Jump to content
Sign in to follow this  
WojtekA4

Kto Zostanie Mistrzem Swiata Moto Gp

Recommended Posts

Nie lubię Stonera więc mój głos poszedł na Rossiego. Dla mnie zawodnicy na których w tym roku warto zwrócić szczególna uwagę to Andrea Dovizioso, Nicky Hayden i jeszcze jestem ciekawy co Sete Gibernau pokaże ;)

A ja tam wlasnie Stonera lubie i moj glos poszedl na niego. Ewentualnie tytul moglby zdobyc Lorenzo. Rossi... Król bez dwóch zdań, ale troche mnie drazni jego pewnosc siebie... CO do zyczen zwiazanych z MotogGP to chcialbym za kazdym razem ogladac tyle walki co na Laguna Seca w zeszlym roku..

A ja tam jestem wierny, już teraz chyba można powiedzieć, "starej szkole" Dla Vale najlepszego z okazji 30 stki no i oczywiście następnych tytułów, coby Agostiniego przegonił, choć dla mnie i tak 46 już jest legendą,,,

Vale46 ;) I tu raczej nie ma po co więcej się rozpisywać. Natomiast Dani będzie w środku stawki, a już na pewno będzie oglądał plecy swojego nowego partnera Dovizioso hehe... Hayden , chociaż bardzo mu kibicuje, może zostać drugim Melandrim. Lorenzo ma wiele talentu i jeżeli nie będzie się tak rozbijał to po odejściu Rossiego zajmie jego miejsce, a kto wie może go kiedyś zdetronizuje? Stoner jest dla mnie zagadką, pewne jest to że będzie walczył o odzyskanie tytułu, ale jego szanse w dużej mierze zależą od postawy teamu. Jeżeli Ducati będzie silne to i Stoner nie będzie miał problemów z nawiązaniem walki z czołówka. Po ostatnich testach wysoko plasował się staruszek Loris Capirossi, kto wie może namiesza na pudle w sezonie?Ja oczywiście cały sezon trzymam kciuki za dobrą postawę Colina i za całą Yamahę Tech3!

Stawiam na Stonera, i cicho w niego wierzę, tak samo myślę że po niejako spadku formy do gry wróci Nicky Hayden który od tego sezonu będzie jeździł w barwach Ducati.Nie można również zapomnieć o Pedrosie.A Rossi ... to Rossi

Dla mnie n jest ważne kto wygra ale jak walczy i chciałbym żeby przetasowanie wśród zawodników odbywało sie do końca sezonu i nie tylko pomiędzy vale i Stonerem.Czas pokarze kto wygra i kto bedzie miał więcej szczęścia

Poszło na Rossiego. ;) Pomimo tego o tytuł mogą walczyć Stoner czy Pedrosa. Pytanie kto wygra? Myślę, że Rossi chociaż po cichu mam nadzieje na Lorenzo. Chłopak również potrafi na torze pokazać jak się jeździ. Ale i tak jak rok temu ja pozostaje wiernie przy Formule 1 i Kubicy! Dostali nowe bolidy. Kto wie może zostanie mistrzem w tym roku. ;)

Rossi. Mysle, ze Pedrosa bedzie mial slaby poczatek i straci sporo pkt przez rehabilitacje. Jak zwykle najgrozniejszy bedzie pewnie Stoner ale po cichu licze na Capirossiego bo mial dobre wyniki w testach. Fajnie by bylo jakby Davi, Lorenzo i Melandri tez troche namieszali ale czy Vale im na to pozwoli?