Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kalendarz Wmmp 2010


Maro17

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odbylo sie spotkanie PZM i zatwierdzono kalendarz Mistrzostw Polski na rok 2010. Zagraniczne rundy to bedzie Brno, Most i Slovakiaring. Pierwsza runda WMMP odbedzie sie 1/2 maja w....Wielu z Was powiedzialoby, ze w Poznaniu. Ale nie. PZM zrobil niespodzianke i inauguracja sezonu odbedzie sie na lotnisku Modlin w Warszawie. Ciekawy pomysl, ale zdjecia dostepne w internecie niezbyt optymistycznie nastrajaja nas, zawodnikow. Zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie.Pozostale rundy juz niedlugo zostana opublikowane w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tym na stronie PZM, co za chory pomysł powrotu na Modlin, WMMP na lotnisku- faktycznie na miarę XXI wieku. Takie cofnięcie sie w rozwoju tylko po to żeby MP zawitały do "stolycy". Skoro nie stać prawie 40-sto milionowego kraju na wybudowanie toru z prawdziwego zdarzenia, bo Poznań jaki jest każdy widzi, to ścigajmy się u południowych czy zachodnich sąsiadów . Dobrze, że PZM nie robi kolejnych rund na torach kartingowych w Lublinie czy Radomiu, czy o zgrozo na torze w Miedzianej Górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem troche opinii na ten temat. Sam w zyciu na lotnisku Modlin nie bylem, wiec sie nie wypowiadam, ale Oskald np jakos zle sie nie wypowiadal o tym """"torze""". Mimo wszystko chyba lepiej zeby rundy odbywaly sie na prawdziwych torach wyscigowych, a kasa przeznaczana na organizacje rundy w warszafce lepiej chyba gdyby byla przeznaczona na dofinansowanie projektu Pejsera i pomoc w wybudowaniu toru w Pionkach...Śmiać mi sie chce z tych decyzji polaczkow rzadzacych sportem w naszym kraju... Historia jest ta sama niezaleznie od dyscypliny... Eh... Szkoda, ze w polsce malo kto mysli o dobru publicznym, a w zamian za to, dba o to, aby jego kieszeń nie byla nigdy pusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby Oskald i Kedzior zachwalaja decyzje i wielu przyklaskuje. Ale juz np 2-krotny mistrz Polski STK 600 - Marcin Kaldowski - jest przeciwko powrotowi WMMP na Modlin (wiem od jego siostrzenca). Mi tez sie to troche niepodoba. Jak Wojtek powiedzial, wole zamkniete tory niz takie na dziko robione przez ulozenie opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.