Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

Vader, zgadza sie prawie wszystko. Team to nie od razu WMMP czy inne puchary PZMotu w naszym przypadku. Jesli uda nam sie zorganizowac ekpie, to nie wykluczone, ze w tym roku potrenujemy, a w przyszlym wystartujemy i nie bedziemy sie juz wtedy martwic o organizacje teamu. Ja jestem za tym, zeby zaczac juz powoli myslec o tym co chcemy osiagnac przez stworzenie takiego zespolu, jakie mamy cele i jakie zadania sobie stawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem jakieś logo koszulki itp. to dobry pomysł zawsze to jednoczy ludzi co do teamu to warto zobaczyć ilu jest chętnych i zorganizować pare wypadów na terningi a potem zobaczymy w którą strone to wszystko pójdzie ja chętnie wyskocze na pare treningów natomiast na starty finansowo nie wydole co nie znaczy że nie mogę pomóc do tego zawsze razniej w kilka maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jakieś logo koszulki itp. to dobry pomysł zawsze to jednoczy ludzi co do teamu to warto zobaczyć ilu jest chętnych i zorganizować pare wypadów na terningi a potem zobaczymy w którą strone to wszystko pójdzie ja chętnie wyskocze na pare treningów natomiast na starty finansowo nie wydole co nie znaczy że nie mogę pomóc do tego zawsze razniej w kilka maszyn
Dobre podejscie Trzeba sie gdzies zgadac i spotkac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy planujecie pierwszy wyjazd na tor?Ja bede sie chcial wybrac 14 maja na treningi przed runa mistrzostw.Warto sie tez zastanowic czy nie odwiedzic tego toruhttp://www.wallrav.com/wrc/index.htmltu jest o tyle fajna sprawa ze treningi sa w niedziele wiec nie ma problemu z praca,moze to nie tosamo co poznan ale technike mozna fajnie pocwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy planujecie pierwszy wyjazd na tor?Ja bede sie chcial wybrac 14 maja na treningi przed runa mistrzostw.Warto sie tez zastanowic czy nie odwiedzic tego toruhttp://www.wallrav.com/wrc/index.htmltu jest o tyle fajna sprawa ze treningi sa w niedziele wiec nie ma problemu z praca,moze to nie tosamo co poznan ale technike mozna fajnie pocwiczyc
myśle że pomysł dobry na niedzielny wypad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na kiedy planujecie pierwszy wyjazd na tor?Ja bede sie chcial wybrac 14 maja na treningi przed runa mistrzostw.Warto sie tez zastanowic czy nie odwiedzic tego toruhttp://www.wallrav.com/wrc/index.htmltu jest o tyle fajna sprawa ze treningi sa w niedziele wiec nie ma problemu z praca,moze to nie tosamo co poznan ale technike mozna fajnie pocwiczyc
Plany jak najbardziej idą w dobrym kierunku kolego i myśle że się wybierzemy razem potrenować i Łysego też się namówi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo taka jest prawda, i nie ja tu pajacuje tylko wy . wszyscy sikaja w majty ja zakłądamy team db sie ścigac... a nie biera teog pod uwage że ich sprzety maja po 15 lat ilepiej i nie zrobią nawet 1 kółka bo sie rozpadną . ale to pomijam ... najwiekszym waszym problem że z tych co tu sie udzilaja pojedzi 5% a reszta tylko dużo gada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nic nie pisac, ale nie bede sie powstrzymywal na sile. Kolego, Ty jestes malo reformowalny... Nie znasz nikogo, nie wiesz kto jest kim, kto ma jakie doswiadczenie... Z tego co wiem, wiekszosc osob ktore tutaj pisza, ma, albo jest w trakcie kupowania maszyny, ktorej TY na oczy w zyciu nie widziales, a tor widzialy te osoby czesciej niz Ty swoje jaja! I najlepiej to wypier...aj z tego tematu, albo i z tego forum, bo rzygac sie Toba chce i Twoimi tekstami... Ciebie nikt nie prowokuje, nie obraza, ale Ty to robisz... Adios..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ludziska co jak gdzie i kiedy ??kiedy sie spotykamy bo trza cos uradzic mi jedynie weekendy pasuja bo w tygodniu praca teraz w weekend pogoda ma byc nie bardzo ale moze w nastepna niedziele gdzies podjedziemy i obgadamy co i jak widze ze chtnych przybywa a to cieszy a co to geo drugiego toru to tez dobry pomysl cena bardzo fajna no i weekend do zobaczenia oby w krotce pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.