Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motogp - Losail 2009


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

Dorna wpadla na super pomysl nie podpisujac umowy na transmisje z EuroSportem twierdząc ze transmisje tym kanalem nie są ogolnodostępne -chcieli polepszyć ,udostępnić "niby" wszystkim wyścigi a wyszlo do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! By ich H*J ścisnąl!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorna wpadla na super pomysl nie podpisujac umowy na transmisje z EuroSportem twierdząc ze transmisje tym kanalem nie są ogolnodostępne -chcieli polepszyć ,udostępnić "niby" wszystkim wyścigi a wyszlo do dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! By ich H*J ścisnąl!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na Sportklubie tez jest ok ,obraz może gorszy niż Eurosport HD ale za to komentarz na poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Panowie wrazenia po wczorajszych niestety tylko dwoch z trzech wyscigach?
Panie przeciez tez ogladają...;) Wiec dlaczego tylko "panowie" ??Podobała mi się walka w srodku i na końcu stawki, wcale nie było przerażająco nudno. Owszem, bywało. ale od razu starali sie przepuszczać na tych co "coś" działali na zakretach.Ogólnie wyścig dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sportklubie tez jest ok ,obraz może gorszy niż Eurosport HD ale za to komentarz na poziomie.
moze i Badziak komentuje na poziomie ale ten drugi pan raczej reprezentuje sredni poziom...ogladam wyscigi naprawde od dawna i wiem to i owo ale "mick" czesto sie "myli" i zdarza mu sie opowiadac glupoty..a tak na marginesie na moje pytanie nie odpowiedzieli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i Badziak komentuje na poziomie ale ten drugi pan raczej reprezentuje sredni poziom...ogladam wyscigi naprawde od dawna i wiem to i owo ale "mick" czesto sie "myli" i zdarza mu sie opowiadac glupoty..a tak na marginesie na moje pytanie nie odpowiedzieli...
Mick to jest jedyna osoba w Polsce posiadająca wiedzę na temat świata wyścigów, zarówno w kwestii spraw technicznych, organizacji jak i samych zawodników, o której ani Tobie, ani mnie się nie śniło...komentowanie na żywo nie jest prostą sprawą, a koleś jest dziennikarzem sportowym i w komentowaniu to jego pierwsze kroki, także i tak szacun, że się za to wziął... Połączenie Micka - który przeprowadził wywiady chyba z każdym zawodnikiem Motogp i innch serii, jest nemalże na każdej rundzie od kilku lat i ma łeb nie od parady z doświadczenem wyścigowym Badziaka, kóry potrfi wczuć się w zawodnika bo sam startuje jest strzałem w 10 Oglądasz WSBK? Panowie na Eurosporcie zarówno Motogp w poprzednich latach i teraz WSBK komentują jak pielgrzymkę do Częstochowy i to bynajmniej nie motocyklową Także moim (i nie tylko moim) zdaniem, komentarz na Sportklubie jest na wysokim poziomie i merytorycznym i formalnym. Chłopaki na pewno się jeszcze wyrobią w kwestii błędów, a jak masz jakieś uwagi to pisz na forum na stronie motogp.pl. Jest temat dotyczący komentatorów w którym udziela się Mick...jak zgłosisz uzasadnione pretensje, to na pewno coś odpowie. A tymaczasem do Motegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie przeciez tez ogladają...;) Wiec dlaczego tylko "panowie" ??Podobała mi się walka w srodku i na końcu stawki, wcale nie było przerażająco nudno. Owszem, bywało. ale od razu starali sie przepuszczać na tych co "coś" działali na zakretach.Ogólnie wyścig dobry.
No, masz racje, i przepraszam w tym miejscu wszystkie Panie ktorej ogladaja wyscigi, w tym również moją Martę , która zna już prawie wszystkich zawodnikow MotoGP i WSBK i jak sama mówi, lubi ogladac wyscigi motocyklowe
moze i Badziak komentuje na poziomie ale ten drugi pan raczej reprezentuje sredni poziom...ogladam wyscigi naprawde od dawna i wiem to i owo ale "mick" czesto sie "myli" i zdarza mu sie opowiadac glupoty..a tak na marginesie na moje pytanie nie odpowiedzieli...
Oj chlopie, żebyś Ty miał chociaz 1% wiedzy na temat wyscigow którą posiada Mick, to nie odezwałbym się słowem... Opowiadać głupoty? Głupoty to Ty tutaj gadasz i tyle.. Masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, masz racje, i przepraszam w tym miejscu wszystkie Panie ktorej ogladaja wyscigi, w tym również moją Martę , która zna już prawie wszystkich zawodnikow MotoGP i WSBK i jak sama mówi, lubi ogladac wyscigi motocyklowe Oj chlopie, żebyś Ty miał chociaz 1% wiedzy na temat wyscigow którą posiada Mick, to nie odezwałbym się słowem... Opowiadać głupoty? Głupoty to Ty tutaj gadasz i tyle.. Masakra...
no w zasadzie masz racje... co ja tam wiem, MOTÓR kupilem se fczoraj a tjunet tiwi dostalem w prezencie....Panowie... szkoda słow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w zasadzie masz racje... co ja tam wiem, MOTÓR kupilem se fczoraj a tjunet tiwi dostalem w prezencie....Panowie... szkoda słow...
Nikt nie kwestionuje Twojego "stazu" w ogladaniu MotoGP, czy tez kibicowaniu temu sportowi, ale skoro uwazasz ze komentarz Micka i jego merytoryczna wiedza jest znikomu, to mam propozcyje. Moze uda mi sie zaprosic tutaj Micka i wymienicie kilka pytan na temat wyscigow motocyklowych, wtedy okaze sie, czy tak jak pisales gosc opowiada glupoty, czy poprostu wiedza ktora posiadasz jest na tyle skąpa, że nie pozwala Ci obiektywnie ocenic jego pracy jako komentatora sportowego. A jesli masz racje mowiac ze Mick gada glupoty (oczywiscie jest taka mozliwosc), to podaj prosze konkretne przyklady tego. Moze wtedy bedzie latwiej ocenic prace nowych polskich komentatorow MotoGP Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.