Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja również ...zdjecie 7227 - 2 od lewej jakieś przy kości, 2 od prawej mój typ - reszta może być 7262 - czarnulka oh oh oh 7308 - od lewej 1, 3, 5 7310 - Tazio ma minę jakby życie było niesprawiedliwe - ale zdjęcie zawsze zostanie 7315 - Te 2 z Rizla całkiem zdrowe foki :D7424 - 3 od lewej aaaaa 7433 - tez zdrowy organizm - jak się uśmiechnęła na filmie to bardzo ładna Pani 7524 - był jakiś finał tej panie po lewej ??? <rotfl> filmiki - fajnie, że są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że warto jednak pojechać osobiście i obejrzeć to wszystko z bliska. Może w przyszłym roku się uda
jak pojedziesz osobiscie to sobie kupisz bilet na sektor obojetnie jaki, moze byc nawet i vip na trybunach to co najwyzej zobaczysz motocykle z dalsza lub blizsza...jak przejezdzaja ja tam wchodzilem na vip padock pass, a tego sie nie da kupic... nawet karta mastercard Sa to zaproszenia dla gosci specjalnych wreczane przez Dorna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało na zdjęciu nr 5?
w sobote na camp start jakis pijany debil zapier.. po polu namiotowym i wpadl komus na namiot.od razu go inni zatrzymali, wpadla policja i koles lezal na glebie skuty kajdanami.Rozne rzeczy sie tam ogolnie wydarzaja, jezdza pijani kolesie itp itd (ale wolno, odpychajac sie nogami) a tamtem to na 2jce na pelnym gazie wpadl na namiot...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.....Wojtku odezwę się w sprawie ubezpieczyciela, ok?
Spoko, spoko. Dawaj na priva.A ja mam takie pytani, nie ma ktos dojscia do Alpinestarsa? Chodzi mi o buty i kombik Race Replica w kolorze czerwonym. Ale poniewaz w szafie wisi juz Dainese, to nie chce dawac kolejnych 5 klockow za kombik. Moze by sie udalo w jakiejs promocji cos fajnego wyhaczyc? Mam cos zaklepanego, ale podobno ma byc na koniec lutego... Moze wczesniej jednak by cos sie dalo zrobic?Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.