Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice - Bagienna -wypadek


ilonkos

Rekomendowane odpowiedzi

Policjanci ustalają okoliczości tragicznego wypadku, do którego doszło na ulicy Bagiennej w Katowicach. Dwaj mężczyźni zginęli po tym, jak ich rozpędzony motocykluderzył w bariery.Wczoraj około 19.00 oficer dyżurny katowickiej policji przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Bagiennej.Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzki jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery. Kierowca motocykla i jego pasażerzginęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może mi skoczycie teraz do gardła ale mnie jakoś specjalnie nie jest ich szkoda. Moim zdaniem na własne życzenie.
Mnie szkoda... A jeszcze bardziej mi szkoda ich rodzin...Zaje***ste święta przed nimi... A że na własne życzenie to pewnie tak...Dziur tam w cholerę...Na nawet suchym asfalcie jeszcze kupa syfu po zimie...Jeszcze kilka dobrych, mocnych deszczy będzie to spłukiwać...A chcicę na wyszalenie się w pierwszym dniu jak się wyjedzie po zimie to trzeba umieć powstrzymać...A młodość tak jak ma swoje prawa to i ma swoją niezmierzoną głupotę i totalne poczucie nieśmiertelności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na własne życzenie.
Jak można napisać,że ktoś ginie na własne zyczenie???? Ciekawe czy powiedziałbyś jego matce "Pani syn zginął na własne zyczenie" kazdy z nas moze popełnić błąd, każdy z nas może się zapomnieć i wtedy ktos na forum napisze zginął na własne zyczenie :| Jak na śmierć można reagować tak obojętnie?Kondolencje dla rodziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na własne oczy widziałem skutki wypadku. Wiec tak mialo to miejsce na drodze z k-ce w kierunku mysłowic. OK 50-100 m przed drugim zjazdem na zawodzie (tbsy, petla trwajowa etc). Niewiem jak to wygladalo dokladnie ale byly w to zamiszane jeszcze 2 puszki bo staly przed moto. (quad na poboczu ich kolega??)Moim zdanie chlopaki wpadli w dziure która sie tam znajduje, a ze to delikatny winkiel to pewnie uslizg kola itd. No nic to by na tyle cele rozjasnienia co gdzie i jak. kondolencje dla rodziny. . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi skoczycie teraz do gardła ale mnie jakoś specjalnie nie jest ich szkoda. Moim zdaniem na własne życzenie.
Dragstar nie pisz tak!!!!Obojętnie kto , obojętnie gdzie, obojętnie w jakich okolicznościach, ale zawsze to młodzi i szkoda że tak szybko uszło ich życie. Nie możesz tak myślec że to się stało na ich własne życzenie bo nikt kto lata nie myśli o tym żeby zginąć. Może nie było nikogo wtedy obok nich żeby uświadomić ich że zimne opony i zimny asfalt to tak jakby jeździło się na plastikowych gumach.Szkoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.