Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak sie nazywala ta impreze i jakie mniej wiecej koszta? Jeden czy dwa dni?
170 euro na dzien, to organizowali Szwajcarzy, Melvin AG - Guntinastepny tydzien, po gp, 19, 20 sierpnia bedzie pirelli cup, jazdy w grupach, od najwolniejszych do szybkich, tez 170 Euro na dzien, a dla "licencjatów" za dodatkowa oplata na koncu dnia wyscigjazdy od rana, to wyjdzie po 6 jazd, 25 min kazdatych Szwajcarów juz nie ma w grafiku Brna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat coś przycichłjedzie ktos 20-21 do poznania c?????jade saochodem i mam miejsce wolne napewno dla pasazera z miejscem na moto jest kiepsko wyjazd w srode wieczorem spanie w aucie
Ja też będę, ale jadę samochodem z przyczepka prosto spod Lublina i będę na miejscu w czwartek rano. Tak więc do zobaczenia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem śmigałem jednak nie tego sie spodziewałem myslałem ze bedzie jakis instruktor co mnie jakos podszkoli a tu nic tylko dzieki pomocy kolegów cos tam sie podciaglem a efekty takie:2:01 byłem poprostu szybszy niz szybkość )))przytarte kolano prawe (tylko prawe) wydawało mi sie ze z kolanem to wolniej jade ????no i sporo frajdy z jazdy ale za takie pieniadze to 2 razy tzreba sie namyslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem śmigałem jednak nie tego sie spodziewałem myslałem ze bedzie jakis instruktor co mnie jakos podszkoli a tu nic za takie pieniadze to 2 razy tzreba sie namyslac
też tak kiedyś myslałem, nawet jak masz instruktora do dyspozycji to nic ci chujce nie powiedzą co chcesz się dowiedzieć, kręcą tylko tak żebyś przypadkiem za dużo się nie nauczył. Na ostatnim dniu motocyklisty odwalili taką kaszane z samymi jazdami że szkoda gadać- cztery czy pięć sesji po 10 minut a ostatnia trwała 6 minut !!! Przegięcie pały, bo po 15 nie ma juz jak jeżdzić tak jest ciasno. No ale nic nie poradzisz, są chlopaki monopolistami w Polsce. Trzeba jak najszybciej ogarnąć tor poznań i zacząć jeżdzić tylko na brno i tyle, niech się chłopaki sami gonią po poznaniu jak tak traktują klienta A Pawelec zrobił w któryś dzień obiecane zawody dla chętnych ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pawelec zrobił w któryś dzień obiecane zawody dla chętnych ?
Niestety nic takiego nie było.Tak jak dżymol napisał więcej można było dowiedzieć się od kumpli niż od organizatorów, a na pytania jaką pozycje przyjmować chcąc zejść na kolano można było usłyszeć, że na wszystko przyjdzie czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.