Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Srt - Moze Cos Zaczniemy Dzialac?


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam Ultra Lap (niebieski z metalową obudową) firmy XT Racing, sprawdził sie w Poznaniu i podobno jest bardzo dobry cena była podobna. tez w DynotechuCo do kocy Panowie to moim skromnym zdaniem przu ich używaniu za każdym zjazdem i wyjazdem trzeba by mieć kogoś do pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Ultra Lap (niebieski z metalową obudową) firmy XT Racing, sprawdził sie w Poznaniu i podobno jest bardzo dobry cena była podobna. tez w DynotechuCo do kocy Panowie to moim skromnym zdaniem przu ich używaniu za każdym zjazdem i wyjazdem trzeba by mieć kogoś do pomocy
własnie o tym modelu mówiłem cena chyba 900złych co do kocy do czego potrzebna mi druga osoba ???? potrafie postawic moto na podnosniku tylnym samemu ale oczywiscei we dwoje znacznie łatwiej a jak mam juz tył to przód tez wrzucić dam radęponawiam pytanie czy te tańsze koce spisują sie czy jest to wyrzucenie kasy w błoto????chodzi mi o amatorska jazde nie mam zamiaru startowac bynajmniej na tym poziomie moich umiejetności ale lepiej miec swiadomosc ze masz cieple gumy i mozesz od razu dac w palnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie chodzi mi o to że jest znacznie łatwiej w dwójke co pół godziny wyciągać podnośniki z samochodu, zakładać koce potem je zciągac i znowu chować do samochodu. Chyba że chcesz tylko nagrzac za pierwszym razem? Ale czy wtedy warto je kupować??? Z drugiej strony jak ktoś jest bardzo napalony to nie ma siły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , Jestem za stworzeniem takiego SRT pomysł jak najbardziej w deche , jeden sezon już za nami troszkę wiecej pojecia na temat wyścigów jest. Wiec jak moge pomoge. Co dalej przyszły sezon to treningi treningi Poznan , chętnie Slovakairing , oraz Klasa Rookie 1000 . Co to lap timera , nie jest nie zbędny czasem nawet zbędny , na rundach i tak wypożyczasz kostke pomiarową . Czas z czasem sam przyjdzie jednym szybciej jednym wolniej. Pozdro Paweł Howaniec #52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , Jestem za stworzeniem takiego SRT pomysł jak najbardziej w deche , jeden sezon już za nami troszkę wiecej pojecia na temat wyścigów jest. Wiec jak moge pomoge. Co dalej przyszły sezon to treningi treningi Poznan , chętnie Slovakairing , oraz Klasa Rookie 1000 . Co to lap timera , nie jest nie zbędny czasem nawet zbędny , na rundach i tak wypożyczasz kostke pomiarową . Czas z czasem sam przyjdzie jednym szybciej jednym wolniej. Pozdro Paweł Howaniec #52
Elpablo wybierasz sie gdzies na jakies przedsezonowe treningi? Np Rijeka?? Ty latales teraz w pucharze GSX-Ra, prawda? Jaka jest Twoja opinia na temat rozpoczynania scigania od pucharow markowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elpablo wybierasz sie gdzies na jakies przedsezonowe treningi? Np Rijeka?? Ty latales teraz w pucharze GSX-Ra, prawda? Jaka jest Twoja opinia na temat rozpoczynania scigania od pucharow markowych?
no właśnie są jakies przed sezonowe treningi ????gdzie ?? kiedy ?? no i za ile ?? co z laptimer-em ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo , treningi na poznaniu powinny sie zacząć w kwietniu , poza tym slovakairing bedzie wczesniej marzec . Przede wszystkim trza poprawić kondycje. Puchar GSXR to świetne wprowadzenie w świat WMMP . Można się szybko rozwinąć i pod okiem ludzi z branży jeździć coraz lepiej. moim zdaniem Laptimer jest na początek nie potrzebny , lepiej zainwestować w opony. Pozdro Elpablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo , treningi na poznaniu powinny sie zacząć w kwietniu , poza tym slovakairing bedzie wczesniej marzec . Przede wszystkim trza poprawić kondycje. Puchar GSXR to świetne wprowadzenie w świat WMMP . Można się szybko rozwinąć i pod okiem ludzi z branży jeździć coraz lepiej. moim zdaniem Laptimer jest na początek nie potrzebny , lepiej zainwestować w opony. Pozdro Elpablo
No ok, laptimer nie jest potrzebny, tylko jezdzac na wolnych treningach, skad mozemy wiedziec czy jest jakis postep czy nie? To moze na marzec bysmy sie jakos ustawili na slowacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy spokojnie z tymi laptimerami. Jest poczatek zimy wiec czasu jak marazu. Ja w zeszlym tygodniu kupilem na niemieckim ebay'u AIMa za 500zl lacznie z baza. Coprawda uzywka ale kto by sie przejmowal. Jak bedziecie jezdzic razem to wystarczy jedna baza na cala grupe, a reszta lyka tylko odbiorniki i kasa zostaje na paliwo, opony i inne duperele. Jesli chodzi o koce to po ostatnim sezonie wydaje mi sie, ze warto w to zainwestowac. Raz - nie traci sie okrazen na grzanie gum, a jezdzenia nie ma za wiele. Dwa - ryzyko gleby na dogrzanej oponie jest duzo mniejsze. Trzy - podobno opona dogrzewana, a potem schladzana w kocu wolniej schodzi - ale to niepotwierdzona teoria . Z rozmowy z Damianem z Dynotechu wynika, ze warto zainwestowac w markowy produkt np Termorace. Kosztuja ok 1200zl ale ryzyko awarii jest zdecydowanie mniejsze niz produktow pt motogp itp, za ktore i tak trzeba wybulic 800-900zl. Co do SRT to jesli zebrala by sie jakas grupa w miare powaznych ludzi to warto by pomyslec o zbiorowych zamowieniach na taile - przedewszsytskim opony, ale i koce, sety, klocki itd mozna kupowac w kupie taniej. Ja w tej chwili rozgladam sie za owiekami do gixa k8. Jesli ktos jezdzil w cupie moze mam jakis kpl na zbyciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koce grzewcze to sprawa obowiazkowa na moto powyzej 125cc. Wiele znam historii, ze gosciu wyjechal na niedogrzanej gumie, odkrecil mocniej gaz i na wyjsciu z malej patelni dal wszystkim pokaz swoich akrobatycznych umiejetnosci, ktore byly na miare programu Mam Talent. Co prawda jest to wydatek, ale lepiej raz wydac kase niz potem z powodu niedogrzania gumy skladac motocykl lub jezdzic wolno po torze, zastanawiajac sie, czy aby juz na pewno moge odkrecac.Tu powiem Wam taka historie. W CBR Cup nie mielismy kocow grzewczych. Z tata przed niedzielnym wyscigiem zalozylismy nowe gumy i nie zdolalismy otworzyc porow (opona pozostala sliska). Mialem schiz na tym punkcie, bo latwo moglem zlapac uslizg. Nie dawalo mi to spokoju, ale na szczescie zdobylismy papier scierny i zdazylem odpowiednio przygotowac opony pod wyscig.O co mi chodzi? Przede wszystkim o to, ze doprowadzenie opon do wlasciwego stanu daje duzy komfort psychiczny kierowcy. Mozna sie skupic na innych rzeczach. Gdy czlowiek odcina sie od wszystkiego i koncentruje na treningu, wowczas czasy przychodza same.Fajnie byloby, jakbyscie jako SRT zawitali na stale w Poznaniu. Ja jestem z Zabrza i z checia bym wszedl w ta strukture, ale juz z dwoma kumplami zamierzam tworzyc team. Mimo wszystko bardzo Wam kibicuje, by zapalu nie zabraklo i mam nadzieje, ze bedzie mi dane z Wami potrenowac przed sezonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.