Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Radio Zet


szwagier

Rekomendowane odpowiedzi

Taka prawda zauważyłem że w tam tym roku przyszedł taki bum na motocykle, i było jak było, w tym roku jest jeszcze więcej maszyn nie zawsze odpowiednich pod dupy kierujących ale tego nie zmienimy. A że 10 motobraci już z nami nie ma to... no niestety na tym się nie skończy. Taka prawda i nie wiadomo czy nas to nie dopadnie. Pozostaje nam myślenie o tych poległych ale wątpie żeby ktokolwiek z was o nich myślał gdy siedzi na maszynie. PozdRR \m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opiniach jakie się czyta pod artykułami można się domyślać że "wojna" między motocyklistami a samochodami powoli traci na sile. W dodatku coraz więcej widzę kolegów motocyklistów którzy kulturalnie a więc i bezpieczniej jeżdżą. Jest także coraz więcej kampanii reklamowych, aktualności, apelów.Z racji tego ośmielę się stwierdzić że trend, wyrażający rosnący stosunek zarejestrowanych motocykli do wypadków z udziałem motocyklistów, będzie malał. Obym się nie mylił.Jest jeszcze jedna zależność która na to wpływa. Starzy wyjadacze powinni pokazywać młodym jak się powinno jeździć, a nie inponować jeden drugiemu. Wówczas fala młodych gniewnych nabywających motocykle, żądnych adrenaliny, wychowanych na motocyklowych filmach z youtube, znacznie spadnie na rzecz ludzi ze "zdrową" pasją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diobol:problem w tym ze niewielu potrafi zarzucic wyglupianie przed kolegami, a jak zobacza ze ktos smiga na kole to oni tez chca i koniec. Analogicznie jest przy wyjazdach. Czesto jedzie sie na 100% swoich mozliwosci zapominajac o tym ze dla kolegi z tylu to moze juz byc 150% jego mozliwosci a mimo to stara sie nie odpasc. Myslec powinien kazdy. I ten "stary wyjadacz" i ten "nowicjusz". 150 czy 200 koni mechanicznych z myslenia nie zwalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrole są i to częste, odczułem to wczoraj na własnej skórze. Ledwo wyjechałem ze stacji już mnie Panowie zatrzymali, rzekomy powód jazda na światłach drogowych w dzień (buła godzina 15-16.Na szczęście skończyło się na pouczeniu ;) Zaraz za mną zatrzymali następnego Monite na BMW z Dąbrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz więcej motocykli, to coraz wiecej wypadków będzie.A kontrole, jak będą robić to co Manka mówiła jestem za,moze przynajmniej troszkę ludzi bez uprawnień zniknie.ps.a co poniektórzy jak beda dalej na A1 robic se wyścigi i z takimi szybkościami latać to tez w końcu sie ktoś wysypie...rozumiem troszkę maszynę przedmuchać,ale to tam jest masakra.No i tez chyba dopóki policja nie zacznie tam jeździć to beda wyścigi.Zycze wszystkim przyczepności i tego bym nie musiał tam podjeżdżać po szlifie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.