Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle, dajcie sobie spokój z poznaniem i lećcie na brno, szkoda czasu, kasy i nerwów na ten poznański bałagan.
Duzo w tym prawdy, jednak jest tez pewne ale... Chcodzi o czas ktory mozna przejezdzic na torze. Chociaz z tego co wiem, jadac krocej w Brnie, mozna sie bardziej zmeczyc i nacieszyc jazda niz przez dwa razy wieksza ilosc czasu na Poznaniu...Jest tak Buli??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Choć na poznaniu bylem dawno temu powiem ze i na jednym i na drugim sie zmęczysz, brno jest technicznie bardziej wymagającym torem przez to chyba to on daje więcej frajdy adrenaliny i zmęczenia zarazem, 2 jazdy po 25 minut w odstępie 30 minutowym to jest naprawdę mega wysiłek i juz pod koniec drugich jazd spada koncentracja i zaczyna się popełniać błędy, nie wyobrażam sobie dłuższej jazdy chyba ze ja kondycyjnie taki cienki jestem, i szczerze mówiąc jak dla mnie ma to sens ze można wykupić na osobę tylko 2 razy 25 min, wydaje mi sie ze każdy następny czas to juz by byla strata kasy bo jechało by się na pół gwizdka i czekało kiedy to sie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć na poznaniu bylem dawno temu powiem ze i na jednym i na drugim sie zmęczysz, brno jest technicznie bardziej wymagającym torem przez to chyba to on daje więcej frajdy adrenaliny i zmęczenia zarazem, 2 jazdy po 25 minut w odstępie 30 minutowym to jest naprawdę mega wysiłek i juz pod koniec drugich jazd spada koncentracja i zaczyna się popełniać błędy, nie wyobrażam sobie dłuższej jazdy chyba ze ja kondycyjnie taki cienki jestem, i szczerze mówiąc jak dla mnie ma to sens ze można wykupić na osobę tylko 2 razy 25 min, wydaje mi sie ze każdy następny czas to juz by byla strata kasy bo jechało by się na pół gwizdka i czekało kiedy to sie skończy.
O tym wlasnie pisalem ;) Poznan, wiecej jazdy, ale mniejsze zmeczenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grandys startuje z treningami, a więc już się ruszyło Nie ma jeszcze info o wolnych treningach, ale dla zainteresowanych :http://www.grandysduo.com.pl/treningi2009.htmlZa dwa dni w tym roku wołają 1000 PLN...A z ciekawostek, wyciąg z formularza zgłoszeniowego:Zostalem poinformowany o obowiązującym limicie poziomu głośności motocykla 98 dB/A Dopuszcza się przekroczenie powyższego limitu, do wysokości zgodnej ze świadectwem homologacjidanego modelu motocykla. Zostalem poinformowany także o zakazie uruchamiania motocykli ( w godzinach 18.15-8.00), w celach testów, prób, kontroli itp.. Za każdorazowe naruszenie niniejszego zakazu nałożona będziekara finansowa w wysokości 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.grandysduo.com.pl/treningi2009.htmlZa dwa dni w tym roku wołają 1000 PLN...
Puffff...no euro poszło do góry wyraźnie ale "troche" to dużo... Zostalem poinformowany także o zakazie uruchamiania motocykli ( w godzinach 18.15-8.00), w celach testów, prób, kontroli itp.. Za każdorazowe naruszenie niniejszego zakazu nałożona będziekara finansowa w wysokości 500 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puffff...no euro poszło do góry wyraźnie ale "troche" to dużo...
No a co ma euro do platnosci Grandysom?? Przeciez ani oni nie rozliczaja sie z AW za wynajem toru w euro, ani my nie placimy im w euro za treningi... Grandys wie jak zarabiac pieniadze poprostu i tyle! Wie, ze nie ma w PL konkurencji, wiec probuje sie nachapac ile sie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybiera sie ktos na te treningi Grandysow?
Ja chcialem pojechac ale w bardziej "letnim" terminie bo teraz nie mam czasu na takie "fanaberie". 1000 zł to robi wrażenie!! W ubiegłym roku było chyba 800 wiec roznica nie jest gigantyczna wzrost "tylko" o 25% . Dosyc duzo jak za mozliwosc obcowania z torem i instruktorami + paliwo + dojazd + utrzymanie na miejscu. Slowem impreza Grandysow tylko dla dandysów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co ma euro do platnosci Grandysom?? Przeciez ani oni nie rozliczaja sie z AW za wynajem toru w euro, ani my nie placimy im w euro za treningi...
No tak, ale generalnie Grandys Duo jest firmą handlową, towary kupują za granicą, a treningi organizują niejako przy okazji i pewnie próbują wzrost kursu euro jakoś wyrównać. No i równają do cen europejskich A za zachodnia granicą jeden dzień na torze to zwykle około 150eur.Grandys wie jak zarabiac pieniadze poprostu i tyle! Wie, ze nie ma w PL konkurencji, wiec probuje sie nachapac ile sie da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dajcie sobie spokój z tytmi grandysami, czytaliście całe plany tych traningów?Pierwszy dzień jeździcie 4 razy po 30 min i tylko 2 razy z instruktorami!Drugi dzień tylko 3 razy i to juz po 25 min!Moim zdaniem trzeba spokojnie poczekać na wolne treningi a za 1000zł to niech se sami jeżdżą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dajcie sobie spokój z tytmi grandysami, czytaliście całe plany tych traningów?Pierwszy dzień jeździcie 4 razy po 30 min i tylko 2 razy z instruktorami!Drugi dzień tylko 3 razy i to juz po 25 min!Moim zdaniem trzeba spokojnie poczekać na wolne treningi a za 1000zł to niech se sami jeżdżą!!!
Temu Panu trzeba polać! Chyba czas zaczac zwiedzac tory u naszych sasiadow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dajcie sobie spokój z tytmi grandysami, czytaliście całe plany tych traningów?Pierwszy dzień jeździcie 4 razy po 30 min i tylko 2 razy z instruktorami!Drugi dzień tylko 3 razy i to juz po 25 min!Moim zdaniem trzeba spokojnie poczekać na wolne treningi a za 1000zł to niech se sami jeżdżą!!!
nie wiem jak to czytales ale grupa C w pierwszy dzien piec sesji a w drugi cztery,natomiast grupa B w pierwszy cztery sesje a w drugi dzien piec.To w sumie masz dziewiec sesji obojetnie od grupy.A co do podobnych imprez na innych torach to teraz bedzie tez na Wegrzech na Panoniaring i koszt za jeden dzien to 130euro czyli wychodzi tyle co u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że takie wyjazdy sporo dają, bo jest się chociażby 2 dni pod rząd na torze...poza tym wieczorna imprezka itd Co do ceny, to nie jest to mało...moim zdaniem troszkę przesadzili, ale wiadomo - zarobić trzeba, a chętni i tak się znajdą. Myslę, że warto najpierw poleciec na wolne, chyba, że AW też 2 dniowe latanie zorganizuje tak jak w zeszłym roku i będzie taniej... Poza tym działa przecież już Brno...w każdym bądź razie sezon rozpoczęty i trzeba latać, byle by tylko czas był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia biorac pod uwage jedynie koszt wjazdu to bardziej oplacalne sa wolne. Tyle tylko, ze one odbywaja sie w dni powszednie a grandysy w weekend. Jezeli ktos pracuje od poniedzialku do piatku to wyjazd na 2 dni wolnych treningow do poznania kosztuje dwa dni urlopu, ktory nie zawsze mozna wziac. Poza tym nie wiem jak wyglada jazda z instruktorem, ale mysle ze chociaz raz warto sprobowac zeby ktos kto zna tor ocenil nasza jazde i dal wskazowki. 1000 zł moze faktycznie lepiej zabrac sie na brno z np. bike promotions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia biorac pod uwage jedynie koszt wjazdu to bardziej oplacalne sa wolne. Tyle tylko, ze one odbywaja sie w dni powszednie a grandysy w weekend. Jezeli ktos pracuje od poniedzialku do piatku to wyjazd na 2 dni wolnych treningow do poznania kosztuje dwa dni urlopu, ktory nie zawsze mozna wziac. Poza tym nie wiem jak wyglada jazda z instruktorem, ale mysle ze chociaz raz warto sprobowac zeby ktos kto zna tor ocenil nasza jazde i dal wskazowki. 1000 zł moze faktycznie lepiej zabrac sie na brno z np. bike promotions
Ale te treningi są 29 i 30 a to jest środa i czawrtek Grandysi zawsze mieli te treningi właśnie w środku tygodnia - tak było przez cały poprzedni sezon. AW na weekendy robi jedynie rundy i inne impry zorganizowane pod swoim patronatem - między innymi właśnie ze względu na nibyhałas , a prywatnym ekipom tor na latanie w tygodniu wynajmuje i to w takich godzinach coby ludziskom nie przeszkadzało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te treningi są 29 i 30 a to jest środa i czawrtek Grandysi zawsze mieli te treningi właśnie w środku tygodnia - tak było przez cały poprzedni sezon. AW na weekendy robi jedynie rundy i inne impry zorganizowane pod swoim patronatem - między innymi właśnie ze względu na nibyhałas , a prywatnym ekipom tor na latanie w tygodniu wynajmuje i to w takich godzinach coby ludziskom nie przeszkadzało
sorry fakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto oficjalne info odnośnie wolnych treningów na torze Poznań:"Automobilklub Wielkopolski zawiadamia zawodników sportu motocyklowe, iż w sezonie 2009 doskonalenie jazdy otocyklem odbywać się będzie w środy w godz. od 15.00 do 18.00 począwszy od 06.05.2009 r. (termin może ulec zmianie). "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.