Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

http://slane.rootnode.net/MotoGP.2009.16.M...ace.BBC1_UK_avyJest to wersja z BBC ściągnięta z http://www.mininova.orgPo ściągnięciu zmienić rozszerzenie na avi Miłego oglądania.
dzięki wielkie!
f@k!!!z powodu opadów deszczu wyścig był opóźniony i zamiast GP nagrały mi się skoki do wody (z Dubrownika - też fajnie) i jakies regaty
a z jakiego programu nagrywasz? z BBC? bo na eurosporcie juz w tym roku nie emitują i nie widziałem ani jednego całego wyścigu w tym roku, jedynie urywki w necie no jedynie w brnie widziałem cały na żywo sory że pytam ale nie za bardzo jestem w temacie na jakim programie jest teraz emitowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z jakiego programu nagrywasz? z BBC? bo na eurosporcie juz w tym roku nie emitują i nie widziałem ani jednego całego wyścigu w tym roku, jedynie urywki w necie no jedynie w brnie widziałem cały na żywo sory że pytam ale nie za bardzo jestem w temacie na jakim programie jest teraz emitowane
ze Sportklubale realnie to wygląda tak, że aby nagrać wyścigi muszę zaplanować nagrywanie na 1/2 dnianiestety guide na tym kanale zazwyczaj wskazuje niepoprawne godziny emisji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPORTKLUB i tylko SPORTKLUB
JEST JEST JEST !!!!!! MAM Zapomniałem że bracik ma N telewizje a ja sprawdzałem tylko na cyfrowym polsacie wcześniej a w N jest SportKlub!! Kurde a ja przez cały sezon nie widziałem ani jednego całego wyścigu a SportKlub miałem w domu, ale jestem zły Od teraz każdy trening, każde kwalifikacje i każdy wyścig będę oglądał, tak ja za dawnych czasów na Eurosporcie ale się cieszę aż se zwale chyba haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.