Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Idzie Sezon


DANVIELD

Rekomendowane odpowiedzi

No trzeba uważac i to szczególnie na poczatku sezonu kiedy przyjdzie pierwszy obiaw wiosny i masa ludu wyjeżdza na moto. Włosy się jeżą że już od pierwszego dnia słychać na lepszych odcinkach dróg pałowanie i latanie na gumie. Przecież co jak co ale umiejętności jazdy na motocyklu po zimie trzeba obudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem filmik utrwalający widok po zderzeniu Hayabusy z ciężarówką. Widok kawałka nogi wystającego z buta motocyklowego utkwił mi w pamięci na dobre...Co najlepsze, to z tyłu ciężarówki był wielki napis "JESUS" - wydał wyrok ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie zeszły rok jaki był wysyp? Tylko nadeszły pierwsze ciepłe dni to w tym temacie az roiło sie od nowych postów o wypadkach.. wielu smiertelnych! Pamiętac nalezy że drogi przynajmniej do wakacji bedą przedstawiały dziurawy i piaszczysty obraz nędzy i rozpaczy!Oby pierwszy miesiąc sezonu nie przyniusł tylu wypadków co w zeszłym sezonie.http://img185.imageshack.us/img185/9356/plakatnh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie. Nikomu źle nie życzę, ale tak, to już jest, że na forum większość święta. Jak przychodzi, co do czego, to na ulicach same pociski po 200 i więcej latają, a kto wolniejszy, to leszcz.Tobie Danvield też pokory życzę, bo doskonale pamiętam, jak się chwaliłeś, jak to nie jeździsz i jak to z CBRki nie wyciszkasz ostatnich potów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie Danvield też pokory życzę, bo doskonale pamiętam, jak się chwaliłeś, jak to nie jeździsz i jak to z CBRki nie wyciszkasz ostatnich potów
To juz temat dawno zamknięty i wiąża sie z tym konkretne przemyslenia.tak więc pewnie moje wnioski złożyły sie na założenie tego tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat! Rozwaznie to trzeba jezdzic caly sezon a nie tylko na wiosne. Licho nigdy nie spi! Moje osobiste wnioski sa takie, ze im wolniej tym lepiej - wieksze szanse wyhamowac/ominac. Tym bardziej w miescie, zeby nie bylo a zaraz potem ... Pozniej juz nie bedzie wazne czy jestes kozakiem czy leszczem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że chodzi Ci o tandetne, 'bardzo' głębokie motocyklowe przesłania typu 'kiedy siadam na motocykl to nie obchodzi mnie czy z niego zejdę', 'jeśli zginę to w przekonaniu że robiłem to co kochałem' Pamiętajcie dawcy że... odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie dawcy że... odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale
To dopiero jest tandetny tekst, bardziej tandetny od tych wyżej wymienionych. Niby czemu ostrożni są gorsi? Bo zwolnią na skrzyżowaniu z 200 do 50-ciu ? Gdyby przejechali przez skrzyżowanie 200 to byliby lepsi bo odważniejsi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero jest tandetny tekst, bardziej tandetny od tych wyżej wymienionych. Niby czemu ostrożni są gorsi? Bo zwolnią na skrzyżowaniu z 200 do 50-ciu ? Gdyby przejechali przez skrzyżowanie 200 to byliby lepsi bo odważniejsi?
Liczę że wyczułeś ironię w moim poście ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.