Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

rossi miał wywrotkę jak... no jak leszcz... jakby jakaś niewidzialna siłą nagle złapała ze jego przednie kołotakie gleby to ja zaliczam a nie doktor, jestem ciekawy co powie po wyścigu.
powiedzieli, ze bardzo nietypowe, jezeli sam doktor nie wie jak to widocznie tak dylo, mi osobiscie wygladalo to na przedozowanie hamulca ale to moja subjektywna opinia, zobaczymy co powiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna ta gleba Rossiego
Ja stawiam, że wjechał na jakiś syf + jakaś mała nierówność i skończyło się glebą. Przeżyłem coś podobnego w zeszły roku razem z kumplem. On plamę zobaczył i wyprostował motocykl majestatycznie wjeżdżając do rowu, a mnie motocykl przewrócił się praktycznie pode mną tak jak dzisiaj Rossiemu i do rowu wjechałem na plecach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz przyblokowany mózg od tego tłuszczu !.
Słowo na literę P z drugą literą I z następną E, gdzieś po dRodze D i na kOńcu L. SIĘ nie przezywaj Zobaczę replay, ale nie widziałem jeszcze podobnego dzwona odkąd oglądam MotoGP, a widziałem, że pojechał dość szeroko winkiel, potem praktycznie jeszcze się nie złożył a już żegnał się z maszyną. Plama oleju? Nie ma szans, jak ktoś napisał wcześniej źle dozowany hamulec? Jest to w ogolę możliwe? Jestem wielkim fanem talentu Rossiego "jak leszcz" napisałem pół żartem pół serio... Panie Dragstar nigdy Pan nawet nie mógł marzyć o tak drożnym mózgu jak mój. Wyglądało to jak jedna z moich parkingowych gleb kiedy to kręciłem ciasne ósemeczki, spięty, kurczowo trzymający się kierownicy kiedy nagle coś mnie wystraszyło i złapałem odruchowo za klamkę. - Dlatego pisze też ironicznie, że takie gleby to można do mnie przyjechać oglądać... I do innych początkujących riderów.Może oglądałeś inną relacje, miałeś do dyspozycji lepsze ujęcia, może Ci Rossi albo Burgess dali znać na gadu gadu co i jak.Nie wiem, wiem na pewno że ch*j tam z Panem Panie Dragstar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo na literę P z drugą literą I z następną E, gdzieś po dRodze D i na kOńcu L. SIĘ nie przezywaj Zobaczę replay, ale nie widziałem jeszcze podobnego dzwona odkąd oglądam MotoGP, a widziałem, że pojechał dość szeroko winkiel, potem praktycznie jeszcze się nie złożył a już żegnał się z maszyną. Plama oleju? Nie ma szans, jak ktoś napisał wcześniej źle dozowany hamulec? Jest to w ogolę możliwe? Jestem wielkim fanem talentu Rossiego "jak leszcz" napisałem pół żartem pół serio... Panie Dragstar nigdy Pan nawet nie mógł marzyć o tak drożnym mózgu jak mój. Wyglądało to jak jedna z moich parkingowych gleb kiedy to kręciłem ciasne ósemeczki, spięty, kurczowo trzymający się kierownicy kiedy nagle coś mnie wystraszyło i złapałem odruchowo za klamkę. - Dlatego pisze też ironicznie, że takie gleby to można do mnie przyjechać oglądać... I do innych początkujących riderów.Może oglądałeś inną relacje, miałeś do dyspozycji lepsze ujęcia, może Ci Rossi albo Burgess dali znać na gadu gadu co i jak.Nie wiem, wiem na pewno że ch*j tam z Panem Panie Dragstar...
Jesteś pierd.... jak ta plama oleju panie Tłusty ;) Cmoknij mnie w krzyż . Cmok :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamietam bylo 75 tys ludzi a w Brnie 160 tys

0:56 Rossi go specjalnie puscil?
Też mam takie wrażenie. Puścił go żeby zniszczyć psychicznie jak zawsze niszczył Biaggiego, Sete Gibernau i Stonera. Teraz Lorenzo w kolejce. Doktor "leczy" wszystkich po kolei. Stary lis wie, że Lorenzo jest świetnym zawodnikiem, ale jest młody i niedoświadczony póki co. Jak Vale skończy karierę nie będzie bata na Lorenzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.