Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

Na zyczenie forumowiczow podaje link gdzie mozna sciagnac nagrane wyscigi, ktore sie dotychczas odbyly -> Moto GP - sezon 2009lece patrzec na kwalifikacje
fajnie że zapodałeś to na RS bo cholera zapuściłem nagrywanie i nagrało się 17 kółek z 250 i 3 kółka z MotoGP, myślałem że mnie szlag wczoraj trafi jak to obejrzałem że nie obejrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem Gp i żużel są o wiele ciekawsze niż F1 czy rajdy samochodowe. W GP jest ciągłe napięcie, wyższa adrenalina (moim skromnym zdaniem), bo w F1 napięcie ciągle skacze. Wyścigi żużlowe są krótkie i bardzo emocjonujące. Będzie trzeba odłożyć trochę cashu na GP (pójdę pewnie z kuzynem) a na żużel z tatą do Gdańska ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos tam jeszcze chetny z okolicy na te wyscigi to jak najbardziej moge nagrac, nie widze problemu, tylko ciezko u mnie z czasem ostatnio takze w tym tygodniu niestety odpada spotkanie na chudowie, a w przyslzym nie wiem czy nie bede mial moto u mechanika, czekam tylko na wyplate i sie cos doczekac nie moge Bede tez staral sie na biezaco wrzucac na rapida dla pozostalych osob z lepszymi laczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie osoby, ktore pisza do mnie poprzez PW w sprawie nagrania wyscigow Moto GP chcialem poinformowac, ze nie ma problemu, nagram to bezplatnie, ale chwilowo nie mam po prostu czasu zeby sie z kazdym spotkac, nawet na Chudów nie mam kiedy podjechac. Dlatego odbior osobisty przekladam wstepnie na przyszly tydzien, a jesli ktos chce wysylke poczta to prosze o kontakt przez PW, podam swoj adres i na ten adres prosze o wyslanie koperty zwrotnej ze znaczkiem + ew plyta w pudelku, tak zebym nie musial stac na poczcie, kupowac znaczkow, kopert itd. itp. rowniez jak latwo sie domyslic z braku czasu nie z lenistwa ;) Tak wiec wysylacie do mnie gotowy "zestaw" tak zebym tylko wrzucil do kompa, nagral, do koperty i skrzynki na listy przy okazji. A jesli ktos chce osobiscie, czyli bez zadnych ceregieli z poczta i wysylaniem, to przyszly tydzien bede mial juz luzniejszy i sie mozemy umowic na odbior osobisty plytek dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza walka panowie i panie... mistrzostwo po prostu, koncowka nieprawdopodobna... Lorenzo potwierdzil tylko ze pomimo mlodego wieku jest godnym nastepca doktora, brakuje mu troszke doswiadczenia ale za jakis czas moze jezdzic lepiej od Valentino. Wspaniala jazda, jakby prosta startowa byla dluzsza to by jeszcze Lorenzo łyknął rossiego moim zdaniem. Stoner poprawnie, chyba sie zaczynaja kierowcy Ducati dogadywac z maszynami, wiec pod koniec sezonu moga jeszcze w czolowce namieszac. Kierowcy Suzuki tez niezle jak na ten sezon. Na poczatku ktos wylecial ale nie dali powtorki, wiecie kto to?A teraz odnosnie nagrywania wyscigow - w czwartek bede na chudowie popołudniu/wieczorem (godzina od ustalenia) wiec kto tak jest zainteresowany nagraniem dotychczasowych wyscigow Moto GP niech napisze, ktore go interesuja (bo mi sie juz wszytsko pomieszalo kto co chcial ;) ) i sie spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech żałują Ci z Was, którzy nie oglądali dzisiejszego GP! Ostatnie 3 okrążenia przejdą do historii, tyle nerwów, tyle emocji, Laguna Seca z przed roku to Tour de Pologne z w porównaniu z dzisiejszymi manewrami Rossiego. Gdybym palił szlugi skopciłbym chyba ze sztangę. Rossi Lorenzo i Rossi to bogowie wyścigów motocyklowych.Szacunek dla Stonera, ledwo żywy zszedł z maszyny.A wyleciał Yuki Takahashi, kto wie może Gabor jednak zostanie w królewskiej klasie, życzę mu tego bo jak wiadomo Polak Węgier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie kojarzy z wyścigiem NASCAR z 2003 gdzie walka i emocje były do samej kreski a i długo po wyścigu człowiek nie mógł tego zapomnieć dla tych co by chcieli przeżyć te emocje na ostatnich kolkach to tu jest filmik z 2 ostatnich okrążeń rapidshare.de/files/47532076/cat09.7z.html a jak by ktoś chciał porównać to z tym wyścigiem NASCAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziwne spory tu toczycie ( nudne , nienudne , gp lepsze a moze gorsze ) jak Was to nudzi to moze zainteresujcie sie jakims innym sportem , ale nie powtarzajcie w kolko jedno i to samo .
Jak cie nudzi czytanie tego to moze tu nie wchodz i nie czytaj!!!!!!!Po to jest forum i ten dział zebyśmy se komentowali, i wyrażali swoje opinie.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrząc dzisiaj na kwalifikacje klasy MotoGP myślę że jutro można się spodziewać nerwowego wyścigu. Na szczęście wszyscy cali i zdrowi, ale Nicky Hayden nieźle znokautował Canepe, nawet komentator chyba chciał krzyknąć "o ku$%a!" do mikrofonu
Dla mnie zawsze jest nerwowy wyścig ze względu na typowanie. Ale 4-pak na jutro już się chłodzi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.