Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Srt - Moze Cos Zaczniemy Dzialac?


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,Poniewaz jakby nie bylo zaczely sie juz przygotowania do sezonu 2010, mam pytanie odnosnie tematu ktory umarl smiercia naturalna. Chodzi o nasz SRT Mam zamiar pomalowac torowe owiewki w jakims ciekawym motywie, moze bysmy zrobili jednakowe malowania na wyscigowe owiewki? Ma ktos jakis ciekawy pomysl? Proponuje kolory: czerwony, bialy, czarny... Co Wy na to? Moze ktos by cos zaprojektował?Dodaje sonde, tak aby kazdy wybral to co mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnie takie malowanie odpowiada tym bardziej, że po szlifie na Poznaniu będę malował owiewki. podjąłem też decyzję, że w sezonie 2010 będę jeździł w Pretendencie więc jeśli jakoś ruszy się temat SRT wezmę w tym udział
Ja tez mam zamiar, albo FYC albo Pretendent... Fajnie bedzie na wyjazdach Od srodowej nocy do niedzieli na torze Wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja moge Wam udzielic odpowiedzi na pare pytan organizacyjnych. Powiem nawet szczerze, ze SRT to dobry pomysl.Ja w sezonie 2009 zadebiutowalem w wyscigach motocyklowych w pucharze Honda CBR 125R Cup. Ten rok byl dla mnie mega udany, bo zajalem 6. miejsce w klasyfikacji generalnej i od drugiej rundy w kazdym wyscigu bylem w scislej czolowce walczacej o podium. A musze powiedziec, ze ta czolowa grupa liczyla 8 osob i co zakret zmieniala sie kolejnosc peletonu.WojtekA4 dobrze prawi, ze trzeba sie rozwijac. Puchar CBR-ek nauczyl mnie przede wszystkim 100% z motocykla i niezwykle waznej umiejetnosci na torze, czyli jazdy w grupie. Kiedy wszyscy kreca 2:17 w wyscigu naprawde trzeba sie natrudzic, by wyprzedzic rywala.W przyszlym roku wystartuje w Rookie 600. Jezeli wystartujecie to na pewno sie zobaczymy. Jezeli chcecie jakis informacji to zadawajcie pytania.Jestem ciekaw jak sie temat rozwinie i jakie bedziecie mieli plany szczegolowe. Naprawde zachecam do jazdy po torze, bo tam mozna naprawde poznac, jak potezna maszyna sie dysponuje. Na nic liczby, wykresy - tego trzeba doswiadczyc na wlasnej skorze Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea jest prosta, ale opowiem o niej troche pozniej.Moze najpierw powiedzcie czym dla Was mialby byc SRT??

Wszystko fajnie! jak najbardziej jestem za panowie, tylko na takie jazdy to już trzeba mieć naprawdę więcej wolnego czasu no i kaskę.
Zbyszek, no co Ty, przeciez nie chcemy walczyc o Mistrzostwo Polski. Nie trzeba jezdzic na kazda runde, nie trzeba budowac motocykla nie wiadomo jakiego... Wiec mysle, ze i czas i kaska sie znajdzie ;);)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jeszcze nie wiemy co bedzie robil, ale napewno bedzie jezdzil Sam napewno sie tutaj wypowie Co do SRT, mysle ze wlasnie chodzi o to, zebysmy stali sie rozponawalni, zebysmy wypromowali sami siebie, zeby ktos nas zauwazyl. Mysle, ze stworzenie odpowiedniego wizerunku SRT pozwoli nam byc moze cos w przyszlosci naprawde konkretnego zrobic Tak jak piszesz Zbynio, malowania, stroje, moze w przyszlosci wspolne namioty itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo juz jedno podejscie do tego tematu, ale odrzucilem projekt (troche zbyt skomplikowany i malo motocyklowy). Obiecala ze zrobi druga wersje, ale pani architekt jest najwyrazniej "bardzo zajeta". Wysle jej wezwanie i slownie upomne. Logo bedzie gratis, no moze nie zupelnie bo obiecalem projektantce koszulke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea całkiem zacna łatwiej bedzie rozpoznac kogos z silesii i "podpiąć" pod baze )łatwiej szuka sie pomocy u kolesi z sielsii jakies specjalne wymagania dotyczące przynależnictwa ??jako ze tema sportowy to mam pytanie dla członków przyszłego SRT:1.jaki byscie polecili lap timer niezalezy mi zeby miał jakis bajery porpostu aby łatwo było skonfigurowac z bazą bo licze ze podpiąć ktos sie pozwoli (nie zamierzam kupowac bazy jak narazie) ma byc prosta i tania, no chyba ze ktos kozystał z GPS-u i ma jakies doswiadczenia z tym, wystarczy dokładność do 1 sekundy 2. kwestia kocy grzewczych czy te najtansze sie sprawdzaja czy jest to kasa utopionadzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1.Jestem wlasnie na etapie zakupu i wybor padl na Mychron Light MCL. http://dynotech.pl/aim/aim_overview.html#lightmclWiele osob mi go polecalo i tez rozmawialem kiedy z Damianem z Dynotechu i rowniez go polecil. Jak bedziesz powaznie zainteresowany, to daj cynka, moze jak zamowimy 2szt to dostaniemy rabacik Ad 2.Podlaczam sie pod to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.