Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto Gp - Sezon '09


Mu-H

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widze tematu zwiazanego z Moto GP na forum, a sezon juz przeciez w pelni. Mielismy juz 4 wyscigi, z czego ostatni bardzo ciekawy, glownie za sprawa zmian pogody. W niedziele kolejny wyscig we Włoszech. Makaroniarze stawiaja wszystko na zwyciestwo doktorka, a Wy? Mnie znacznie bardziej podoba sie Lorenzo i mysle ze ma duzy potencjal. Zawiodlem sie w tym sezonie na Ducati, moze jeszcze pokaza pazura, tym bardziej ze teraz jada "u siebie".Jesli kogos by interesowalo mam wszystkie cztery wyscigi wrzucone na rapida nagrane z BBC sport (jeden chyba jest z eurosportu jesli dobrze pamietam). Ja w temacie Moto GP jestem dosc swiezy, wczesniej od wielu lat ogladalem F1 ale ostatnio wieje tam nuda moim zdaniem... Wyscigi motocyklowe wydaja mi sie ciekawsze, bardziej nieprzewidywalne, a walka na torze duzo bardziej agresywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zawsze uważałem że GP jest ciekawsze niż F1, więcej walki, efektownych uślizgów na winklach, no i Doctor ;)ale niestety nie zawsze mam czas oglądać, szczególnie że weekendy najczęściej poza domemteraz mam dekoder z nagrywarką, więc obejrzę w poniedziałeklink klasa MotoGP startuje o 14.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz do F1 nic nie mam, to zawsze juz na 10 kólku śpie... Nudne jak flaki z olejem.Wbrew temu co mowilem na poczatku sezonu, ze Moto GP bedzie nudne w tym roku, to musze to odszczekac i przyznac, ze jest na razie bardzo dobrze jesli chodzi o poziom adrenaliny w czasie wyscigow... Mam nadzieje, ze skonczy sie dominacja jedynie kilku zawodnikow...Niejako sezon zaczyna sie od poczatku, bo patrzac na klasyfikacje generalna, takie ma sie wrazenie A co do Mugello, to mam nadzieje, ze bedzie to wyscig sezonu, poniewaz:1) Doktor bedzie chcial pokazac, ze bedzie sie liczyl.... - to jego tor2) Ducati rowniez na domowym torze pewnie ostro powalczy3) Lorenzo's land?? Czemu by nie? 4) Hondy... Cytujac Stonera: "...to nie takie gów..o jak wszyscy mysleli"5) Marco i reszta ekip... kazdy chce sie pokazacTak wiec mam nadzieje, ze ten weekend dostarczy nam mega emocji...P.S.I do tego jeszcze weekend z WSBK... Zyc nie umierac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas knajpa motocyklowa gdzie bylaby szansa obejrzec wyscig? Ja niestety mam zwykla kablowke i ogladam relacje w necie ale nie zawsze to dziala jak nalezy, ze o jakosci nie wspomne
w zwykłej kablówce też jest Sportklub, pytanie oczywiście od jakiego dostawcy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja... okazalo sie ze mam ten program tyle ze nie byl zaprogramowany w telewizorze... a ja sie morduje z patrzeniem na ten "znaczek pocztowy" na monitorze, jeszcze przy 20fps Choc trzeba przyznac, ze byla to dodatkowa porcja emocji - nigdy nie bylo wiadomo do konca kto jest kto Dzieki za cynk pytlos Miejmy nadzieje, ze nie bedzie padac bo Yamaha jak bylo widac ostatnio nie do konca sobie radzi ze zmianami pogody ;)Ale super, ide patrzec na treningi na 32"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę wszystkie Moto GP oraz WSBK - ładnie na płyteczki no i liścik polecony ... można na PW ;>
Co Ty, w Bytomiu Odrzańskim mieszkasz, ze nie mozna sie spotkac np. na Chudowie i przekazac plytki osobiscie? Narazie sa 4 wyscigi, na plyte wejdzie jeszcze jeden, takze moge Ci to nagrac, sie spikniemy gdzies w okolicy i pogadamy o starych fazerach jak dwóch mężów prawych ;) Po co dawac zarobic zlodziejskiej poczcie jak mozna sie przyjemnie spotkac i poklechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty, w Bytomiu Odrzańskim mieszkasz, ze nie mozna sie spotkac np. na Chudowie i przekazac plytki osobiscie? Narazie sa 4 wyscigi, na plyte wejdzie jeszcze jeden, takze moge Ci to nagrac, sie spikniemy gdzies w okolicy i pogadamy o starych fazerach jak dwóch mężów prawych ;) Po co dawac zarobic zlodziejskiej poczcie jak mozna sie przyjemnie spotkac i poklechac
Tak jest szefie MU - H u - widzialem France - LeMans oraz dzisiaj na DSF Mugello - Włochy - ostatanie 10 lap było w pytke może w ten czwartek jak dam rade, bo potem to System Eliminacji Studentów Jest Aktywowany ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) może w ten czwartek jak dam rade, bo potem to System Eliminacji Studentów Jest Aktywowany ....
powodzenia;pa wyslig był...emocjonujacy do ostatniej sekundy. az sie miło patrzało;]Szkoda tylko Doctora .. no ale... nastepnym razem bedzie first;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty, w Bytomiu Odrzańskim mieszkasz, ze nie mozna sie spotkac np. na Chudowie i przekazac plytki osobiscie? Narazie sa 4 wyscigi, na plyte wejdzie jeszcze jeden, takze moge Ci to nagrac, sie spikniemy gdzies w okolicy i pogadamy o starych fazerach jak dwóch mężów prawych ;) Po co dawac zarobic zlodziejskiej poczcie jak mozna sie przyjemnie spotkac i poklechac
Jesli chcialbys sprzedac plyte z motogp to ja chetnie kupie , nie widzialem w tym sezonie zadnego wyscigu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge nagrac. Wyslijcie do mnie plytke + koperte ze znaczkiem i sprawa zalatwiona
po co tyle ceregieli , podaj na PW nr konta i koszty to zrobie Ci przelew , a jak sie spotkamy 17,06 na torze w Poznaniu ( planuje pojechac ) to postawie browara za fatyge ( oczywiscie jesli nie bedzioesz prowadzil )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge nagrac. Wyslijcie do mnie plytke + koperte ze znaczkiem i sprawa zalatwiona
JA szefa MUHU-MUHU zaprzegne do wypalania , jak się nie wyprze ....co do czwartku to sie jeszcze okaze czy bede bo może coś wyskoczyć, ale to juz na PW będe zalatwiał ...Francja w jednym kawalku na torrencie http://www.mininova.org/tor/2600703
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak wam ale mnie najwiecej emocji dała koncówka 250-tek ostatnie kułko miodzio moto GP cala trojka ktora typowalem byla na podium tylko w innej kolejnosci (46,27,99) a tu zaskoczony bylem spory szok to capirex (moja stajnia), ladnie dawal rade na poczatku wyscigu ale niestety maszyna troche słaba, no i kawa niezle sobie poczyniała teraz trzeba czekac na katalonie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.