Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zeby nie bylo , nic do niego nie mam . tez mysle ze ma duzy potencjal ,jest zadziorny i nie odpuszcza a zwlaszcza Rossiemu chyba chce pokazac ,ale brakuje jeszcze doswiadczenia i opanowania .dzieki Magda za link , nie widzialem tego wypadku Bautisty. Swoja droga , motor nadaje sie na zlom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bautista pokazał klase, akurat siedziałem na tym winklu, przyjarał lacza a za chwile patrze a on leży Tylko juz niewidziałem jak sie wyłożył bo za daleko był. Ale impreza sie udała, szkoda tylko Lorenzo bo wszyscy zaczeli wariować jak rossi spadł na 2 pozycje, no ale za długo to nie trwało i już rossi na 1 pozycji z takim zapasem czasu że by mógł jeszcze gume spalić i i tak by był pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=taIqVzR5L4s a tu jest ślizg Lorenzo. Szkoda bo ucierpiało na tym trochę widowisko i emocje nie trwały do końca wyścigu.
Lorenzo na równorzędnej maszynie nie jest w stanie wygrać z Valentinoszkoda że wyleciał na 7 kółek przed końcem, wolałbym aby wyleciał na ostatnimnie podoba mi się że Lorenzo - młody gniewny mówi i myśli tylko o kasie i może to wpływa na brak koncentracji - bez menago, nie wiadomo jaki team w przyszłym sezonietalentu nie można mu odmówić - ale doktorek zniszczył go jak należy - coś pięknegokibicuję Valentino od wielu lat i teraz jeśli się nic nie wydarzy nieoczekiwanego będzie 8 krasnoludków??Tajga - czy możesz fotki udostępnić w oryginalnym rozmiarze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co moge powiedziec:fotki z padocków wrzucę jak tytus umiesci je u siebie na serwerze ;)Mysle ze Rossi jest zjebistym taktykiem Chcial znow wygrac i powiekszyc jescze bardziej przewage wiec:jadac caly cas tym samym tempem (swietne czasy) widzial ze Lorenzo siedzi mu na ogonie wiec delikatnie dal sie wyprzedzic i siadl mu na ogonie, wiedzac ze Lorenzo moze nie wytrzymac cisnienia...Wczesniej oczywiscie odszedl stawce na tyle, ze wiedzial ze ma czas na taki manewr jak i na tyle byl przed koncem, ze zawsze mialby czas na wyprzedzenie go...Jak to powiedzial mi jeden z zawodników z MP, z ktorym ogladalem to z dosc bliska:Lorezno chcial na maxa opoznic hamowanie i oddalic sie Rossiemu.. nie wytrzymal chlopak cisnienia..Zdjecia z MotoGP jak i SBK zza kulis beda wkrotce na www.galeria.fireblade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajga wow fajne fotki, jak ja robilam na torze to mi uciekali z kadru hihi, a jakies inne jeszcze, nie tylko z toru, caly obiekt, mozna?i wszystko jasne, Ty to chyba jestes kolejna moto-foto aparatka...
Dzięki wielkie, też mi uciekali, ale kilku udało mi się złapać czywiście, że wrzucę jakieś inne, musze tylko zrobić selekcję, a na to trochę brakuje mi czasu. Fakt, nie będę ukrywać, że lubię czasem pobawić się z aparatem
Tajga - czy możesz fotki udostępnić w oryginalnym rozmiarze?
Podaj maila przez PW, prześlę Ci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.