Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja się tak skromnie zapytam, bo chciałbym również zobaczyć jak to wygląda od podszewki, nie śmigam długo i nie na sporcie, ale na FZS , czy jest możliwość po prostu się przejechać na takie treningi i ewentualnie popatrzeć ? , bo o jeździe to raczej nie wpuszczają takich pikusiów jak ja , po za tym trzeba by do jazdy zakupić jakieś owiewki i mega crash pady żeby moto wróciło w jednym kawałku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kombinezon? Masz kask? Masz buty? Masz rekawice? No, to zbieraj du...e i zabieraj sie na tor!!! Nie ma patrzenia, trzeba zapir.....lac. Niewazne jakie masz umiejetnosci, po to jest tor, zeby szkolic je tam.Na torze ludzie jezdza przeroznymi sprzetami, wazne zebys byl bezpiecznie ubrany... Powodzonka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinezon mam, buty mam, kask mam, rękawice mam, moto narazie jest , umiejętności brak . Będziecie się np widzieli w Chudowie przed wyjazdem to bym się dopytał o szczegóły typu ( cena, podstawowe zabezpieczenia moto, opony, przejazd ewentualne kimono ), pozdrawiam i dalej śledzę temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinezon mam, buty mam, kask mam, rękawice mam, moto narazie jest , umiejętności brak . Będziecie się np widzieli w Chudowie przed wyjazdem to bym się dopytał o szczegóły typu ( cena, podstawowe zabezpieczenia moto, opony, przejazd ewentualne kimono ), pozdrawiam i dalej śledzę temat
Cena: z ub roku bylo 60zl za wjazdZabezpiecznie moto: dobrze miec dobrej jakosci crashpady (zipser etc), na poczatku bedziesz jezdzil lajtowo, wiec owiewki zostaw seryjne, nic nie kombinuj.Opony: Jakie masz? W jakim stanie?Przejazd: wyjazd czwartek rano, na 14 jestes tam, do 18 latanie, na 1-2 w nocy jestes w domu (bez noclegu)I nie dygaj wafla, tylko smigaj na tor!! JAk zalapiesz bakcyla, bedziesz chcial wiecej i wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crashpad przy dzwonku na rondzie nic nie dał ... wgniotło bak i przerysowało owiewki ... ( trzeba coś lepszego zarzucić bo bak to kure.... droga inwestycja ), opony mam Dunlop D208 SportMAX - boczki jak nowe, środek powyżej lamelki ( nie doszło jeszcze do ogranicznika ), opony raczej turystyczne, ale 2 składnikowe. A kask nie musi mieć jakiegoś specjalnego atestu na tor ? i ciuszki również ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashpady, to raczej do slizgu sie przydaja, przy high sidzie nic nie pomoze Atest, hmmm, nikt tego nie sprawdza, ale poniewaz jestem zwolennikiem profesjonalnego stroju, to polecam odzienie, ktore nie tylko bedzie sie nazywalo kombinezon, kask itd tylko bedzie spelnialo swoje funkcje.... To ma Cie chronic!!Co do opon, to raczej nie bedzie Ci boczek potrzebny, chyba ze chcesz na kolanie jezdzic, ale bedzie Ci ciezko Tak wiec, moim skromnym zdaniem, mozesz smialo ruszac na Posen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podstawa, tylko czytaj ze zrozumieniem co napisalem. Na pierwszym treningu, opona na boku nie bedzie tknieta, bo po pierwsze nia ma jeszcze umiejetnosci, po drugie moto nie jest to tego stworzone, a po trzecie bedzie sie bal jezdzic w zlozeniach... Proste? Wiec napisalem, ze "raczej nie bedzie potrzebny" wiec where is a problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy raz na torze to Dunlopy D 208 spokojnie wystarczą. FZS em zamkniesz je spokojnie, jak tylko dobrze się rozgrzeją i się rozjeździsz jeżeli chodzi o strój, to wpuszczają także ludzi w tekstylnych, a nawet z ochraniaczami na zwykłych spodniach...widzałem kiedyś kolesia w takich właśnie ochraniaczach na bandycie 1200 i oblatywał 3/4 śmigających (mnie też ) trąc sliderem na ochraniaczach po glebie. Nie wiem jakie miał opony, ale nie sądzę że typowe na tor. Także jak będzie okazja i możliwość to jazda i łooogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kombinezon mam raczej normalny, wiec to chyba nie problem sliderów nie kupiłem jeszcze , kurde ino że to są czwartki ... wiec uczelnia, ale może coś się wykombinuje,,, śledzę wątek i czekam na rozwój sytuacji, kto gdzie i kiedy jedzie może się uda podczepić , a pewnie przed sezonem się jeszcze kogoś uda dopytać jak z paliwem na tym śmiganiu ile kasy to kosztuje taki wypadzik itd itd, na razie pozdrawiam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co chodzą słuchy, to w tym roku treningi maja odbywać się w środy, a nie w czwartki tak jak to bylo do tej pory.Co do paliwa, to zatankuj maszyne do pelna i spokojnie na tym objedziesz caly trening, chociaz oczywiscie 5L kanisterek obowiazkowo musisz miec, chyba ze chcesz marnowac czas i w razie potrzeby wyjezdzac z toru, po to zeby jechac na pobliska stacje Odnosnie kasy, no coz, wjazd 60zl, kilka red bulli , cos do jedzenia, no i paliwo do samochodu na dojazd. To cale koszty.Nie zastanawiaj sie chlopaku juz dluzej, tylko montuj ekipe i jak tylko zaczna sie treningi wal do Poznania. Jak zalapiesz bakcyla, ciezko Ci bedzie sie go pozbyc ;) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć Panowie, dawno tu nie byłem a tu proszę - SRT! Pomysł bardzo mi się podoba, zobaczymy co z tego wyjdzie. Na jazde do Starego Kisielina też się piszę!!! A tak wogóle to od dzisiaj SRT jeździ w kombinezonach 4SR , zgadza się CRAZYFORFUN?
Kto jezdzi to jezdzi ;P Koniecznie Wasza fota w nowych wdziankach musi sie tu pojawic No coz, nowe maszyny, nowe kombiki, wrrr, zapowiada sie diabelski sezon...Zbyszek, jakie modyfikacje zrobiles przy er łance przygotowujac ja na tor???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jezdzi to jezdzi ;P Koniecznie Wasza fota w nowych wdziankach musi sie tu pojawic No coz, nowe maszyny, nowe kombiki, wrrr, zapowiada sie diabelski sezon...Zbyszek, jakie modyfikacje zrobiles przy er łance przygotowujac ja na tor???
No problem fotki będą na pewno!!!Co do modyfikacji to owiewki torowe juz dawno czekaja w garażu, muszę je tylko poobklejać i ew. troche malnąć, przewodziki stalowe i wyświetlacz biegów też czeka na założenie! Tylko ciągle cierpie na brak czasu ponieważ mam w domu małego BIKERA . Ma co prawda dopiero miesiąc ale damy rade!!! Już za parę sezonów weźmie się chłopa w obroty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wogóle to od dzisiaj SRT jeździ w kombinezonach 4SR , zgadza się CRAZYFORFUN?
No zgadza się musimy tyko naszywki jakieś dodać do tych 4sr konkurs na znak graficzny SRT trawa może ma ktoś jakię pomysły??? ze mnie żaen grafik, chyba, że po spoooooooooorej dawce
Tylko ciągle cierpie na brak czasu ponieważ mam w domu małego BIKERA . Ma co prawda dopiero miesiąc ale damy rade!!! Już za parę sezonów weźmie się chłopa w obroty...
chociaż już gratulowałem osobiście ale jeszcze oficjalnie - będzie z niego jedynyny słuszny sportowiec - zawodnik WSBK i tyle w temacie...a Tata będzie za prę sezonów siedział w fotleu z ekipą patrząc jak młody zapier@@@##%$$$** la i popijając to co najlepsze: tylko i wyłącznie wooodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Planowany termin treningów doskonalenia jazdy na Torze Poznań 29-30/04*** Czekamy na podpisanie umowy***W najbliższych dniach powinny ukazać się formularze zgłoszeniowe...To cytat ze strony grandysow...Niestety nie jest to takie pewne, że treningi sie odbeda. Biorac pod uwage zawirowania jakie sa teraz w AW i podejscie Grandsa (czyli $$$$$$$) to ciezko bedzie z podpisaniem umowy...Pozyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a skad ta pewnosc?? BO z tego co wiem, to nie jest to taka pewna sprawa..."Po kilku miesiącach starań, dzięki zaangażowaniu Pana Zbyszko Zalewskiego, Sekretarza Komisji Sportu Motocyklowego na Torze Poznań, otrzymaliśmy w końcu konkretne warunki najmu toru. Dopracowanie szczegółów umowy zajmie nam jeszcze ok. 2 tygodni i mamy nadzieję, że w połowie kwietnia będziemy mogli przedstawić konkretną ofertę Treningów Motocyklowych DVB jakie zostaną zorganizowane przez naszą firmę w lipcu i w sierpniu 2009 na Torze Poznań.Termin majowy zaś, z uwagi na opieszałość Zarządu Toru Poznań i bezpośrednio z niej wynikający brak czasu jaki pozostał nam na organizację, nie dojdzie niestety do skutku. "Wiesz co to zdanie, oznacza w praktyce?? Ano, oznaczo ono nic innego, jak to, ze umowa nie zostala jeszcze podpisana, wiec nic nie jest pewne... Mocno trzymam kciuki, zeby terminy ktore podales wypalily, ale... Do zobaczenia na torze (mam nadzieje) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.