.us/img215/9435/srtprobne.jpgCoś w podobieństwie? Proszę nie zwracać uwagi na szczegóły ponieważ tworzyłem je raptem chwil pare. Chciałem tylko dla zobrazowania coś pokazać i zasięgnąć ewentualnie więcej szczegółów. spostrzeżeń. Bo z doświadczenia wiem, że jak się coś ujrzy to więcej pomysłów wpada do głowy i łatwiej jest wskazać jaki efekt końcowy chciało by się osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Hmm... Dobry kierunek ) Szybki jestes!
dzięki , jeszcze kombinuje jakby ulokować całą nazwę SILESIA RACING TEAM żeby ładnie się komponowało. Kolorystycznie też jeszcze się zastanawiam, ale w formie podstawowej nie jest źle. (zawsze można zmienić)PS: Staram się dostosować do tego, aby jednocześnie było, proste, czytelne i jednocześnie efektowne na swój sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, podoba mi sie motyw SPEED DEVIL, razem z ta geba diabla, ale moze by to koło zamienic na jakis motyw zwiazany z motocyklem doslownie?
Pewnie mozna przemeblowac tak zeby pasowalo, ja akurat dalem kolo bo na poczatku nie mialem sam pomyslu wiec z kolem najlatwiej ale sprobuje cos podrasowac wedlug Twojej sugestii PS: a z kolorami jakaś kombinacje inną czy majstrować z podobnymi lub wedlug swojego widzi mi sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img109.imageshack.us/img109/930/srtprobne2.jpgWitam ponownie. Po raz kolejny proszę się w szczegóły wykonania nie wpatrywać coś w tym kierunku ?? Spokojnie można krytykować i podsuwać nowe pomysły.PS:dołożyć jakąś forme kolka, trojkatu badz jakie kto ma upodobania tak zeby wszystko wygladalo na zamkniete i wychodzi logo Oczywiscie takie szczegoly jak czcionka jej kolor uklad wszystko do podrasowania wedlug uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chciałem dodać, że logo nie powinno mieć foremnego kształtu ale jednak ten ostatni kształt jest o wiele lepszy, prace idą w dobrym kierunku. Kolego Peerez, pracując nad tym wyobraź sobie to na koszulce czy motocyklu, to ma być widoczny, czytelny symbol, coś w czym będzie od razu wiadomo o co chodzi. W ostatnim projekcie zmieniłbym (jednak) diabła na sylwetkę motocyklisty w winklowej pozycji, litery ekstra- wręcz nakazują zastanowić się i ostatecznie szukać w logo odpowiedzi co oznacza skrót SRT, dlatego wydaje mi się że pełna nazwa powinna być w zwykłej, czytelnej trzcionce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kształt całkiem fajny a moze zrobić coś na kształt herbu a w środku kask integralny albo koles na kolanku albo flaga szachownica czy cos w ten deseń zeby wszystko miesciło sie w znaczku ostry kontur do okoła. Kolory czerwony czarny i biały łątwo zrobic potem koszulki naklejki i inne cuda wianki )zdecydowanie dobrze ze odpadł motyw z diabłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.