Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

F1 - Gp Australii


dudek17

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Właśnie skończyłem oglądać F1. Nie wiem jak Wy ale ja jestem cholernie rozżalony! 2 okrążenia do mety... Naprawde pięknie pojechał, sądzę że mógł łyknąć nawet i Buttona. Możliwe że było w tym trochę jego winy że za mało miejsca zostawił Vettelowi(którego też trochę szkoda). Z drugiej strony ciesze sie że nie odpuścił i walczył o zwycięstwo do końca a nie żeby dowieźć punkty.Nie mogę się doczekać następnego wyścigu.A jakie jest Wasze zdanie ? Kto kibicował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze szkoda... chcial chlopak dobrze dla siebie i zespolu, a wszylo jak wyszlo . No ale i tak pieknie pojechal, ladne czasy krecil w koncowce. Jeszcze jak stracil ten spojler to myslalem ze wytrwa do konca bez zadnych zjazdow... i bedzie 2-gi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sport. Trzeba wyprzedzac a jak sie wyprzedza to rozne rzeczy sie zdarzaja. W tamtym sezonie o ile pamietam w Assen, Carlos Checa jadacy jak w transie (zaczal wyprzedzac wszystkich z rewalacyjnym tempem) podczas proby wyprzedzania na ostatnikm kolku podcial Maxa Neukirchnera jadacego wtedy swoj najlepszy wysig w zyciu (2 pozycja) i obaj poszli w piach. Szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie 3 koła do mety.. mógł przewidzieć, że opony Vettela już bedą na tyle zużyte ze wpadnie w poślizg.. ale z drugiej strony..Ekipy BMW i Ferrari ogolnie mialy pecha. Szacunek dla Hamiltona, który z końca stawki przyjechal na 4 miejscu ;) no i oczywiście dla Brawn GP. Ciekawą sprawą jest, że Robert jechał bez KERS i tak dobrze utrzymywał się w stawce ;)No nic.. za tydzień kolejny wyścig. Będzie ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie moge strawić tego hamiltona z tatusiem u boku wygladąda to wręcz śmiesznie, przed startem przy bolidzie pewnie mu mleko podawał przez smoczek, ja pierdziele coza ciota.A robercik jak zwykle walczył i prawie sie udało, bo wszyscy wiemy jak było , niefart, bo to taki sport , nie można liczyć ,że sie uda puźniej wyprzedzić, tylko walczyć, i jak jest okazja wyprzedzać, wszystko albo nic. A fetela nie ma co żałować bo to jego wina że sie rozbili,miałsie pogodzić z tym,że zostanie wyprzedzony, bo mu sie opony skończyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert świetnie jechał w końcówce i zdecydowanie należało mu się drugie (w chwili kolizji był pół bolidu przed vettelem - wina niemca) a może nawet pierwsze miejsce, chociaż w odrobienie strat do JANKA GUZIKA nie bardzo wierzyłem.Mimo wszystko szkoda obu zawodników.Z niecierpliwością czekam na gp Malezji i 3mam kciuki aby właśnie na "domowym" (dla Petronas) wyścigu skopał tyłki nawet tegorocznej rewelacji jaką jest BRAWN GP.Byle do kolejnego GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara dla Vettela za spowodowanie kolizji(Źródło) - 10 miejsc na starcie w Malezji i 50k$ dla zespołu za to, że kazali mu jechać bez koła stwarzając przy tym zagrożenie. Kubica po wyścigu wyraźnie powiedział, że była realna szansa na walkę z Buttonem o zwycięstwo, a Theissen w innym wywiadzie wypowiadał się, że oni byli pewni tego, że Kubica jedzie po zwycięstwo. Szkoda bo tradycyjnie Australia bez punktów a walka na ostatnich zakrętach o zwycięstwo też zapewne była by super nie zależnie od jej wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo oglądałem, tyle czasu czekałem na ten pierwszy wyścig. Było dobrze, myślę, że niedosyt by był gdyby Kubicy nie udało się wyprzedzić Vettela, a tak to była walka, Robert pokazał że walczy, że jest szybki. To wszystko dobrze nastraja przed wyścigiem za tydzień. Szkoda tylko, że Trulli musiał oddać trzecie miejsce Hamiltonowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z najpiękniejszych sportów .Co do wyscigu, to napisze tylko o Robciu bo to forum motocyklowe:), miał swietne tempo zwlaszcza na twardych byl o niebo szybszy, świetna strategia teamu, krotki pierwszy stint na miękkich i później dwa swietne wyjazdy na twardych, gdyby nie ten małolat (tak na marginesie to na starcie tez przyblokowal Roberta moim zdaniem niewłaściwie- dwa razy zmienił linie) było by chyba zwyciestwo. Vettel musi sie jeszcze duzo uczyc jest szybki ale ma goraca glowe. BTW to nie byl zaden uslizg on porostu nie wytrzymał presji był juz za Kubicą, i nie powinien tak pojechac.Brałny są bardzo szybkie, mają Rosa ale nie mają kasy sezon bedzie bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kary pieniezne w F1 sa troche smieszne... na rok 2007 budzet BMW Sauber wynosil 355mln $ podejzewam, ze w przypadku innych teamow jest podobnie. Czy sedziowie mysla, ze kara 10 czy 50k $ jest w stanie ich w ogole ruszyc? Taki pic na wode, zeby bylo... mniej wiecej jak mandat za przekroczenie predkosci facetowi ktory jezdzi nowa S-klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 to straszna chała , patrza bo Robert jeździ ... a ogólnie wieje nudą - jeżdżą 2 godz i nic się nie dzieje . W czasie dzisiejszego wyścigu jeszcze neta kuknołem ...Wola WSBK i MOTO GP
Dokładnie. Wczorajszy oficjalny test MotoGP w Jerez był dużo ciekawszy niż cała F1 do kupy wzięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś ten sport wieje nudą to po co go oglądacie a tym bardziej się o nim wypowiadacie ? Szkoda Roberta, mam nadzieje że w kolejnym wyścigu mu się powiedzie. Zaczyna się coraz bardziej interesująca rywalizacja. Ciekawe czy Brawn GP sporo namiesza w tym sezonie, jestem pod wrażeniem ale co dalej będzie to się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś ten sport wieje nudą to po co go oglądacie a tym bardziej się o nim wypowiadacie ? Szkoda Roberta, mam nadzieje że w kolejnym wyścigu mu się powiedzie. Zaczyna się coraz bardziej interesująca rywalizacja. Ciekawe czy Brawn GP sporo namiesza w tym sezonie, jestem pod wrażeniem ale co dalej będzie to się okaże
Pierwsze zdanie brzmi jakby wypowiedział je HITLER , gdzie wolność słowa kolego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.