Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tam na doniczkę teraz zwalasz...przyznaj się że nie umiesz znaleźć dziewczyny, a moto na nic Ci się zdało...a miało być tak pięknie ______
dziewczynę mam i to wspaniałąa moto nie kupiłem po to żeby dziewczyny na mnie leciały tylko po to by się cieszyć jazdąsory za OffTopic koniec tych bzdur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.. dzisiaj sie zmotywowalem do wrzucenia zdjęć z padocku motogp 2009 w Brnie.Znajdują się tam zdjęcia z padocków, zdjęcia hostess, filmiki (również z warm-up Repsola) i to co najważniejsze to zawodnicy z odleglosci 50 cm w kombikach, po cywilnemu itp..Zdjecia własnie pakuje RAREm i podam linka do sciagniecia calego pliku (ok 1,5 gb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Tazzman, wyśmienicie! chłopie brno było chyba na początku sierpnia...
chyba 16-18 heh.. no ale wiesz... nie mialem czasu wyciagnac aparatu tankbaga, pozniej nie mialem czasu wyciagnac karty SD z aparatu, we wrzesniu zrzucilem to na stacjonarny komp niepodlaczony do netu, pozniej nie mialem czasu wlaczyc stacjonarnego bo na codzien korzystam z laptopa.. jak juz odpalilem stacjonarny to nie mialem tak duzego wolnego pendrive wiec musialem kupic.. nie mialem czasu kupic wiec znow przelezalo troche.. jak kupilem pendrive to zgralem to dzisiaj i wlasnie wrzucam na www.filedropper.com Wiec jak widzisz, zabiegany ze mnie czlowiek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 16-18 heh.. no ale wiesz... nie mialem czasu wyciagnac aparatu tankbaga, pozniej nie mialem czasu wyciagnac karty SD z aparatu, we wrzesniu zrzucilem to na stacjonarny komp niepodlaczony do netu, pozniej nie mialem czasu wlaczyc stacjonarnego bo na codzien korzystam z laptopa.. jak juz odpalilem stacjonarny to nie mialem tak duzego wolnego pendrive wiec musialem kupic.. nie mialem czasu kupic wiec znow przelezalo troche.. jak kupilem pendrive to zgralem to dzisiaj i wlasnie wrzucam na www.filedropper.com Wiec jak widzisz, zabiegany ze mnie czlowiek..
Urzekła mnie Twoja historia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia...
no widzisz a na powaznie to jest jakeis 1,9 gb i na droppera mi sie to juz wrzuca chyba od 11 rano.. i dopiero jest jakies 30%.. łącze mam w miarę dobre i normalnie pliki 1gm przesyla mi duzo szybciej.zna ktos jakis lepszy sposob?albo najlepiej taki zeby zaznaczyc wszystko ctr+a i niech sie samo laduje przez noc a ja podam linka i sobie bedziecie ogladac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano jest - http://sourceforge.net/projects/juploader/ auto upload na SpeedyShare i inne podobne.Nie korzystałem ale wartom spróbować, używałem jdownloadera do ściągania i polecam.Przetestowałem na małych plikach - działa. Może warto podzielić te 2 giga na kilka części i ustawić w kolejce na noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje marzenie, ktore jest oczywiscie realne, ale badzmy szczerzy, raczej sie nie spelni to taka klasyfikacja koncowa po GP VALENCI jesli chodzi o pierwsza 3:1. Casey 2. Nicky3. Ben Moze wszystko sie zdarzyc, ale... Pomarzyc zawsze sobie mozna Chociaz pierwsze miejsce wg mnie to pewniak dla Stonera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyszły niedzielny wyścig tez można tu zobaczyć?
Magdzia, przypomnij sie w niedziele, to napewno podamy Ci nie jedno miejsce gdzie bedziesz mogla sciagnac sobie wyscig a nawet 3 z niedzieli Szykuje sie zajebiste sciganie...Jak Lorek nie dojedzie (czego mu nie zycze), a Stoner wygra, to Casey bedzie vice mistrzem (czego mu życze) A wiec spelnienie obu moich zyczen jest nie realne w ten weekend, szlag.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spies leje Toeslanda jak chce Jeśli James nie pokaże czegoś ciekawego w przyszłym roku w superbikach to nie wiem gdzie będzie szukał pracy...
Najbardziej podobało mi się że zlał fabryczną hondę - Andrea Dovizioso Liczę że zamiesza trochę w przyszłym sezonie , widzę go w perwszej 5 - wszystko zależy od motocykla ------------------post-8018-1257702565.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobało mi się że zlał fabryczną hondę - Andrea Dovizioso Liczę że zamiesza trochę w przyszłym sezonie , widzę go w perwszej 5 - wszystko zależy od motocykla
Spies udowodnił, że jest mistrzem świata. Co prawda prowadzenie motocykla w specyfikacji MotoGP jest całkiem odmienne niż tego w SBK, czego się po jego przesiadce obawiałem, co prawda jeździł wcześniej na Suzuki, ale jednak sezon na innym motocyklu mógł mieć wpływ.Będzin mi brakowało Kawasaki/Hayate w przyszłym sezonie ;(Za dwie godziny rozdanie nagród. Nie popiją sobie, bo jutro testy ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wojtek się pewnie po okrążeniu rozgrzewkowym zapłakał Wywrotka niestety ze szkodą dla widowiska bo mogła by być fajna walka Stoner - Pedrosa o 1 miejsce.
Cóż, szkoda mi, cholernie mi szkoda... Ale "co Cie nie zabije, to Cie wzmocni" i mam nadzieje ze tak samo bedzie z Caseyem w przyszlym sezonie. Nareszcie bedzie tak, ze MotoGP bedzie rownie dobre jak WSBK. Rossi, Lorenzo, Stoner, Hayden (tez bedzie bardzo mocny), Edwards, Spies, Pedrosa... Szkoda tylko ze musimy czekac do kwietnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.