Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

To na pewno masz mylne wrażenie.Byłem na Dniu Motocyklisty zarówno 15.07 jak i 22.07 a potem zostawaliśmy na treningi ogólnodostępne. Za pierwszym razem nie było to najlepiej zorganizowane ale za drugiem razem było już o niebo lepiej i można była naprawdę dużo sobie pojeździć i poćwiczyć. W sumie to wyjeżdżało się średnio co 15-20 minut i jeździło po 15 minut. Na torze był w miarę luz. Od 15 jak zaczęły się normalne treningi to było full ludzi i trzeba było naprawdę uważać.Dlatego też stwierdziłem, żeby sobie pojeździć i nauczyć sie czego to ma to sens jechać ale tylko na cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wypożyczałem przyczepę, moto na nią i zazwyczaj wieczorkiem we wtorek wyjeżdżałem, potem małe kimanko w samochodzie na torze, ale można wynająć sobie pokój na torze, a potem od rana jazdy. Powrót po treningach i koło północy w domku. Ale są też mistrzowie którzy jadą na kołach, potem jeżdżą cały dzień po torze i wracają znowu na kołach. Oczywiście dla nich wielkie gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jazde na moto tez się nie piszę - niech się coś stanie na torze i jak bede wracać Przyczepka super sprawa, tylko u mnie jest jeden mały problem - braka haka w samochodzie dlatego chetnie bym sie do kogoś "dorzuciła" w motorkiem
Ja podobnie podchodzę do tego jak Ty, na torze zawsze coś się może wydarzyć. Co do haka to specjalnie zakładałem 3 tyg temu przed pierwszym wyjazdem na tor :-)Jeśli chodzi o miejsce to ostatnio jechałem sam ale na 12.08 wstępnie kumpel z Bielska pisał się na wyjazd i na razie zaklepał miejsce :-( ale mam mi się jeszcze określić czy na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie podchodzę do tego jak Ty, na torze zawsze coś się może wydarzyć. Co do haka to specjalnie zakładałem 3 tyg temu przed pierwszym wyjazdem na tor :-)Jeśli chodzi o miejsce to ostatnio jechałem sam ale na 12.08 wstępnie kumpel z Bielska pisał się na wyjazd i na razie zaklepał miejsce :-( ale mam mi się jeszcze określić czy na 100%
jakby się kolega rozmyślił daj znać - piszę się na to miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach SRT zamierzamy razem z Arkiem pojechac 12.08 na caly dzien.Zgadzam sie z Robinem. Z naszej perspektywy tj. ludzi mieszkajacych dobre 5h godzin jazdy (po nie zawsze dobrych drogah) od toru - wyjazd na caly dzien jest bardziej racjonalny. Niezaleznie czy jedziemy na 3h (od 15 do 18) czy na 10h (od8 do 18) i tak zawsze musimy brac urlop na caly dzien i kulac sie 5h w jedna strone a pozniej na zad. PS Arek rozwazal podpiecie przyczepy na motocykle (2 lub 3 cykle) pod busa jezeli bylby ktos chetny zeby np. pojechac osobowka a sprzety puscic z przyczepa. Pytajcie arka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam busa multivana TDI z hakiem ale skąd wziąć org przyczepe na moto, w sumie mam lawete do przewozu aut i trzeba by ją tylko przystosować do przewozu moto i wtedy by wlazły conajmniej ze cztery,i to by była najtańsza i najoszczędniejsza opcja wyjazdu na tor, A opcja na moto 400km na wprost to po torze nie będzie już na czym jechać bo opona będzie kwadratowa, musimy coś o tym pomyśleć no i bardzo chetnie bym pojechał na tor, sprubować własnych sił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym się pisał na Brno, bo na Poznań mógłbym nie wjechać z moim wydechem, a w ogóle to nie jest już to samo jak 5-6 lat temu kiedy trening trwał bez przerw 3 godziny za 60 zeta. Jak coś to mógłbym załatwić busa na 2-4 maszyny, tylko na paliwo trzeba by się zrzucić... Pozdro
Czesi wpuszczaja na 2 x 20 koszt kazdego wjazdu to cirka 80 zeta. W Poznaniu za 100 masz 3x 20-25 min U Czechow kasa wieksza ale Brno to nie Poznań. Bracia z poludnia maja tor klasy MotoGP i to jeden z najlepiej ocenianych przez zawodnikow w calym cyklu.Chcialbym tam kiedys pojezdzic, ale na moim obecnym i przyszlym poziomie tor w Przezmierowie jest w zupelnosci wystarczajacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegóły jakieś,kiedy za i ile i na ile ?do Brna mam 150km to moge nawet na kołach ale moge i na czyczepie
http://www.automotodrombrno.cz/go/main.asp...=35&langid=drozej, ale na przelomie lipca, sierpnia jak Szwajcarzy organizowali jazdy, to mogels latac caly dzien non stop, zjezdzac kiedy chcesz, napic sie i dalej latac R A J
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.