Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ktm Tnt - Dni Na Torze


Tiber

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze planuje wyjazd na ta impreze klik, Klik 2? 21-22 bedzie na Wegrzech. Potem pod koniec maja na Sachsenringu. Do soboty jest czas na zapisy na najblizszy termin na Wegrzech. Przy zapisywaniu sie w biurze dilera KTM cena spada z 130 do 95eur/dzien.
Niestety, nie bede mial PRZYJEMNOSCI wziac udzialu w tych imprezach, ale pomysl rewelacyjny, tor tez fantastyczny!! Jesli ktos pojedzie, koniecznie dajcie znac jak bylo. Choc kiedys bylem antyfanem RC8, to przekonuje sie do niego coraz bardziej i chetnie bym przejechal sie tym po torze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odkopałem stary temat i mam pytanie do autora jak wrażenia, mam nadzieje ze przeżyłeś, a wspomniał mi się ten temat bo oblukałem kalendarz na ten rok http://www.ktmraceorange.com/Dates-Registration.1204.2.html może ktoś był by chętny w tym roku jeszcze trochę czasu ale pomyśleć już można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wyszlo na zwykle smiganie po torze. Gdyby znac niemiecki to mozna by sie popytac o rady instruktorow. Ja bylem na Pannonia Ring na Wegrzech. Tor bardzo fajny, zaplecze duzo lepsze niz u nas, a w poblizu sa jakies termy czy cos wiec nie ma problemu z kwaterami za przystepna kase. Ja placilem za pokoj z tv sat, lodowka i lazienka ok60zl. Co do samej jazdy to tak jak pisalo na stronie. Uczestnikow dziela na 3 grupy wzgledem zaawansowania (sam deklarujesz swojego skila). Nastepnie grupy smigaja jedna po drugiej na przemian. Jena sesje mozna poswiecic na jazde na sprzecie ktm (do wyboru rc8rr, rc8, super duke, super duke rr i jeszcze jakies, trzeba oblukac na stronie. Sprzetow bylo chyba z 30, perfekt przygotowanych i zero problemu z dostepnoscia. Jedyny problem - rozwalisz to bulisz)Wszystkich sesji bylo jakos 5 (bez pomiaru czasu), do tego na koniec 1h otwartego toru dla wszystkich i w srodku dnia wyscig (dodatkowo platny ale nie pamietam ile). To chyba tyle, jakby co to pytaj na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem jesiennym wyjazdem na pannoni wszystko jak w zegarku zero opuznien jazda na ktm-ach 3 sesje na dzien koszt wystartowania w wyscigu 15 euro jest jeden hotel na miejscu na torze nie pamietam i le kosztował ja spałem w aucie atmosfera elegancka wieczorem loteria piwo do oporu cola red bull bez ograniczen instruktoremjest tez tam polka latała na hornecie naprawdo warto jechac 100% satysfakcji no i jest taniej niz jak pawelec organizował, to jest impreza dla ludzi a nie nabijanie kapsy polskiemu zawodnikowi ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam wyczytałem ze odpowiada sie do 1500euro zdaje sie, ale pisało ze to raczej do postraszenia a jak ktoś wyglebił to i tak nie płacił nic. Ile trwała jedna sesja ? czyli można sie było na jeden dzień przejechać 1 motocyklem KTM w czasie jednej sesji ? i jeszcze jedno jakie wrażenia ze śmigania rc8r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sesja = 20min. Jazda na maszynie KTM byla jedna na dzien, czyli drugiego dnia mozna bylo wybrac inny sprzet lub ten sam lub wogole. Nie sprawdzalem rc8 bo szkoda bylo mi sesji, wolalem wjezdzac sie w mojego gixera, zwlaszcza, ze to byla jego pierwsza wizyta na torze;) Jesli chodzi o koszta to wszystko jest na stronie ale w zeszlym roku jesli zapisywales sie przez jakiegos dilera ktm to bylo troche taniej ok90eur za dzien. Tylko trzeba troche pocisnac temat bo w moim przypadku (zapisywalem sie przez ktm Bielsko) chlopaki nie byli wogole zorientowani w temacie. Ale ogolnie wszystko jakos sie udalo zalatwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.