Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sete Gibernau Bez Pracodawcy!


karolmoto

Rekomendowane odpowiedzi

Kibicuję temu gościowi , bo jest dobry. Zniszczyła mu karierę konfrontacja z "gwiazdorem" Rossim ( którego nie cierpię bo jest zwyczajnym bufonem ) , który walczy nie tylko na torze o to by wieść prymat w wyścigach . Mam nadzieję że Sete wypłynie jeszcze na szerokie wody , bo jeździ naprawdę zajebiście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc nie zgodze sie z przedmówcąwidzisz w sporcie albo jesteś najlepszy albo zamiatasz hale po zawodach, Sete tak jeśli się nie mylę naprawdę nie osiągnąl choćby jednego tytułu w znaczącej klasie (moto GP)ktos powie że łatwo jest dopingować najlepszego zawodnika za jakiego uważam Rossiego, ale skądś się bierze jego dominacja, nie sądże że tylko dzięki dobremu sprzętowi jakim się ściga,wg mnie jest zawodnikiem, którego trudno bedzie komukolwiek doścignąć zarówno pod względem popularności jak i umiejętności i sprytu na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Sete. Facet potrafi się ścigać i oby miał jak najwięcej okazji do tego. Przyznam się, że kiedyś też nie lubiłem Rossiego. Wygrywał wszystko. Wiało nudą. Można było "zrzucić" winę na najlepiej przygotowany motocykl, ale...Ale kilka lat temu Rossi przeniósł się do Yamahy i był to wtedy bardzo słaby motocykl. Mimo tego potrafił go tak ustawić i przede wszystkim opanować, żeby móc walczyć o najwyższe trofea. Vale przypomina mi Tomka Golloba. Oni po prostu wiedzą gdzie pojechać najszybciej, co sie dzieje z motocyklem. Są urodzeni do ścigania. To widać w ich jeździe. Pojedynki Rossi reszta świata są zazwyczaj przepiękne. Żeby tylko przypomnieć zeszłoroczne GP na Laguna Seca czy tegoroczny wyścig o GP Katalonii. To nie były zwykłe wyścigi. To był artyzm...Ekstaza jakiej nie doświadcza się za często. I gdyby nie Rossi, jestem przekonany, że nie widywalibyśmy takich akcji... Za to należą mu się wielkie brawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kibicuję temu gościowi , bo jest dobry. Zniszczyła mu karierę konfrontacja z "gwiazdorem" Rossim ( którego nie cierpię bo jest zwyczajnym bufonem ) , który walczy nie tylko na torze o to by wieść prymat w wyścigach . Mam nadzieję że Sete wypłynie jeszcze na szerokie wody , bo jeździ naprawdę zajebiście .
to znaczy ze jest lepszy od Rossiego , ale wszyscy sie na niego uwzieli ?ja tam nie wiem kto zkim "walczt" poza torem na piwo z nimi nie chodze , wazne jest to co kto reprezentuje na torze , a tam krol jest tylko jeden !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi jest teraz jak Bożyszcze, kto był we Włoszech ten wie jak to wygląda. Kiedyś był Giacomo Agostini, Eddie Lawson, Kenny Roberts, Michael Doohan i inni wielcy (choć moim skromnym zdaniem każdy z zawodników który startuje w SBK czy MotoGP to już nadczłowiek). Jak wygrał Stoner wszyscy piali że to koniec "Doktora", jak się stało wszyscy widzą. Co do Sete jest sympatyczny i jeździ lepiej niż ktokolwiek z forumowiczów. Nazywanie Rossiego "bufonem" jest moim zdaniem nie fair. Facet osiągnął naprawdę wiele a nie jest w połowie tak zmanierowany jak "wielka gwiazda" Hayden czy z innej bajki Hamilton.Życzę Sete żeby znalazł team a wszystkim fanom ścigania jak najwięcej emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vale nie ma drugiego takiego i nie będzie fakt nie do obalenia -czy jest "Bufonem" ja tego nie zauważyłem a że chłop umi sie bawić z tego że jest "Naj" no torze nie oznacza że jest "Bufonem". Co do Sete facet jest strasznym nerwusem widziałem to na własne oczy i to właśnie mu przeszkadza a ma chłop talent.Kibicuje wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.