Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Podczas Wymijania


jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ech,przypomina mi sie historia zaslyszana na jakims zlocie o gosciu,ktory pod kombikiem mial zalozone bokserki z anilany i jak szlifowal to mu sie od temperatury wtopily w d... i to ponoc byly jedyne obrazenia.Jakby mial kalesony byloby ok...W tej historii tylko dzwonka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu takie to gryzą w jaja znowu sie wypier.oli i będzie na Ciebie a nie na panne
Ta a nikt nie bierze pod uwage ze coś prawdy możę byc.....wiec moze to nie kalesowny z owczej wełny go ryzły w jaja tylko Panna sie wkurzyła i go tam bajsła przez to sie wiercił i bum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na waleta normalnie spodnie a pod spodniami kalesony żeby nie było w dupę zimno a to co napisałem to na pisałem na prawdę . na następny tydzień będę mieć tel to będę mógł zrobić foto kolana i motorka i wysłać jak ktoś będzie chciał na e-maila tylko bez głowy bo z tego co tu widzę po kometach co sice się uczepili to szkoda głowy pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)na następny tydzień będę mieć tel to będę mógł zrobić foto kolana i motorka i wysłać jak ktoś będzie chciał na e-maila tylko bez głowy bo z tego co tu widzę po kometach co sice się uczepili to szkoda głowy pokazać
e no co Ty,koleguf sie fstydzisz? A te zdjęcia to lepiej zrób "z głową" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to po tym wypadku to do dzisiaj boje się na motorze jeździć , i nie wiem jak to teraz naprawić by móc jeździć dalej bez strachu

e no co Ty,koleguf sie fstydzisz? A te zdjęcia to lepiej zrób "z głową" ;)
z głową to ja mam wszystko w porządku , wtedy nie miałem za pewne jak każdy wie z głową , przejąłem się pierdołami , jak to w życiu.JEŻELI KTOŚ NIE WIEŻY W TO CO NAPISAŁEM TO PRZEPRASZAM MOŻECIE NIE WIEŻYĆ ALE TEN WYPADEK CO OPISAŁEM STAŁ SIĘ NA PRAWDĘ.A KOLEGA MIAŁ ZWYKŁY KIJOWY KASK TAKI NAJTAŃSZY I NAWET TAM ZAPIĘCIA NIE BYŁO (KASK STARY MIAŁ)JA MAM KASK DOBRY LECZ BĘDE CHCIAŁ ZMIENIĆ NA LEPSZY GDYŻ TAMTEN MAM NIE ŹLE PORYSOWANY I BEZ PRZEDNIEJ SZYBKI JAK I GÓRNEGO PLASTIKU ALE TO DOPIERO KUPIE W STYCZNIU NA 21 LAT . Pozdrawiam i dziękuje tym co uwierzyli w to co napisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to po tym wypadku to do dzisiaj boje się na motorze jeździć , i nie wiem jak to teraz naprawić by móc jeździć dalej bez strachu
Yy.. to nie jeździj skoro sie boisz W sumie ..też bym się moze bała.
[..]na co dzień a mam 21 lat już prawie
Ile?.. Przepraszam z góry, ale nie lubie owijać w bawełne Szczerze powiedziawszy, po sposobie pisania.. myślałam, ze masz 16.Popracuj może nad tym.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.