Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice Jankego


marek64

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś około godz 15 w Piotrowicach miał miejsce wypadek. Stary chłop w białym lanosie wymusił pierwszeństwa na Kawasaki (zielone). Moto na bank jechał przepisowo a zapytany chłop czy widzi co zrobił mówi "jo go nie widzioł".... Kierowca przytomny myślę że oprócz poobijanych gnatów nic mu nie będzie (noga dobrze popuchnięta). Niestety moto wyglądało znacznie gorzej...Zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypadku brał udział Sebastian T_ _ _ecki poruszający się na kawasaki?Jaki był przebieg tego wypadku?Ja miałem wrażenie, że lanos chciał skręcić w ul.Tyską, a motocyklista próbował go jeszcze wyprzedzić i wpakował się w drzwi w drzwi kierowcy lanosa.Nie wiem tylko dlaczego wgnieciona była TYLKO dolna część drzwi .Kim była panna, która przyjechała Hummer'em na miejsce zdarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wypadku brał udział Sebastian T_ _ _ecki poruszający się na kawasaki?Jaki był przebieg tego wypadku?Ja miałem wrażenie, że lanos chciał skręcić w ul.Tyską, a motocyklista próbował go jeszcze wyprzedzić i wpakował się w drzwi w drzwi kierowcy lanosa.Nie wiem tylko dlaczego wgnieciona była TYLKO dolna część drzwi .Kim była panna, która przyjechała Hummer'em na miejsce zdarzenia?
A coś ty za jeden wogóle? Myślisz że ktoś ci odpowie po tym jak napisałeś swojego dziewiczego posta pytającego i znikniesz tak szybko jak się pojawiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Sebastian T. bedzie chcial poopowiadac o swim wypadku to wpadnie i opowie.
Cześć wszystkimGodzina 14:50 ładna pogoda, miałem jechać autem kawałek do sklepu na Jankego ale pomyslałem, że fajnie by było odpalić sztukę pierwszy raz w tym sezonie. Ubralem kachol i skórę ( na szczęśćie ) i pojechałem. Na wysokości ul. Tyskiej z prawej str. (przecznica od pitzzerni) zobaczylem gościa w lanosie z otwartą szybą, na budziku miałem ok. 50km/h więc zauważyłem że się zatrzymał, kiedy byłem 10 m od niego wyjechał. Nie było szans, ślizg pod auto i dzwon. Wszystko byłoby prawie dobrze gdyby koleś z lanosa usłyszał mój krzyk: "stój!!! "i nieprzejechał by mi po prawej nodze. Skończyło się na stłuczeniu klatki piersiowej, dużym krwiaku na nodze i paru zadrapaniach. Boli jak cholera ale żyje, wypis ze szpitala w poniedziałek. Szkoda mi sprzęta mam nadzieję żę da się poskładaćDzięki za życzenia powrotu do zdrowiaSebastianMam nadzieję żę ta przygoda nie zniechęci mnie do jazdy na motocyklu. Uważajcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję żę ta przygoda nie zniechęci mnie do jazdy na motocyklu. Uważajcie.
Eno chłopie ! lanosy to umierająca marka ! za parę lat bedziesz je mógł zobaczyć tylko na szrocieGłowa do góry ! 3majsie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... niezly poczatek sezonu ;/ dzisiaj ok. 17.45 jechalem puszka do Tych ... kawalek za zjazdem z autostrady minalem wypadek .... policja, laweta, motocykl w glebokim rowie ( ponad metr od poziomu jezdni ... ) ... oby tylko to sie skonczylo tak jak w twoim wypadku bo wygladalo powaznie ...Szybkiego powrotu do zdrowia a moto się naprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.