Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Lorenzo Z Yamahą Na Kolejny Sezon


karolmoto

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze było by ciekawiej gdyby przeszedł do hondy bardziej było by ciekawiej 3 zespoly yamaha honda ducati ciasno by było w czołowce
ale tylko na Yamasze ma szansę zdobyć tytuł!honda jest blisko tego poziomu,a ducati trudne dla kazde ridera.rossi w następnym sezonie ogłosi co robi dalej...ford czeka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spalem w Brnie w tym samym hotelu co ekipa Lorenza... ich komentarze w poniedzialek rano przy sniadaniu byly baaardzo dosadne na temat Rossiego ;)
Aż ciekaw jestem co mówili. Jakby nie patrzeć to Lorenzo sam się przewrócił.... Ale widać, że rywalizacja w teamie ostra ;) Odbiegając od tematu to może się kiedyś chłopaki spotkamy w jakiejś knajpie w której by można obejrzeć wyścig na żywo Nie wiem czy w CRC w Dąbrowie Górniczej nie dało by rady. Wracając do Jorge to mając szacunek do jego wielkich umiejętności w tak młodym wieku mojej sympatii nie zdobył po tym jak przeszedł do Yamahy i od razu chciał na siłę mieć taką pozycje ja 46. Sam Furosawa kiedyś wspominał, że nie będzie miał na starcie takiej pozycji jak Valentino, który z Jeremym Bridgesem wyciągnęli Yamahę z bagna na szczyt. Jakby nie patrzeć on przyszedł na gotowe i korzysta ze wszystkich dobrodziejstw M1 na które przez lata wcześniej wspomniana dwójka przy współpracy z ludźmi z fabryki ciężko pracowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż ciekaw jestem co mówili. Jakby nie patrzeć to Lorenzo sam się przewrócił.... Ale widać, że rywalizacja w teamie ostra ;)
heh sam sie przewrocil.....na zywo wygladalo to tak....Rossi zajebiscie wystartowal i odszedl wszystkim na maxa... ZA nim ostro lecial Lorenzo...Obaj odstawili resztę stawki na kilkaset metrów(pewnie dlatego ze Yamaha jest najmocniejszym sprzetem), 3ci jechal Pedrosa i znow kilkaset metrów odstępu do reszty ekipy, która leciała sobie spokojnie w grupie.Rossi zrobił kilka okrążeń, upewniając się, że zgubil wszystkich na tyle, że może postarać sie załatwić Lorenzo.niby przypadkiem dał mu się wyprzedzić (mając praktycznie za sobą ekipę o pół okrązenia za plecami i mając do konca kilka kółek) i w momencie, gdy Lorenzo jechał na maxa, Rossi siadł mu na ogonie..Efekt mógl byc tylko jeden: baaardzo doswiadczony w boju the doctor siadl na piety Lorenzowi, ktory musial teraz jechac na maxa (bo w koncu na jednym z zakretow "niby przypadkiem" udalo mi sie wyprzedzic mistrza).. Lorenzo jechal i jechal i jechal i..... nie wytrzymał cisnienia siedzacego mu na tylnej oponie Rossiemu... Za pozno opoznil hamowanie w max zlozeniu i zaliczyl szlifa.....Tak oto Rossi upokorzyl Lorenza i znow wygral... w koncu wiedzial ze Lorenzo jest mlody i nie wytrzyma cisnienia pt. wyprzedzilem mistrza i teraz musze mu odjechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh sam sie przewrocil.....
calkiem prwdopodobna teoria bo nie sztuka jest jechac za kims ( nie dla wszystkich oczywiscie ), sztuka jest umiec prowadzic wyscig zwlaszcza jak ktos siedzi na ogonie , wybierac najlepsze tory jazdy , maksymalnie opozniac hamowania , trzymac max tempo , wytrzymac cisnienie , itd . widac Lorenzo musi sie jeszcze troche uczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Lorenzo bydzie mistrzem świata , zależy ile lat bydzie jeździł VALE
A ja się nie zgodze Lorenzo jest w stanie zdobyc tytuł nawet jak "46" bedzie jezdzic.Ma umiejętności tylko jeszcze zbyt porywczy.... ale wierze w jego umiejętności.edit:Mike jestem za jakims spotkaniem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie vale wiecznie nie będzie najlepszy i do końca życia nie będzie jeździł w GP przyjdzie taki czas że i on podda się młodszym i lepszym. Jak narazie jest mistrzem i jeszcze jakiś czas to potrwa.to jak z tym wspólnym spotkaniem i oglądnięciem jakiegoś GP przy
No trza ustalić, w której knajpie bedzie taka możliwość i zjechać się w jedno z pozostałych do końca sezonu Świąt Matki Boskiej Wyścigowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.