Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kto Zostanie Mistrzem Swiata Moto Gp


WojtekA4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam wlasnie Stonera lubie i moj glos poszedl na niego. Ewentualnie tytul moglby zdobyc Lorenzo. Rossi... Król bez dwóch zdań, ale troche mnie drazni jego pewnosc siebie... CO do zyczen zwiazanych z MotogGP to chcialbym za kazdym razem ogladac tyle walki co na Laguna Seca w zeszlym roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vale46 ;) I tu raczej nie ma po co więcej się rozpisywać. Natomiast Dani będzie w środku stawki, a już na pewno będzie oglądał plecy swojego nowego partnera Dovizioso hehe... Hayden , chociaż bardzo mu kibicuje, może zostać drugim Melandrim. Lorenzo ma wiele talentu i jeżeli nie będzie się tak rozbijał to po odejściu Rossiego zajmie jego miejsce, a kto wie może go kiedyś zdetronizuje? Stoner jest dla mnie zagadką, pewne jest to że będzie walczył o odzyskanie tytułu, ale jego szanse w dużej mierze zależą od postawy teamu. Jeżeli Ducati będzie silne to i Stoner nie będzie miał problemów z nawiązaniem walki z czołówka. Po ostatnich testach wysoko plasował się staruszek Loris Capirossi, kto wie może namiesza na pudle w sezonie?Ja oczywiście cały sezon trzymam kciuki za dobrą postawę Colina i za całą Yamahę Tech3!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na Rossiego. ;) Pomimo tego o tytuł mogą walczyć Stoner czy Pedrosa. Pytanie kto wygra? Myślę, że Rossi chociaż po cichu mam nadzieje na Lorenzo. Chłopak również potrafi na torze pokazać jak się jeździ. Ale i tak jak rok temu ja pozostaje wiernie przy Formule 1 i Kubicy! Dostali nowe bolidy. Kto wie może zostanie mistrzem w tym roku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rossi. Mysle, ze Pedrosa bedzie mial slaby poczatek i straci sporo pkt przez rehabilitacje. Jak zwykle najgrozniejszy bedzie pewnie Stoner ale po cichu licze na Capirossiego bo mial dobre wyniki w testach. Fajnie by bylo jakby Davi, Lorenzo i Melandri tez troche namieszali ale czy Vale im na to pozwoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.